Skocz do zawartości

Skrypt na którym pracuje forum


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wczoraj to badałem - będzie trzeba nieco przepisać ten skrypt. Mogę go zmusić do wyświetlania na szybko (wczoraj zrobiłem przeróbkę), ale ma nieco wad, więc skasowałem ją i będę musiał nad tym jeszcze posiedzieć.

 

Co do tematu wyświetlania się nieprzeczytanych po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu - to jeszcze do phpBB 2 chciałem taką fukncjonalność dodać, ale okazało się, że jest domyślnie w phpBB 3, więc już wytrzymałem do przesiadki. Niesamowicie przydatne przy posiadaniu zmiennego IP - poprzednio sam też tak miałem, że jak wywalił się internet, to traciłem nieprzeczytane i musiałem rozglądać się po dacie ;) Teraz nie powinno być już takiego przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski znam średnio ale wczoraj np. się zamotałem... Dlaczego? Piszę po raz pierwszy posta na SK phpbb3 daję wyślij i.... nie wysłało i widzę tylko jakieś 2 posty które ostatnio doszły :shock: No to klikam później jeszcze raz... I dalej nie wysyła, tylko pokazuje jakieś posty dochodzące. No i człowiek zgłupiał :P Daję wyślij - nie wysyła, Save'a nie chcę, a podgląd mi nic nie dawał.

 

Potem się dowiedziałem, że to jedna z funkcji phpbb3 polegająca na tym, że widzę nowe dochodzące posty które przyszły w trakcie pisania posta.

 

Ale co się nadenerwowałem to moje :P Dlatego lepiej jak jest po polsku dla wszystkich, zwłaszcza dla nowych userów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumiem :| . Wyslalem juz chyba z 3 posty a nie wiem gdzie ich szukac. Co sie porobilo z tym Forum :shock: Dosc ze prawie wszystko jest po angielsku to na dodatek grafika fatalna a juz pomijam fakt ze przez godzine nie moglem sie zalogowac. Koszmar! :twisted:

Zobacz co napisałem na poprzedniej stronie na temat spolszczenia, jeśli nie chce Ci się szukać (bo tak może być) to masz linka:

Jak zmienić język na polski?

 

PS. Jak nie będziesz wiedział gdzie wejść to wyślę Ci link prosto do tej strony, ale myślę, że moja instrukcja jest zrozumiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi użytkownicy mają forum od początku po polsku, bo to właśnie domyślny język w PA. Przy konwersji obecni użytkownicy dostali ID języka angielskiego z przyczyn nieznanych - jak ktoś tak ma - możliwa zmiana w profilu (można też zmienić temat na stary subSilver, jak ten nowy się nie podoba, o czym już milionowy raz w tym temacie piszę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Widać nie każdy to wszystko czyta, co piszemy na forum i woli pytać... Bo jak mówią kto pytanie błądzi. W sumie to ja nie wiedziałem, że nowi użytkownicy mają od początku wersję PL... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie.Czy jest szansa na Shoutbox na nowym Forum??

Sorry jeśli to pytanie już było.

A nowa grafika Forum i styl to kwestia przyzwyczajenia,chociaż bardziej wolałem stary wygląd,ale na szczęście zmieniłem co nieco w profilu i już jest lepiej.

O proszę.Teraz nie tylko wyświetla się moja data rejestracji,ale także godzina... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...