Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chyba masz coś z oczami (okulista) jak twierdzisz że jakość obrazu ligi(włoskiej,  hiszpańskiej fnacuskiej) jest taka sama jak na canal+. Jest o wiele gorsza( smugi, piksele, błęby w synchro). Chyba że oglądasz na 21 calowym LCD to może dla ciebie nie ma róznicy. TRAGEDIA jest z jakością obrazu

Są tacy co u nas widzą same zgliszcza i ruiny i tacy co widzą tragiczny obraz na ESN.Ja na swoim 3D LD 42 calowym ful HD widzę obraz w miarę dobry choć do ideału HD mu brakuje i tyle ale do tragedii to mu dużo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest dobra, aczkolwiek do jakości C+ brakuje, co pokazują bitrate'y dość wyraźnie. Najgorzej wygląda gdy kamera robi zbliżenie na przeciwległą stronę boiska gdy ktoś wyrzuca aut/wykonuje rzut rożny. Na czarnym tle widać to najbardziej. Jest dobrze, porównajcie sobie to do tego co było na darmowym streamie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitraty w szczególności pokazują moją wadę wzroku ;) Oglądam na 55". Już pomijam, że wczoraj kolory były na Serie A żywe, w C+ zawsze obraz był bardzo matowy w przypadku Serie A....

Co ty bredzisz. Widziałeś wczoraj mecz Vive Kielce w canal+sport obraz żyleta, na Eleven wszystko pływa,obraz jest za mgłą. Podobnie koszykówka na Tvp sport w lepszej jakości. Problem jest po stronie Eleven nie transpondera nc+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kolego że jest większy wybór spotkań niż dotychczas w nc+, ale po pierwsze primo skoro dostęp do paczki canal+ kosztuje tyle samo co kosztował przed utratą praw to powinno się obniżyć cenę pakietu canal+ o np 10 zł i wówczas wołać za eleven 20 zł to miałoby jakiś sens i racjonalne wytłumaczenie. Po drugie primo skoro w kablówkach kanał ten jest od najniższych pakietów i nie widziałem komunikatów, że w przyszłości miałby kosztować więcej to dlaczego abo nc+ mieliby płacić za niego jak za ekskluzywny towar ? Brak mi tu spójnej polityki biznesowej. Ja widzę to tak;

 

dla posiadaczy canal+, eleven - 5 zł miesięcznie

dla posiadaczy nc+ bez opcji canal+ - 15 zł miesięcznie

 

ceny miałby jasny przekaz że aby mieć wszystko taniej musisz mieć c+, zabezpieczałoby to w ten sposób kanały canal+ przed odpływem chętnych na nie.

Kolego jeszce nie jest powiedziane ze te kanały beda dodatkowo płatne - moze sie okaże że ci co maja pełny canal plus nie zapłacą ani grosza. Jest tez opcja ze nc plus zaoferuje te kanały tylko dla posiadaczy pakietu canal plus aby zmusić pozostałych do wziecia canal plusów ( takie eleveny gratis jak weźmiesz nasze canale). Poczekajmy te 2 tygodnie do początku września. Co do jakosci to i tak jest lepiej niz na OS czy Sportklubie wiec nie narzekajcie tak znów - drażni tylko to czerowno [beep]itne logo - moze jednak czas na bardziej bezbarwne jak Canale? Wspólczuje posiadaczom tv plazmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądał ktoś wczoraj w nocy NFL bo na streemie nie było polskiego komentarza?

 

Nagrałem i tylko sprawdziłem czy sie nagrało więc nie wiem jak było dalej ale na początku był komentarz amerykanski. Pomyślałem, że może tak wymyslili, że w nocy jest fonia oryginalna a powtorka w ciągu dnia po polsku. Jak było przy pierwszym meczu ? Nie ukrywam, że dla fanów sportów amerykanskich komentarz polski zawsze będzie gorszym rozwiazaniem wiec pomysł by w nocy było po angielsku jest dobrym posunięciem o ile to nie był tylko wypadek przy pracy. Kiedyś tak robili Holendrzy gdy na C+ w nocy pokazywal iNBA w oryginale a powtórki po swojemu.

 

Niestety transmisja rozpoczeła się nie od początku ale od połowy I kwarty. Być może w EPG było źle wpisane ?

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1.10 nic się nie zwolni na transponderach na których są kanały Eleven - https://satkurier.pl/news/119176/nc-zmiany-na-transponderach-po-110.html

Eleven HD na tp. 4 bez zmian

Eleven Sports HD tp. 3 bez zmian

Przecież będą mogli kanały Eleven przerzucić na inny, mniej obciążony transponder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać. Już gdybano,że mają ciche porozumienie z CP, później spekulowano o zmowie CP i NC+ by nie wpuszczać Eleven na satelitę i go wykończyć. Najwięcej do napisania mają osoby, które tak naprawdę nic nie wiedzą, nie mają żadnej wiedzy, żadnych źródeł informacji, nic. Poczekajcie- zobaczycie jak będzie. 

Mnie natomiast zirytował wczorajszy komentarz Mirosławskiego meczu Barcelony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Odpaliłem eleven na telefonie a tam zacięcie ....

 

Screenshot_2015_09_21_19_21_42.jpg

 

W tv normalnie mecz leci...

 

Jakość w sieci nadal tragedia w telewizji "ciut lepiej" ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak obraz nie jest żyleta w TV (mam 42") oglądam z 2,5 metra,ale tak na"oko" to na C+ jest lepszy.Specjalnie nie narzekam ,bo oglądanie (w końcu) w TV jest bez porównania do śmiesznej transmisji w necie.

Na temat komentarza tez nie będe sie rozpisywał, bo dla mnie najlepsi komentatorzy są na C+ i nic tego nie zmieni.Żadne super gwiazdy Mirosławski,świecicki,Grzywacz...tego nie zmienią.

 

Strasznie tu zajeżdza jakością komentarza z sportklubu,z orangetv.Do tego na niektórych meczach mam wrażenie ,że mikrofony mają z odpustu albo z allegro za 5,99zł.

 

I jeszcze jedno na ..nie wyrywałbym sie tu z płaceniem za kanał 20 zł !!..ludzie..za co? Za to samo? Nie chcę wyjśc na jakieś skąpiradło ,ale przy opcji z c+sport to powinno być za symboliczne 5zł ,za 10 to się zastanowię.Cena 20 dyszki to chyba ktoś tu miał na myśli opcje bez C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja aktualnie ratuje jedynie player.pl - to jedyna, choć pewnie dla wielu gorsza alternatywa w sytuacji, gdy kanały będą płatne w nc+....Jeżeli 11 byłby w CP to nc+ nie miałaby sporego pola manewru, a tak niestety...mogą nam wrzucić dowolną kwotę i powiązać z paczką C+...

 

Pewnie CP z dołączeniem się kwapił nie będzie...abo CP to jednak inny target ludzi, a po co tracić wpływy z reklam na kanałach sportowych Polsatu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CP nie ma raczej dużo osób, którzy chcieliby oglądać ligi zagraniczne, bo inaczej mieliby nc+, a nie CP ;)

 

Jednak ja nie o tym, chodzi o target, dla którego przeznaczony jest CP i jaka jest ich polityka...a to raczej ludzie, którzy nie mają tak dużych oczekiwań co do luksusowego kontentu (raczej chodzi o podstawowy) i przede wszystkim portfeli - nie sądzę, że tak łatwo da tam ktoś 20 PLN za Elevena. 

 

Podsumowując Eleven to stacja premium, a premium było w nc+ i tam są ludzie, którzy za to zapłacą i na pewno zdecydowanie więcej niż w CP (to moje zdanie). Oczywiście żeby nie było, że fanboj nc+, mam też CP, tylko w najniższych pakiecie i dla mnie Eleven w CP byłby korzystny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie CP z dołączeniem się kwapił nie będzie...abo CP to jednak inny target ludzi, a po co tracić wpływy z reklam na kanałach sportowych Polsatu....

Gdyby patrzyli przez taki pryzmat to już dawno musieliby zwinąć interes bo mieliby same straty. 

Wszystko sprowadza się do tego gdzie umieścić Eleveny(obstawiam że CP chce by były w paczce Sport HD) i ile właściciele tych kanałów chcą od gniazdka. To czyste spekulacje ale widząc dotychczasowy plan działania ludzi z cp dodanie tych stacji w ramach dodatkowej opcji byłoby nowością, cp zawsze tak drążyło by nie dodawać kanałów w systemie a'la carte. Abonenci by się wkurzyli bo nie są do tego przyzwyczajeni(Cinemaxy czy HBO to inna sprawa bo te paczki zawsze były traktowane jako opcja dodatkowa, coś niby "opcja premium"), cp nie pozwoli sobie na to, wolą nie dodawać tych stacji wcale.

Jeśli tak jest to komplikuje to bardzo zawartą umowę z nc+ która zamierza oferować je jako opcję dodatkową. Komplikuje to właścicielom Eleven bo są między młotem a kowadłem- jedni mają w pakiecie za dychę razem z innymi sportowymi stacjami a inni za "?" i tylko jeśli abonują opcję Canal+.

Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...