Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś przypomnieć jak będzie można korzystać z Eleven na playerze od października? Coś mi świta, że było info o darmowym korzystaniu 11 do końca września, a od października płatne, ale nie pamiętam ile i jakoś nie mogę znaleźć tego info.

 

Było luźno rzucone, że do końca września za free i zero info o tym ile ma kosztować w X i czy w ogóle nadal będzie dostępny, jeżeli jest już w nc+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś przypomnieć jak będzie można korzystać z Eleven na playerze od października? Coś mi świta, że było info o darmowym korzystaniu 11 do końca września, a od października płatne, ale nie pamiętam ile i jakoś nie mogę znaleźć tego info.

Jak posiadasz numer w tmobile (może być na kartę) to oglądasz miesiąc za darmo (czyli do listopada). A potem 15 zł miesięcznie, ale masz jeszcze kilka programów oprócz Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w player.pl pamiętajcie, że nikt nigdy nie powiedział jak długo te kanały tam będą dostępne. Teraz są na SAT, więc mamy jednak znaczącą zmianę sytuacji....

 

 

EDIT: Eleven na tt umieścił takie coś => https://twitter.com/ElevenPOL/status/644796365365641216

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie promocyjnym abonenci nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ będą je mogli oglądać za darmo.

 

 

Czyli wychodzi na to że po tym okresie będzie płatny dla posiadaczy paczki C+, a promocyjnego dostępu za darmo nie dostaną klienci nc+ bez pakietu canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać jeszcze trochę użytkowników nie odważyło sie by przeprosić @luciusa.Udają że sprawy nie było i chowają głowę w piasek a jeszcze wczoraj minusowali posty o jego wiarygodności lub wyzywali go od bajkopisarzy i żądali bana.O tych co pisali że kanałów tych nie będzie na satelicie nie wspomnę a porozumienia nie ma i nie będzie.Proszę o przejrzenie historii tego wątku i o odpowiednie nagrody dla wybranych osób.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to Mirosławki sam mówił iż kanał ten ma nie być w pakiecie premium . On jest szefem i on decyduje. CP ten wcale nie musi się nie pojawić . Ciekawe czy i tam będzie. Wiekszość kanałow Polsatu jest w kablówkach.

Mirosławski to szef redakcji sportowej i nie decyduje o kształcie umowy z operatorami. Niech się lepiej skupi na układaniu ramówki i obsadzie komentatorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka Canal+ była kiedyś bardzo droga, ale ktoś poszedł po rozum do głowy i jak był rebranding kanałów Canal+ to dostaliśmy w nc+ wszystko (nawet Ci co mieli tylko 2-3 kanały z paczki) mam nadzieję, że negocjują i, że nc+ nie będzie tak [beep]a. 20 zł to spora kwota wg mnie jak na 2 kanały. Mam nadzieję, że jakość HD będzie wystarczająco dobra ;) Ciekawe co na to CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że kanały wreszcie pojawią się w nc+. Tak jak myślałem: Eleven poszło na kompromis z nc+ i podzielili się prawami do piłki ręcznej. Czy to początek współpracy między nimi? Niewykluczone. Ja jestem zdania, że być może Eleveny mogą być w nc+ na wyłączność. Nie mówię, że na zawsze, ale przez jakiś czas. To zawsze będzie dodatkowy magnes dla nowych abonentów i spowoduje zatrzymanie odpływu obecnych abonentów. Poza tym nie wiadomo czy Cyfrowy Polsat jest w ogóle zainteresowany tymi kanałami. 

 

Co do informacji @luciusa: Ci, którzy go krytykowali i żądali bana dla niego powinni mocna puknąć się w głowę. Najgłośniej krzyczeli Ci, którzy w ogóle go nie znali, a na forum są od niedawna. Dlatego właśnie nie wiecie, że kilka lat temu każda informacja tego użytkownika dotycząca C+ i Cyfry+ potwierdzała się. Dzięki takiej postawie nikt wam niczego nieoficjalnego nie napisze, bo po co się użerać z gimbazą w przypadku jakiegoś nagłego wypadku czy zmiany planów. Lekceważycie wiarygodnych, a wierzycie w bajki jakichś trollów. Gratulacje, mam nadzieję, że wam teraz łyso. 

 

I tak się zastanawiam: nad czym teraz będziecie lamentować? Mają już niezłą dostępność, więc teraz kolej na komentatorów, jakość czy jeszcze coś innego? Na pewno można ich krytykować za ogarnianie programu na stronie, bo żeby na weekend jeszcze go nie było, a przecież dzisiaj jest piątek to jest kompletna amatorka. 

Edytowane przez lukas_k
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działają :)

 

PS. A co do @luciusa to bez przesady, jakoś nikogo rok temu nie przepraszał, za to, że wciskał kit o parowanych kamelach do multi a świecą do dziś i pewnie aż do wymiany będą.

 

Jakość jak najbardziej OK.

 

 

2i8hlye.jpg

2dv0w91.jpg

 

Edytowane przez emirates
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...