Skocz do zawartości

Skrypt na którym pracuje forum


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał bym jeszcze jedną małą sugestię- otóż

czy jest możliwość zmiany wielkości i pogrubienie autora i czasu

np. czegoś takiego:

przez fezuj wczoraj, o 20:01

na coś takiego-

przez fezuj wczoraj, o 20:01

 

w/g mnie było by to bardziej widoczne a tak jak teraz to są to malutkie i mało czytelne.

Nie wiem co Ty na to Mr.Orbita ale może ktoś również był by za tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, tylko jest coś nie tak z ich identyfikacją - na koncie "spiro" siedzi bot Google, a na "zenon407" bot Yahoo :shock: Nie potrafię tego wyjaśnić - będę szukać dopiero odpowiedzi na ten dziwny problem w sieci. (jakby ktoś nie wiedział - boty nie umieją się logować, ani nie potrafią pisać postów). Ogólnie jest kilka różniastych drobnych problemów z phpBB 3, ale przesiadka raczej się udała - pozostaje teraz tylko namierzać i likwidować taką drobnicę jak ta powyżej.

 

EDIT: Znalazłem wątek o tym na oficjalnym forum phpBB - brak rozwiązania na chwilę obecną... Trudno - chwilowo mamy kilku bot-userów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie podoba mi się ta skórka forum... Jak dla mnie teraz jest strasznie nieczytelna.

 

Co do tych botów google i yahoo to, dosłownie każdy może sobie zmienić w "normalnej" przeglądarce aby identyfikował się jako coś innego :P W firefox wystarczy wpisać w pasku adres "about:config" i pozmieniać wartości w polach zaczynających się na "general.useragent" ;p

Jeśli chodzi o samego bota google to on potrafi się logować na różne witryny. Z tym że aby to uczynił trzeba w ustawieniach webmasterskich (http://www.google.com/webmasters/tools/ , bodajże w google adsense też jest taka możliwość) podać mu login i hasło do zasobów ;]

 

-edit-

Dobra, zmieniłem sobie skórkę w ustawieniach i teraz jest o niebo lepiej, bo ta domyślna to jest po prostu masakryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zmienić avatar.Wchodzę na moje konto i klikam ''avatar''.Jest tam tylko jedna opcja-avatar trzeba mieć z linka,aby forum wczytało.Jednak link jest za duży i forum mi nie chce załadować avatara.Moje pyatnie jest więc takie:Czy można zmienić opcję,w której będzie można załadować avatar z komputera?

 

Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...