Skocz do zawartości

Wypowiedzenia za wymiany kart


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder nie pracuje bez karty, wiec karta zawsze powinna byc w nim. Wiec wg. mnie nie powinna sie zgubic.

W Strongu SRT 6860 - bez karty działają kanały FTA.

Karta może mi się zgubić przy fizycznym przenoszeniu uprawnień.

W ciągu dnia, przebywam w dwóch różnych miejscach, gdzie są anteny i tunery satelitarne. Nie będę ze sobą targać całego tunera aby móc sobie oglądnąć Pana Premiera na kanałach TVNu, bo się za nim stęskniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na jednym z for że od 01.01.2008 wymiana "zgubionej" karty C+ kosztuje nie 99 zł a 299 zł. Czy ktoś może to potwierdzić? Podobno jest taki zapis w nowych umowach.

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Opłata za zgubioną/zniszczona kartę nigdy nie wynosiła 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie powiedzieli 100zł za zgubienie no i dostałem nową kurcze pecha mieć podpisać umowę i żeby od razu stracić portfel w którym była karta:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że rozsądna cena pozwoli osiągać wyższe zyski

nie pamiętam jaki to artysta ale dość niedawno wyszła płyta składająca się z 2 CD i kosztowała 19.90, u piratów była sprzedawana za 25- 30 zł mimo spora część ludzi kupowała ją przepłacając.

Nie chodzi tu o jednorazową akcję pokazową, o której wiedział pewnie tylko artysta, ale o kampanię odpowiednio przygotowaną i nagłośnioną

To czemu CP miał poważne problemy z piractwem jak jego cena była bardzo niska?

O ile mi wiadomo to liczbę 2 mln abonentów ogłosili po fakcie rozszczelnienia ich dostępu warunkowego

Obniżenie ceny w żaden sposób nie zwalczy piractwa.

ale wybije ciągle powtarzany argument

 

I chyba najważniejsze - legalny abonent powinien być traktowany z SZACUNKIEM! Chcę zmienić pakiet to to robię (bez opłat, [beep]skich aneksów i najlepiej przez internet w ciągu kilku minut). Nie może być takiej sytuacji jak ostatnio w CP, że tzw. piraci oglądają HBO, a legalni klienci muszą czekać (na bociana?) i dopiero po aferze następuje zmiana...

Klient jeśli płaci to powinien dyktować warunki i płacić za to co chce oglądać, a nie za pakiety tworzone na podstawie statystyk, badać czy czegoś tam jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie - zacytowałeś @mad85 z listopada 2006 :lol:

 

Każda taka wymówka jak Twoja jest dla mnie załamująca. Tak naprawdę, to każdy argument jest dobry by piracić... Łatwiej, taniej, a może i wygodniej...

Niektórzy to by chcieli wszystko za darmo, w promocji no i żeby jeszcze dopłacali... :roll:

 

Jeszcze zahaczę o te płyty. Jak się sprzedaje 5-10 tys płyt to jaka musi być cena by artyście się to opłacało? Jak Ci powiem, że byle jaki teledysk promujący kosztuje ponad 20 tys zł to teraz szybciutko sobie policz jakie to są ceny na płytę. I nie mówmy tutaj o Rubiku czy Dodzie, którzy tych płyt sprzedają trochę więcej...

 

OT jak się patrzy - w sumie można wywalić to do jutra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie porady odnośnie "skradzionych" kart będą zahaczały o piratowanie zwane także "edu" :P My tutaj takimi sprawami się nie zajmujemy. Nie to forum.

 

Właściwie niektórzy wykorzystują taką kartę żeby oglądać FTA np. w Mediasatach. I to tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No ładnie by było, jakby nie blokowali takiej karty... To już dziś bym zgłosił jej zagubienie :P i oglądał przez lata za friko... Pomyślunku trochę Panowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Polecam przeczytanie atykułu 4 (OBOWIĄZKI ABONENTA), paragraf 2 (Korzystanie ze sprzętu przez abonenta); podpunkt 7... regulaminu.

 

Wyraźnie tam napisano, że kara umowna za terminal i kartę to 300zł, w przypadku ich nie zwrócenia w terminie miesiąca od daty wygaśnięcia umowy...

Natomiast w przypadku zagubienia samej karty kara to 100zł. Jest ona (karta) w cenniku ujęta, jako wyposażenie dodatkowe do terminala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kiedy juz nie piratujemy kart bo powiedzmy nie umemy czy nie mamy sprzetu to można nieźle zarobić sprzedając taka kartę. A wiemy ze wielu się o nią bije.. bo szachownice lecą od 300 do ponad 600 zł. Nawet nie nabite.

 

 

A jak to z tym wypowiedzeniem wygląda ?

 

Jaki czas realizacji itp itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie porady odnośnie "skradzionych" kart będą zahaczały o piratowanie zwane także "edu" :P My tutaj takimi sprawami się nie zajmujemy. Nie to forum.

 

Właściwie niektórzy wykorzystują taką kartę żeby oglądać FTA np. w Mediasatach. I to tyle w tym temacie.

 

panowie czy przypadkiem nie zaszliście za daleko :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...