Skocz do zawartości

WP Pilot


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Z ciekawości sobie wziąłem najtańszy pakiet na próbę, żeby przetestować aplikację. Usługa działa naprawdę świetnie, najlepiej. Błyskawica. Gdyby było cofanie i Canal+ to bym zrezygnował z sat. Jestem pod wrażeniem szybkości zapowania i błyskawicznego buforowania. Jest rewelacyjnie ale bez funkcji smart to niestety zdecydowanie za mało. Cofanie + nagrywanie w chmurze i Canal+ z HBO. Tyle, że pewnie nigdy to nie nastąpi. 

 

Koncepcja jest słuszna. Gdyby tak wyglądała telewizja przyszłości z pełniejszą zawartością, to z przyjemnością zapłacę i przejdę z sat czy kablówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Fakt, z tej aplikacji aż chce się korzystać. Ipla i Player to przy niej zamulacze. Tylko buforowanie mi się nie podoba, bo najpierw ładuje się najniższa jakość (Tizen), a dopiero po kilkunastu sekundach 1080p. Efekt jest taki, że przy przełączaniu kanałów +/- każdy jest rozmyty. W Ipla i Player nie ma tego problemu, bo od razu ładuje się najwyższa jakość.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mogą dołączać co chcą. HBO i Canal+ nie ma. Cofania nie ma. Nagrywania w chmurze nie ma. Bardzo dobrze działająca telewizja jak z 2000 roku, ale mamy 2021 i oczekiwania są wyższe.

 

Niemniej jednak, szanuję WP Pilot za bardzo dobre działanie. Funkcjonalności są skąpe, ale działają doskonale.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Wodnik Szuwarek

Nie wklejaj więcej tego [beep]a. Dali 100 kodów i wszystkie zużyte. Usuwam u nich konto bo żarty sobie robią. Nie dość, że mają same śmieciowe kanały to jeszcze takie numery odstawiają.

 

To mnie rozwaliło:

Cytat

Zasady są proste: poniżej znajdziecie pierwsze 100 kodów. Kolejne 200 kodów dorzucamy przy 1000 plusów, a kolejne 200 przy 2000 plusów.

Sępienie o plusy? Przecież to jakaś dziecinada.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pakiet Starter Plus, 2 dni temu przestało mi działać 5 kanałów - Top Kids Junior Music, Antena HD, FILMAX, TVC, ULTRA TV z tego pakietu, znaczy widnieje przy próbie ich włączenia komunikat by wykupić pakiet. Reszta kanałów działa prawidłowo. Czy ktoś może potwierdzić czy u niego jest to samo? Z pomocy WP Pilot dostałem tylko odpowiedź w stylu kopiuj. Jaki to ma związek z moim problemem, jeżeli zablokowali mi te kanały a jeszcze rano 2 dni temu normalnie działały.

 

Cytat

Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta WP Pilot.

Uprzejmie informujemy,  że po zalogowaniu na dane konto można oglądać telewizję WP Pilot na jednym urządzeniu w danym czasie.

Po wylogowaniu można zalogować się i oglądać na innym urządzeniu.

Proszę wejść w ustawienia aplikacji na telefonie i proszę sprawdzić czy widnieje adres jacek-bydgoszcz@o2.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W WP Pilot pojawił się Polsat HD (dotychczas udostępniali wersję SD). Tak więc teraz w macierzystym Polsat Box GO oglądamy Polsat w SD w 1.5 Mbps, a zewnętrzna usługa ma go w 1080p 5 Mbps ;).

Od paru miesięcy TVN też mają w HD, więc WP Pilot to jedyna usługa na zewnętrzne łącze z podstawowymi kanałami w dobrej jakości.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...