Skocz do zawartości

WP Pilot


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo mam ochotę podpinać kartę i bawić się w rezygnację. IPLA ma interesujące mnie kanały muzyczne w pakiecie News i Rozrywka za 20 zł. Przy okazji sprawdzę jak u nich z jakością.

 

Tymczasem MTV 80s z WP Pilot gwarantuje doznania wizualno-słuchowe na poziomie raczej VHS.

 

MTV80s.png

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV 80s najtaniej jest chyba w Play Now TV Box - podstawowy pakiet za dyszkę.

Nie oglądałem ogólnie MTV 80s jeszcze przez net, ale jeśli chodzi o 90s to zarówno w CP GO, UPC jak i via HB z transpondera PC+ też szału nie ma, obraz słaby i dzwięk dość płaski.

Pisałem już w temacie kanału, że te same teledyski pokazywane na VH1 są o wiele lepsze niż na MTV 90s.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Testy zakończyłam, akurat zbiegło się w czasie wprowadzenia dodatkowego zabezpieczenia do logowania i tym samym Kodi utraciło wsparcie, wtyczka WP Pilot przestała działać. Udało mi się je obejść, bo są nadal dostępne 32 darmowe kanały choć rozdzielczość 640x360 daje nieciekawą jakość. Jedyny plus WP Pilot to sprawnie działające serwery, innych zalet nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś albo wczoraj dodano Fightclub, Sportclub, Fightbox i Ukraina24
Od 2 dni mam pakiet WP Pilot za 40zł, ale żałuję że nie pomyślałem o tym że w ipli miałbym za tę samą cenę to samo z możliwością przewijania, pakietem discovery i niektórymi kanałami Polsatu. Na plus w porównaniu do Ipli jedynie szybsze działanie z Chromecastem, stopklatka, zoom i tvn w hd, nickelodeon/nicktoons i Cartoon Network

Ale i tak póki nie będzie możliwości przewijania nie opłaca się zbytnio.









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WP Pilot przestał działać w Wielkiej Brytanii po brexicie. Po obejrzeniu reklam i przejściu do kanału tv pojawiła się informacja: Znajdujesz się poza granicami UE. Z tego powodu kanały są niedostępne w twojej lokalizacji.

Co ciekawe HBO GO dalej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było niedawno rozsyłane ostrzeżenie (mailowo):
 

Cytat

Witaj!

Od 1 stycznia 2021 na terenie Wielkiej Brytanii nie będą już miały zastosowania przepisy obowiązujące w Unii Europejskiej, pozwalające na korzystanie z usług takich jak nasza w czasie podróży lub czasowego pobytu w innych państwach członkowskich UE.

Nie będzie już zatem możliwe oglądanie programów z naszej oferty w Wielkiej Brytanii przez osoby, które tymczasowo tam przebywają. Nadal jednak możesz oglądać WP Pilot w Polsce, a także jeśli jesteś tymczasowo w którymś z państw Unii Europejskiej, w Norwegii, Islandii lub Liechtensteinie.

Niestety, także postanowienia umowy o handlu i współpracy między UE a Wielką Brytanią, której ostateczny projekt przyjęto dopiero 24 grudnia 2020, nie pozwalają korzystać w czasie podróży lub innego czasowego pobytu w tym kraju z usług cyfrowych takich jak nasza, na co do ostatniej chwili liczyliśmy. Jeśli zostanie zawarte dodatkowe porozumienie, które na to pozwoli - od razu Cię o tym poinformujemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...