Skocz do zawartości

WP Pilot


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 11.03.2022 o 09:04, Michu_97 napisał:

Serio 13TV? To dla mnie kanał widmo. Jedynie gdzie ten kanał widziałem to w nieistniejącej telewizji IPTV "TNTV", gdzie sprzedawali specjalne dekodery. Jedynie co było godne oglądania to serial "Lizzie McGuire".

13 TV zarówno w HD jak i 3D jest dostępny w Jambox. Ale tylko w starej pakietyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co ciekawe, nawet w wersji płatnej po kliknięciu w ten twór pojawia się najpierw blok reklamowy. 

 

Dziś strasznie przycina, nie da się nic obejrzeć w Polsacie. Spróbowałem z innego łącza internetowego i to samo. Nawet nie ma sensu pisać do nich, bo wszystko olewają, a problemy z odbiorem zdarzają się cyklicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

https://pilot.wp.pl/oferta/106/
W WP Pilot pojawił się nowy pakiet News w którego skład wchodzi 12 kanałów: TVN24, TVN24 BiS, News 24, WPolscePL, TV Republika, CNN, BBC World News, CNBC Europe, Sky News, France 24 English, France 24 i Ukraina 24. Nowościami w usłudze WP Pilot są: Sky News, CNBC Europe i BBC World News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę najciekawszy jest dostęp do TVN24 i TVN24 BIS, bo te kanały nie są dostępna za free. Jedynie jest opcja audio bezpłatna w TVN24 GO. Jeśli ktoś jest fanem TVN24, to chyba lepiej skorzystać z opcji subskrypcji bezpośrednio w TVN24 GO (10 zł na miesiąc lub 100 zł na rok). W TVN24 GO są materiały dodatkowe i na pewno jest catch-up, a w Pilot WP brak cofania czasowego. Reszta kanałów jest dostępna za darmo. CNN i BBC World News nawet jeśli są płatne, to w internecie łatwo można znaleźć nielegalny stream do nich. Do TVN24 już jest trudniej znaleźć bezpłatny przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish Dokładnie. 100zł rocznie w przeliczeniu miesięcznym daje 8zł.

Pozostałe kanały nadają w większości FTA z satelity lub na YT, ale umówmy się nie są wartością dodaną. To niszowe kanały dla polskiego widza. 

Zatem pakiet WP jest za drogi. TVN24 Go wychodzi dużo korzystniej a głównie ten kanał jest interesujący w pakiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten pakiet News za 15zł zawierał TVN24, TVN24 BiS, Polsat News, Wydarzenia 24, TVP Info i kanały zagraniczne to byłby ciekawym rozwiązaniem dla wielu osób, które rezygnują z TV na rzecz streamingu. W obecnej formie jest nieopłacalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Wodnik Szuwarek

Już ponad rok nie widziałem WP Pilot na oczy, ale znalazłem promocję 30 dni za 0 zł.

https://www.pepper.pl/promocje/wp-pilot-aktywacja-mobilna-zgarnij-darmowy-miesiac-telewizji-online-za-darmo-545094

Nic się nie zmieniło przez ten czas. Aplikacja tak samo słaba jak była wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...