Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam też Fergusona Ariva 200 combo. - Napisze o tym, co ma Ariva, a czego mi brak w HD652-combo.

- Brak możliwości odtwarzania nagranego materiału w czasie nagrywania. - Mam komunikat: czy chcę zatrzymać nagrywanie?

- Brak możliwości w czasie odtwarzania przeskoku o zadaną ilość minut - skacze ale różnie - chyba procentowo.

- Nie zawsze nagrywa w ustawionym czasie - mam ustawione na 18:00 a nagrywa o 16:00 - lub wcale.

...- i parę innych niedociągnięć....Na przykład bywa, że naciskam przycisk media na pilocie - Mam komunikat, że dysk nie gotowy - jednak z menu/multimedia/usb. - Działa

Mam soft z czerwca 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie wiem :) tylko szkoda że duży plik długo deszyfruje, no ale lepsze to niż nic. Z tego co wiem nagrania z modułu CAM nie są szyfrowane. No ale jeszcze nie sprawdzałem.

 

Masz rację. Posiadam ten model dekodera oraz kartę CI+ z Polsatu i nagrania nie są szyfrowane w żaden sposób. Czysty stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie tak że jak deszyfrujecie programem PC_TOOL_ALI kanały np Eurosport, TVP1, TVP2 czy Polsat to później nie można odtworzyć materiału. A jak Eurosport2,TVP Sport czy wszystkie Canal+ to normalnie odtwarza . Ktoś wie jak to można rozwiązać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiła się nowa wersja oprogramowania oznaczona numerem 1.09.14294 z 30.06.2015. Z tego co zdążyłem zauważyć to stabilniejsze działanie, szybsze skanowanie satelity (Hot Bird ok. 5 minut, wcześniej ok.8 minut), płynniejsze przełączanie kanałów. Nadal występują problemy z wyświetlaniem polskich znaków w teletekście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, proszę o pomoc w temacie EPG. Mam NC+ camelony i znika mi EPG. Są takie kanały, że praktycznie ich nie ma, a na pozostałych muszę wejść na konkretny kanał i wtedy po chwili pokazuje się EPG. Nie ma możliwości podglądu co i o której będzie nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...