Skocz do zawartości

CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.


Fotodetektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze, a jak wygląda sprawa nagrań programów kodowanych z modułu CI cyfrowego polsatu? Takie nagrania są szyfrowane czy nie?

 

I jeszcze jedno pytanie bo już zgłupiałem. Czy do odbioru pakietu smart HD na tym dekoderze wystarczy sama karta, czy też musi być jeszcze jakiś moduł dostepu?

Edytowane przez DiscoLED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywny soft? Jest coś takiego? Mam nadzieję, że da się w razie czego powrócić do softu oficjalnego. W oficjalnym niestety znajduję coraz więcej bugów. Zastanawiałem się dlaczego nagrywanie poprzez timer czasami "ucina" nagrania. I mam już odpowiedź. Niestety zaplanowanie nagrania zaczynającego się przed północą a kończącego po północy jest dla tego dekodera niewykonalne. Każde nagranie zakończy się o godzinie 0:00. irek6311, czy jesteś w stanie polecić jakiś konkretny alternatywny soft, który jest sprawdzony i działa lepiej niż oficjalny? Żeby było jasne: nie interesuje mnie jakiekolwiek nielegalne wykorzystanie softu, jedynie rozwiązanie bolączek softu oryginalnego lub poszerzenie możliwości sprzętu.

Edytowane przez DiscoLED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,proszę o pomoc,do jednej anteny mam podłączone dwa Pace 500 które działają bez problem.Kila dni temu kupiłem Cryptoboxa 600 i podłączyłem do tej samej anteny,niestety siła sygnału 75% jakość 0% i czarny ekran.Dodam że kiedy do tego samego kabla podpinam Packa to wszystko gra,gdzie może leżeć przyczyna tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,proszę o pomoc,do jednej anteny mam podłączone dwa Pace 500 które działają bez problem.Kila dni temu kupiłem Cryptoboxa 600 i podłączyłem do tej samej anteny,niestety siła sygnału 75% jakość 0% i czarny ekran.Dodam że kiedy do tego samego kabla podpinam Packa to wszystko gra,gdzie może leżeć przyczyna tego problemu?

Przyczyna leży w ustawieniach tunera. Trzeba ustawić właściwe porty diseqc i będzie śmigać. Patrz jeszcze czy dany transponder jest aktywny, bo część tp na Hot Birdzie jest nieaktywna albo nie do odbioru na zwykłym tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...