Skocz do zawartości

WP Pilot


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, bgmnt napisał(a):

transmisję w WP Pilot można było bez problemów ogladąć

 

To już lepiej było oglądać na TelewizjaOnline - bez zacięć, lepsza jakość i do tego bez konieczności opłacania jakiejkolwiek subskrypcji (mecz Polska-Argentyna obejrzałem u nich bez jakichkolwiek problemów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwłaszcza na iPhone bardzo wygodnie się telewizjęonline ogląda ;).

Mam apkę, mam subskrypcję, napisałem o wrażeniach. Nie oczekuję porad, gdzie jeszcze mogłem oglądać, bo dobrze o tym wiem, ale ogladałem akurat w WP Pilot i poleciłem też to znajomym - skarg nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

WP Pilot zaczyna powoli przesadzać. Do tej pory mieliśmy pewną pulę kanałów do których to oglądania wystarczyło zalogowanie a w wersji na smartfony też odczekanie około 3 minut kiedy to lecą reklamy. Teraz zniesiono tą pulę kanałów w wersji na telewizory przez co teraz WP Pilot żąda 10 zł bez jednego grosza za oglądanie kanałów i to nawet tych z puli must carry/must offer. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie darmowe oglądanie jest tylko na smartfonach i to po zobaczeniu reklam. Na telewizorze po włączeniu dajmy na to TVP1 widzę to:

20230327-101013.jpg

Nie ma tutaj będącej mobilnie opcji pozwalającej na oglądanie z reklamami która to we wcześniejszej aplikacji była a sam blok w niej trwał krócej niż mobilnie choć też było i tak że spotów nie było tam w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@swordfish Może po to, żeby obejrzeć wygodnie w aplikacji razem ze 150 innymi kanałami ;).

A jak zaczniemy dyskutować o tym co nadawcy bezpośrednio dają online to tych kanałów z Pilota się uzbiera z 20 (żeby tylko wspomnieć 4fun.TV, CNN, Sky News, France 24, TVP3 Warszawa, TVP3 Gdańsk, Music Box Polska itd ;)).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNN za darmo? Czy na pewno wersja International w j.angielskim jest dostępna online gdzieś w Polsce bezpłatnie? Proszę w takim razie o link.

 

Za darmo mamy dostęp do czeskiej CNN Prima News, CNN Portugal i CNN Turk. Z tym się zgodzę, ale angielskiej wersji legalnie nigdzie nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNN International jest dostępne bez blokad geograficznych w co najmniej kilku regionach Samsung TV Plus (Austria, Niemcy, Szwajcaria, UK), oraz w Pluto TV i Rakuten TV.

A co za tym idzie także w formie linków m3u. Więcej w odpowiednich tematach.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...