Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, trzecia antena przydałaby się idealnie już od tego weekendu. We wrześniu rusza piłka ręczna, jest jeszcze F1, bo żużel poniedziałkowy aż tak nie koliduje z innymi transmisjami. Ale już "niebawem", "wkrótce" "w najbliższym czasie", "niedługo" będzie ta nowa stacja.

 

A tak z innej beczki. To moim zdaniem całkiem fajnie prezentuje się nowa oprawa graficzna La Liga. Myślę, że zmiana na plus, co innego niż zmiana w Premier League. Tam jest strasznie.

Edytowane przez ajax1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suut: Nie jesteś sam - mi również jej brakuje :/

Mam tak samo :/

 

A co do studia - w końcu są w nowej siedzibie, więc jeśli nie odpalą studia w najbliższym czasie, to zapewne już go nie odpalą, bo z końcem praw będą zwijać interes (oby nie).

Niemniej, skoro wykonali kabiny komentatorskie, i to jakoś nie lichawo, to i o studio nie ma co się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, trzecia antena przydałaby się idealnie już od tego weekendu. We wrześniu rusza piłka ręczna, jest jeszcze F1, bo żużel poniedziałkowy aż tak nie koliduje z innymi transmisjami. Ale już "niebawem", "wkrótce" "w najbliższym czasie", "niedługo" będzie ta nowa stacja.

 

A tak z innej beczki. To moim zdaniem całkiem fajnie prezentuje się nowa oprawa graficzna La Liga. Myślę, że zmiana na plus, co innego niż zmiana w Premier League. Tam jest strasznie.

 

No właśnie nowa grafika La Liga Santander jest gorsza w przeciwieństwie oo tej Premier League.

Natomiast pozytywnie oceniam grafikę z Ligue 1 (ta poprzednia była beznadziejna),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 22.08:

 

19:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Deportivo Leganes

20:25 ES ŻUŻEL: Liga angielska - mecz: Swindon Robins - Poole Pirates

21:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Las Palmas

 

Wtorek, 23.08:

 

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Burton Albion - Liverpool FC

 

Środa, 24.08:

 

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Morecambe FC - AFC Bournemouth

 

Piątek, 25.08:

 

09:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Belgii - 1. sesja treningowa

13:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Belgii - 2. sesja treningowa

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Betis Sewilla - Deportivo La Coruna

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - FC Lorient

22:45 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Espanyol Barcelona - Malaga CF

 

Sobota, 26.08:

 

10:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Belgii - 3. sesja treningowa

13:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Belgii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 13:40)

16:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Dijon FCO - Olympique Lyon

17:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Lazio Rzym - Juventus Turyn

20:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Celta Vigo

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - AC Milan

22:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Leganes - Atletico Madryt

 

Niedziela, 27.08:

 

13:45 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Belgii (+ studio od 13:00)

14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Girondins Bordeaux - FC Nantes

17:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga belgijska - mecz: RSC Anderlecht - KAA Gent

17:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - US Palermo

20:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - FC Barcelona

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Monaco - Paris Saint-Germain

22:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Sevilla FC

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strain

 

Ja jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tej nowej grafiki Premier League. Jak podają składy na początku to też lipa, bo na grafice boiskowej są same numerki. Wcześniej na grafice boiskowej było zarówno nazwisko jak i sylwetka.

 

W La Liga mi ta nowa grafika jak najbardziej pasuje, ale wiadomo każdy może mieć swoje zdanie i to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy komentują tutaj że nie interesuje ich studio że gadające głowy. A czy w Canal+ kiedyś było w ogóle studio  ze stadionu  lub przy stadionie?  Nie   oni mieli studio w Warszawie i łączyli się z komentatorami.  Nie było nic poza studiem w przerwie.

 

A taki obecnie Movistar + w Hiszpanii  pokazuje przed mecz na dobra godzine przez meczem. Historie spotkań miedzy obiema ekipami  składy  i rozmowy dziennikarzy.  Podobnie w SKY  UK  inaczej w SKy DE.  Ja takie coś lubie.

Włochów pomijam bo ci  to po meczu gadają jeszcze przez 4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...