Skocz do zawartości

Skrypt na którym pracuje forum


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jest - wysokość 150, szerokość 120 (w panelu admina tak podają odwrotnie ;) )

Właśnie wyczytałem w profilu:

Maksymalne rozmiary; szerokość: 150 pikseli, wysokość: 120 pikseli, wielkość pliku: 8 KiB.

Bawiłem się ze swoim awatarem, i można dać szerokiego na 150 px. Jak z wysokością to nie wiem, ale zapewne jest to 120 px.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli przed chwilą kogoś wylogowało etc. - musiałem zrobić mały resecik - chyba problem botów jest rozwiązany :wink: W każdym razie widzę już Yahoo - jeszcze tylko Google się ukrywa pod nazwą użytkownika ;)

 

EDIT: Google już też OK - czyli boty wyświetlać się będą już jako boty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych botów łącznie jest 50, tylko do tej pory ukrywali się pod różnymi nickami. W sumie okazało się, że właściwie to był częściowo mój błąd, a raczej wywołany niechcący przeze mnie ;) Tak bywa ;) Ale rozwiązanie się znalazło ;) Teraz @Peter Paker będziesz otoczony przez boty :lol: Ale moje oko w nocy też czuwa - jestem z Tobą duchem ;)

 

Wracając do tematu licznika - w sumie akurat jego blokada byłaby w działach organizacyjnym (i tak tu mało postów) i offtopic (też nie za wiele postów), więc jej sens jest tak naprawdę znikomy, bo jak każdy wie największe nabijanie panuje w działach platform cyfrowych :P Ale tam licznika nie można wyłączyć, bo to akurat najważniejsze działy na forum. Pomyślimy jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz @Peter Paker będziesz otoczony przez boty :lol:

Wykrakałeś :lol:

32179660.png

BTW. Nie dałoby się zwiększyć trochę szerokości zdjęć? Bo teraz jest 700px i musiałem trochę powyższy screen przyciąć. Lub dałoby się wprowadzić taką opcję jak w phpBB modified by Przemo, żeby wklejając zdjęcie, automatycznie się ono zmniejszało do wymiarów forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo jest 700px - jak ktoś siedzi na rozdzielczości 800x600 - rozjedzie mu się forum - nie ma potrzeby szaleć z szerszymi grafikami.

 

Shoutbox - pamiętam ;) Jeśli sprawdzą się moje przypuszczenia co do miesięcznych stastystyk (a na to się zanosi), to za dwa - trzy tygodnie spróbujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś siedzi na rozdzielczości 800x600

 

dzis standardem jest 1024x (tym minimum). nawet nowe aplikacje biurowe (word, excel) maja minimalne wymagania 1024! zreszta nawet statystyki gemiusa twierdza ze zadko kto korzysta z 800x popularniejsza jest nawet 1280x.

 

heheh zrobmy to forum z jakoscia HD ( :lol::lol::lol::lol: ) a nie SD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...