Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak. To niesamowicie nieuczciwe w stosunku do tych co dla Bundesligi zakupili pakiet z Eleven. Teraz zobaczcie, żeby obejrzeć drugą najciekawszą drużynę trzeba kupić jeszcze C+. To jest jeszcze gorzej niż za czasów Eurosportu. To takie zagranie poniżej pasa i to jeszcze w trakcie sezonu. Na moje podpłaciło NC+. Ja akurat mam dostęp do C+, ale abo CP nagle w połowie sezonu, gdy podpisane są umowy na dłuższy czas to dowiadują się, że no jednak nie zobaczycie dużej ilości meczów. Czy to uczciwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie rację, takie sublicencje jest to robienie ludzi w bambuko. Po pierwsze wykupujemy u operatora najczęściej kanał ze zobowiązaniem. Klient nie podpisuje umowy na Bundesligę, tylko na kanały Eleven. Ogarnięci jednak sprawdzą do kiedy są prawa, ale jak widać nawet to nie gwarantuje, że nie zabiorą z dnia na dzień jakichś meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno słabo wygląda to z perspektywy kibica np Borussii. Na początku sezonu Eleven piało że wszystkie mecze tylko u nich na wyłączność. A to nawet nie w połowie sezonu cześć meczy idzie do konkurencji. Nie jestem fanem Bundesligi ale często lubiłem sobie obejrzeć mecz Dortmundu (wolę od meczów Bayernu). 

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pojawia się mnóstwo pytań, więc potwierdzam - planujemy w najbliższym czasie uruchomienie 4. kanału (więcej Serie A, LaLigi, Ligue 1 etc.).

Wypowiedź Mirosławskiego z twittera. Chyba zapomniał, że jak mieli wolne anteny, to jakoś i tak nie mieli miejsca na Ligue1.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cytowanych artykułów nie wynika który z podmiotów 11 czy nc+ decydować będzie o meczach na wyłączność przekazanych w ramiona  nc+ ..... :/ w  Przypadku porozumienia Eurosport z nc+ Eurosport otrzymał mecze 7 i 8 wyboru z uwzględnieniem rozsądnego kalendarza Ekstraklasy, podobnie było w przypadku porozumienia CP i nc+ z lat 2011-2014 mecze z rangi 1-4 gościły wyłacznie na antenie nc+ a te z rangą 5-8 były pokazywane równolegle a tutaj brak danych

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony te info z niemiecką jest super. Bo 11 bez Bundesligi było lepsze

 

A jeszcze jedno: 4 mecze Bayernu w sezonie. To jeszcze może się okazać, że to te najlepsze mecze np: z Lipiskiem, Leverkusen( wiem, ze jeden już był, ale rewanż np:). No bo chyba nie będzie to mecz Bayern-Borussia, bo to było by już świństwo najwyższych lotów.

Mecze nr. 2 i 4 dla c+, proszę czytać ze zrozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...