Skocz do zawartości

Skrypt na którym pracuje forum


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie prosilver jest czytelniejszy niż subSilver2, normalny subSilver był bardziej czytelny. A co do informacji o użytkowniku (tego co jest po prawej) to można zmienić, ale niestety nie samemu, musiałby za to zabrać się Admin i pozmieniać co nieco w plikach na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie trochę forum, w zasadzie wszystkie najnowsze posty w tym temacie. Czytanie podobno nie boli :P

 

Ileż razy można powtarzać, że jak komuś się nie podoba styl ProSilver, to może sobie zmienić na SubSilver2. Będzie wtedy czytelniej. Zmiany dokonujemy w swoim profilu w zakładce "Ustawienia forum". ;) Niech ja jeszcze zobaczę posta z podobnym problemem, to będzie :censored:

 

Wskazana lektura postów, czytać zaczynamy od 9-ego posta napisanego przez @Mr. Orbita: :arrow:viewtopic.php?f=1&t=1719&start=60 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info: jeśli ktokolwiek ma problemy z uprawnieniami (np.: nie może zobaczyć postów z kosza, czy z archiwum, lub Sat Kurier FAQ) - proszę zgłaszać do mnie na PW - będę sprawdzać.

 

Wypisałem sobie listę spraw do zbadania z waszych postów:

 

- shoutbox (w drodze)

- otwieranie linków w nowym oknie

- szybka odpowiedź

- jakiś dodatkowy styl

- możliwość wpisywania numerów GG, nicków w Tlenie i Skype

- przejście na ostatnią stronę/do nowych postów po wejściu w temat, nie na pierwszą jak jest obecnie

- wyświetlanie nazwy tematu w jakiej pojawiła się ostatnia odpowiedź na danym forum na stronie głównej (to moja propozycja ;) )

 

W wolnej chwili podłubę na supporcie phpBB 3 i poszukam na te wszystkie problemy rozwiązań - jeśli nie będą wymagać zbyt dużych ingerencji w skrypt (przypominam, że lepiej jest nie szaleć ze zmianami, bo później przy każdej kolejnej aktualizacji będę musiał wprowadzać wszystko od nowa) to się zrobi ;)

 

Zgłaszajcie propozycje dalszych zmian - rozbuduję listę o kolejne zadania do sprawdzenia ;)

 

PS: Użytkownicy z grup zasłużonych są wyróżnieni kolorami, jak sugerował @Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną zmianę w funkcjonowaniu forum, jednak myślę, że to jest raczej problem i trzeba go wyeliminować. Mianowicie logowałem się nocą ok. 2:10 na forum i widziałem nowe, nieprzeczytane posty. Teraz jest godzina 10:00 i loguję się ponownie. Wyświetlają mi się te same, nieprzeczytane posty. Chodzi o to, że gdy wchodzę na forum widzę pomarańczowe znaczki przy forach i tematach, a tego już być nie powinny i powinno mi pokazywać nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty.

 

Poza tym posty napisane dziś nie są oznaczone na stronie głównej nazwą Dzisiaj lecz podana jest data. Na dobrą sprawę jest to niewygodne ponieważ nie każdy myśli jaki dzisiaj mamy dzień. Poza tym w theme subsilver2 czcionka, gdzie podana jest data ostatniego posta jest mała, a data napisana jest skrótem np. So sty 12 2008 4:00 co jest moim zdaniem bardzo nieczytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlają mi się te same, nieprzeczytane posty. Chodzi o to, że gdy wchodzę na forum widzę pomarańczowe znaczki przy forach i tematach, a tego już być nie powinny i powinno mi pokazywać nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty.

To akurat jest na plus, nie zawsze jest czas aby wszystko przeczytać, a nie chcę aby mi coś umknęło. Jeśli nie czytasz wszystkiego i nie chcesz aby się ponownie wyświetliły przy następnej wizycie, na górze masz opcję "zaznacz działy jako przeczytane". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlają mi się te same, nieprzeczytane posty. Chodzi o to, że gdy wchodzę na forum widzę pomarańczowe znaczki przy forach i tematach, a tego już być nie powinny i powinno mi pokazywać nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty.

To akurat jest na plus, nie zawsze jest czas aby wszystko przeczytać, a nie chcę aby mi coś umknęło. Jeśli nie czytasz wszystkiego i nie chcesz aby się ponownie wyświetliły przy następnej wizycie, na górze masz opcję "zaznacz działy jako przeczytane". :)

 

Jeśli to jest to co myślę, to dla mnie też zmiana na plus, bo już kilka razy miałem tak, że zaczynam czytać forum i mi się Neostrada wyłączyła i jak włączałem ponownie, to już nie miałem tych "pomarańczowych karteczek" ;)

 

Jest takie jedno "cuś" co mnie trochę drażni. Przy każdym poście jest taki znaczek wykrzyknika (do zgłaszania postów dla modów). O ile wygląda to normalnie u tych co mają sygnaturki (ten wykrzyknik jest faktycznie na samym dole), o tyle jak ktoś sygnaturki nie ma, to ten znaczek jest na środku postu... Też tak macie, czy to jednak wygląda tylko tak głupio u mnie? Bo jak wszyscy tak mają, to nie ma co kopii kruszyć dla mojego widzimisie :P

W sumie to jak ktoś ma dłuższą sygnaturkę bądź avatar, to ten "!" też leży byle jak w 3/4 długości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james_b: Np. "Dzisiaj o 11:20" i "10 stycznia, godz. 22:11"

 

A może być np. "dzisiaj, o 11:40" i "wczoraj, o 23:10" a później będzie np. "10 stycznia o 15:35"? No oto Ci chodzi, więc wejdź w Twoje konto -> Ustawienia forum -> Format wyświetlania daty: zmień na Inny i zobacz czy masz takie coś wpisane: "|j M Y|, \o H:i" jeśli tak to będziesz miał tak jak chciałeś, o ile dobrze zrozumiałem, a jeśli nie masz wpisanego to skopiuj i wklej: "|j M Y|, \o H:i"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie jedno "cuś" co mnie trochę drażni. Przy każdym poście jest taki znaczek wykrzyknika (do zgłaszania postów dla modów). O ile wygląda to normalnie u tych co mają sygnaturki (ten wykrzyknik jest faktycznie na samym dole), o tyle jak ktoś sygnaturki nie ma, to ten znaczek jest na środku postu... Też tak macie, czy to jednak wygląda tylko tak głupio u mnie? Bo jak wszyscy tak mają, to nie ma co kopii kruszyć dla mojego widzimisie :P

W sumie to jak ktoś ma dłuższą sygnaturkę bądź avatar, to ten "!" też leży byle jak w 3/4 długości...

To wina tematu, nie skryptu. W prosilver wykrzyknik wyświetla się na górze postu. Ty masz ustawiony subsilver2 i tak się wyświetla. Po prostu taki styl, co zrobisz? Nic nie zrobisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelU1981 - A zobacz gdzie masz Wykrzyknik u @Coremeila na tej stronie?

Jest w samym rogu? Bo u mnie wręcz na środku :mrgreen:

 

Np. post wcześniej u mnie wykrzyknik leży dobrze, bo post był długi, ale jak ktoś króciutkiego napisze...

 

 

@piotrtomkiewicz - no mam Subsilver2 :( To już wolę mieć wykrzyknik na środku strony niż panel po prawej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol: Nie ma za co, jeśli będę mógł w czymś jeszcze pomóc to z chęcią pomogę.

Co do tego panelu po prawej to na początku mnie to też strasznie denerwowało (na początku- jakieś pół roku temu, albo jeszcze wcześniej), ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłem i ten styl wygląda lepiej niż subSilver2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież spolszczenie jest, ile razy można pisać. Musicie ciasteczka wyczyścić albo samemu zmienić język w profilu, który teraz jest podpisany jako Twoje konto. Kolejne powtarzanie się...

 

Instrukcja samodzielnej zmiany języka przez zmianę w Twoim koncie:

Wchodzimy w User Control Panel -> Board preferences

znajdujemy: "My language:", zmieniamy z "British English" na "Polski" i klikamy na Submit. Po tych czynnościach cieszymy się spolszczeniem.

 

Jak wyczyścić ciasteczka w FifeFix'ie:

Klikamy Ctrl+ Shift+ Del lub Wchodzimy w Narzędzia -> Wyczyść prywatne dane

zaznaczamy ciasteczka i klikamy na "Wyczyść prywatne dane"

powinno pomóc.

 

Jak wyczyścić ciasteczka w IE:

Wchodzimy w Narzędzia -> Opcje internetowe -> Ogólne klikamy w "Usuń pliki cookie..."

 

-------------------------------------

 

 

Mam nadzieję, że teraz już nie będzie pisania, że nie ma polskiego bo jest, wystarczy zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...