Skocz do zawartości

Skrypt na którym pracuje forum


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób podany przez @james_b nie rozwiązuje problemu do końca - łącznie potrzebne są dwie modyfikacje - osobno w stylu (templates BBCode) i osobno w pliku, który podał. Stare linki będą częściowo niezmienione.

 

Test po wprowadzeniu obydwu poprawek (subSilver też poprawiłem):

 

Z URL: https://satkurier.pl

Bez URL: http://www.hollex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, @james_b tylko problemy stwarza :P Mi się to podoba, że linki się otwierały w tym samym oknie. Jak chciałem, aby mi się otworzyły w nowym oknie/karcie to klikałem na nie rolką myszki. Teraz znów jak będzie się chciało link w tym samym oknie to albo kopiuj-wklej albo kliknąć w link i zamknąć dotychczasowe okno/kartę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek - ja też zawsze w nowej karcie sam otwieram. A robię tak dlatego, że na jednej stronie otwierają się tak, na innej inaczej, a ja zawsze chcę w karcie :P

 

No ale samolubem nie będę i oby tam wszystkim było dobrze to można poszperać w plikach ;)

 

 

A jeszcze chciałbym napisać taką jedną rzecz. Nie wiem czy to błąd, ale zasygnalizuję :P

Zauważyliście, że teraz przy każdej odpowiedzi pisze wielgaśną czcionką "Re:TematTopiku"? Jak spojrzycie na stare posty, to tego nie ma (czyli w phpbb2 tego nie robili). I żeby nie było - mi to nie przeszkadza, ale zastanawiam się po co to jest? :roll:

Nie wyłączajcie tego, tylko uświadomcie mnie po co to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też otwieram na nowych kartach. Przykładowo - wchodzę na forum i jest kilka działów nieprzeczytanych to klikam rolką myszki i mi się otwierają. Łatwiej i lepiej się przegląda wtedy :wink: Ale jednak poprzednia opcja (linki w tym samym oknie) była lepsza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lover - ja tu decyduje co jest potrzebne, a co nie. To nie zakład usługowy - pozostałe mody wrzucę jeśli uznam to za stosowne i wcześniej sprawdzę je lokalnie u siebie. Na razie wstawiam drobne poprawki. Poza tym jakbyś zerknął kilka stron wstecz to pisałem, że to zrobię, więc zrobię - jak będę miał czas.

 

@Fiant - to standard - w phpBB 2 tylko pierwszy post z tematu musiał mieć tytuł, a reszta miała puste pole. Teraz każda wypowiedź ma automatycznie dodawany tytuł. Oczywiście można go zmienić/skasować, ale lepiej, żeby został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to problemy?

 

No i teraz pewnie full będzie mówiło, że james_b to [beep] bo poprosił o linki w nowych oknach...

 

Już było ful pisania, że IRC'a nie będzie, a SB kiedy można się spodziewać? Nie to, że mi się spieszy, bo i tak go dość rzadko używałem, ale to będzie jakiś bliższy czy dalszy termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@james_b więcej dystansu do świata. Czemu zaraz [beep] :shock::?: Każdy ma jakieś pomysły i jeśli są dobre, są brane pod uwagę i nie uważam, że to był zły pomysł... Też wolę jak odnośniki otwierają strony w nowym oknie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obojętne jak linki się otwierają, ale jak tak pasuje @jamesowi to może być ;) Na SB trzeba będzie troszkę poczekać, bo chciałbym wcześniej zobaczyć jak po miesiącu będą wyglądać statystyki serwera. Widzieliście, że na phpBB 2 + Shoutbox stabilność była na granicy i czasami wywalało błędy związane z przekroczeniem liczby dopuszczalnych połączeń do bazy danych... Zobaczymy. Dwa skrypty SB testuję sobie na localhoście obok kilku innych modyfikacji - wszystko się posprawdza i jak będzie ok - to wstawię ;)

 

Jak widać powoli wprowadzam zmiany, więc na wszystko przyjdzie czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu można wprowadzić już numer GG, oraz nicki z Tlena i Skype. Skrypt wyświetla dostępność na każdej z tych sieci, nie tylko samą ikonkę. Jeśli ktoś miał wpisane GG i Tlen do pól Yahoo (YIM) i AIM (bo tak było w phpBB 2) - proszę je wyczyścić. Modyfikacja działa zarówno dla stylu proSilver, jak i subSilver2

 

Na forum wyświetlane są nazwy tematów, w których padła ostatnia odpowiedź z poszczególnych działów. Link prowadzi bezpośrednio do ostatniej wypowiedzi. Modyfikacja działa zarówno dla stylu proSilver, jak i subSilver2

 

Wyłączono dopisywanie przedrostka "Re:" przy odpowiedziach - ma to jakiś sens w mailach i grupach dyskusyjnych, ale na forum w postaci takiej, jak nasze - nie widzę żadnego sensu, więc usunąłem dopisywanie tej frazy (niestety wątki z ostatnich dwóch dni pozostaną już z "Re:", ale pisząc w nich nowe odpowiedzi stopiowo "zakryjemy" tą różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...