Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fotodetektor w necie można pisać wszystko i nikt tego nie zweryfikuje, ja zanim w coś uwierzę sam to najpierw sprawdzam 8)

testowałem wszystkie łatki w celach poznawczo testowych i wyszło że łatka firmowa najlepsza, epg mam wszędzie gdzie jest i 1 - 2 sec przełączanie kanałów na Smart HD+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem na telefon aplikację (CryptoDroid_2.0.1913) i mam teraz dotykowy pilot, obsługa szybsza niż na firmowym pilocie i epg mam na 5.5” (myPhone Luna) i dużo lepiej to się czyta niż te z paska info,

filmy po DLNA odtwarza dekoder tak z Routera jak i Laptopa bez problemów, muzyka to po DLNA bez flac ale to już u mnie obsługuje KD Pioneer (SC-LX58 + BDP-LX58) więc strata żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem o oczko starszą ale działa ok, utrudniają życie bo dali by aplikację do sklepu Google i udostępniali tam nowe wersje,

tak z ciekawości nowsza ma coś więcej dodane bo przerzucanie aplikacji na OneDrive i pobieranie na telefon tylko dla numerków wersji mało sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotodetektor w necie można pisać wszystko i nikt tego nie zweryfikuje, ja zanim w coś uwierzę sam to najpierw sprawdzam 8)

testowałem wszystkie łatki w celach poznawczo testowych i wyszło że łatka firmowa najlepsza, epg mam wszędzie gdzie jest i 1 - 2 sec przełączanie kanałów na Smart HD+ 8)

Może ktoś jeszcze potwierdzić że firmowy soft działa lepiej niż patch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego w tunerze więc i nie znajdziesz, skanowanie transponderów jest prawie w 100% automatyczne i skuteczne, dla mnie takie info szczegółowe o kanale zbędne,

przydało by się info o systemach kodowania kanałów, obecnie tylko nadawcę pokazuje ale nie wymagałem cudów za 370zł i zadowolony jestem z tego co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opticum HD TS 9600 wyświetlał wszystkie dostępne systemy kodowania, CR652 HD wyświetla tylko używany system kodowania + operatora/nadawcę,

zalet w CR652 HD jest dużo więc nie ma co szukać na siłę wad, DVB-T obsługuje bardzo dobrze i Satelitarne kanały też, oprogramowanie dostaje częste poprawki więc jest nadzieja na dodatkowe funkcje czy poprawa obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników na tym forum.

 

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem CR652, sprzęt działa szybko i zgodnie z oczekiwaniami

Mam jednak pewną "zagwozdkę" czy ten tuner nie ma możliwości szybkiego wywołania "sleep timera" z jednego przycisku na pilocie?

Czy ja po prostu nie doszedłem jeszcze do tego? Uruchamianie "sleep timer" z poziomu menu jest chyba kiepskim rozwiązaniem ;)

 

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...