Skocz do zawartości

WP Pilot


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat kanały HD z pakietów premium (Filmbox, Eleven itd) wyglądają lepiej niż w OTT C+, mimo mniejszego teoretycznie bitrate ;).

Natomiast np. TVP rzeczywiście jest fatalne, bo jakie ma być jak to rekompresja z DVB-T?

Co do reklam, dla mnie 3 minuty są nie do przejścia, wolałbym zapłacić 6,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość GrubyBubu

Zaktualizowali dzisiaj apke na Tizenie i skończyło się "darmowe" oglądanie, teraz tylko dla klientów "premium", zawsze więcej wolnego miejsca Tv po odinstalowaniu





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiadomo najlepiej samemu sprawdzić.

Ale pytanie do tych co mają wykupione pakiety, nowy profil jakościowy jest w miarę "znośny" do oglądania?

W ogóle to  tak można porównywać bitrate w kablówce, IPTV, streamingu a raczej chodzi o odpowiednie kodeki?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było 576p - być może teraz zmienili, ale nie będe ogladął 4 minut reklam bez konta, żeby to sprawdzić ;).

@lukimann jakość jest akceptowalna, już 720p np. na Eleven w WP Pilot wyglądalo na dobrą sprawę nie gorzej niż OTT C+ na wyższym profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Tomasz Machała przejął temat to widać, że poszedł ostro w monetyzację ;). Ale 6.90 zł to nie jest dużo, żeby się pozbyć reklam, a poza zestawem podstawowych kanałów gdzie zarówno TVP jak i TVN mają już sensowną jakość, jest też Stopklatka, Travel XP, Game Toon, Stars, MusicBox, Jazz czy Fashion - wszystko od teraz w 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebczak ja opłaciłem WP Pilota 2-3 razy w tym roku, ostatnio chyba, żeby obejrzeć wieczór wyborczy na TVN jak byłem poza krajem (bo usługa bez problemu działa w UE). Wtedy to 6.90 zł za 4 dni jest super opcją.

A teraz mam starter plus za darmo z jakieś promocji Huawei ;). Zresztą 11,90 zł za cały miesiąc to też nie jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 11:34, bugmenot napisał:

Zawsze było 576p - być może teraz zmienili, ale nie będe ogladął 4 minut reklam bez konta, żeby to sprawdzić ;).

@lukimann jakość jest akceptowalna, już 720p np. na Eleven w WP Pilot wyglądalo na dobrą sprawę nie gorzej niż OTT C+ na wyższym profilu.

 

A jak z płynnością? Nadal jest 25 klatek czy coś zmienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno w WP Pilot. Dlaczego ograniczają rozdzielczość kanałów TVP 1 HD i TVP 2  HD? Jakim prawem?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@DanielK wszystkiego próbowałam. Oprócz telewizora kilku przeglądarek na komputerze, gdzie w ogóle słucham muzyki, ich apki na tablecie. Także Kodi. Nie wszystkie kanały są w HD więc zbyt wiele nie oczekuję po obrazie, ale dźwięk jest taki "płaski", słucha się bez przyjemności. Pakiet kupiłam, żeby właśnie posłuchać sobie muzyki.

 

WP-Pilot.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...