Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna przesiadłem się z Fergusona Ariva HD Combo na 652-ę i póki co tuner działa bardzo dobrze. Do obsługi jednak trzeba się przyzwyczaić, nagrywanie i odtwarzanie na usb jest płynne, żadnych zacięć. Jednak zastanawia mnie skanowanie tp, wybieram sobie tp, któy mnie interesuje ale mimo to skanuje wszystko. Zdarza się, że niektóre tp mają inne parametry niz podane w prasie/internecie np. Astra 1 tp 12 545 a u mnie skanuje jako 12 544 lub Turksat tp 11096 V 30000, natomiast u mnie 11095 v 29999. Poza tym wszystko jest ok.

 

W jaki sposób można sprawdzić jakie jest wgrane aktualne oprogramowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bedtom79

Drobnymi różnicami w częstotliwościach się nie przejmuj. Tak już jest. Jeśli chcesz możesz to sobie wyedytować i poprawić.

Co do skanowania ustawiasz wszystko na samym dole ekranu "Ustawienia anteny". Masz tam przeróżne tryby skanowania i opcje wyszukiwania czy satelita, wiele satelit, transponder, wiele transponderów itd. Dalej przy komunikatach o skasowania wszystkich kanałów i przeszukiwanie sieci musisz mieć ustawione na nie. Kwestia wprawy. Powodzenia.

Edytowane przez pilek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pilek dzięki za pomoc :) teraz wszystko jest skanowane poprawnie

 

Proszę jeszcze o pomoc w sprawie nagrywania na usb. Wczoraj ustawiłem nagrywanie poprzez EPG, pozycja zaznaczyła się na czerwono i wyłączyłem tuner. Niestety program nie nagrał się. W jaki sposób ustawiać nagrywanie programów np. nocnych, w menu pvr jest kilka pozycji, które są mi nieznane : wybór TS/PS, wybór buforowania oraz czy timeshift ma być włączony?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Jestem nowy na tym forum i całkowitym świeżakiem w świecie dekoderów nie dystrybuowanych przez sieci telewizyjne, w związku z tym mam prozaiczne dla was pytanie jak wgrać do dekodera ab cryptobox 652 hd listę kanałów nc+. Jeżeli na tym forum jest odpowiedź na moje pytanie to proszę o link. W/w dekoder mam od wczoraj, proszę o wyrozumiałość. 

Edytowane przez slodyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...