Skocz do zawartości

Skrypt na którym pracuje forum


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dość ascetyczna, mogłoby być więcej opcji, ale nie chcę kombinować, bo przy aktualizacjach phpBB się to sypie i przeważnie trzeba robić od nowa.

W najbliższym czasie szykuje się drobna aktualizacja Shoutboxa i uruchomię Aktywne tematy dla pozostałych działów (i być może nowy RSS dla całego forum, choć tu mam pewne wątpliwości, czy to dobry pomysł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Skrypt forum został zaktualizowany do najnowszej wersji (wraz z modyfikacjami). Aktualizacja powinna rozwiązać problem usuwania wątków z subskrybowanych po skorzystaniu z szybkiej odpowiedzi oraz poprawia nieco drobnych błędów.

 

Jeśli coś będzie działać nie tak, jak powinno - proszę to zgłaszać, bo być może przy przywracaniu modyfikacji o czymś zapomniałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ponownie nastąpiła aktualizacja. Powinna korygować m.in. przeskakiwanie do złego miejsca na forum po zalogowaniu i parę innych pomniejszych. Jeśli zauważycie jakiekolwiek problemy - proszę zgłaszać... Przy okazji ponieważ podczas aktualizacji rozsypała się zimowa grafika i musiałbym ją składać od nowa, mając na uwadze, że i tak za niedługo musiałaby zniknąć - wróciliśmy do standardowego wyglądu forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Spróbuj teraz, mieszałem nieco w uprawnieniach do kącika DX-era, bo zupełnie przypadkowo odkryłem, że boty (w tym Google) nie widziały tego działu, co powodowało, że nie indeksowało nas w wyszukiwarkach, zacząłem dłubać, ale najwyraźniej namieszałem już kompletnie :/ Teraz chyba będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Co kilka miesięcy następuje ten tragiczny moment w życiu każdego admina forum phpBB: aktualizacja skryptu ;) Przeszliśmy na phpBB 3.0.10, przy okazji wracając do nie-zimowej grafiki. Najważniejsze zmiany to m.in. poprawki linków z literami na liście użytkowników, poprawki przy tworzeniu ankiet, poprawki linków do postów, jeśli zostały napisane w tym samym czasie (zdarzało mi się to widzieć w RSS), cytowania pod IE9 (przy pełnej odpowiedzi po zaznaczeniu fragmentu postu z dołu i wyborze CYTUJ znikały m.in. akapity), nawigacji po zgłoszeniu wypowiedzi, przeliczaniu ilości wątków dla poszczególnych działów (mogła być różnica o jeden po wejściu do działu w porównaniu z informacjami ze strony głównej) + kilka drobnych korekt widocznych dla mnie lub moderatorów oraz zmian "pod maską".

 

Tym razem niestety aktualizacja przebiegała dość ciężko, posypało się sporo modyfikacji, więc może się zdarzyć, że coś nie działa jak powinno. Jakby coś takiego się stało - proszę o info.

 

Przy okazji nastąpiła synchronizacja statystyk, więc jak ktoś był "aktywny" w Koszu, to licznik mu się cofnął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cache przeglądarek zwykle trzyma grafiki przez jakiś czas a z uwagi na sposób w jaki podmieniam emotki - przeglądarki nie orientują się, że nastąpiła podmiana - to trochę z mojej winy ;) Dlatego trzeba czasami wymusić wyczyszczenie cache, żeby zaskoczyło przy każdej zmianie czy to w jedną, czy to w drugą stronę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...