Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tego artykułu, to o co chodzi? Bo nie bardzo rozumiem. Albo ty nie zrozumiałeś?

O to,że Plamen Konstantinow odmówił wywiadu telewizji Polsat ponieważ zakodowała MŚ. Teraz widać się mści. Słabe to i żenujące, świadczy to o braku profesjonalizmu tych dziennikarzy.

 

Uważam,że te wyliczenia są nierealne.Zresztą wiadomo,że TVP nie miała by szans odzyskać tych 15 mln zł. Zresztą nieźli cwaniacy, sami nie emitują w kanale otwartym, bo się nie opłaca,a oczekują,że TVP od nich to odkupi i narazi się na wielkie straty?? Cała akcja miała na celu zrzucenie odpowiedzialności z siebie za zakodowanie Mundialu. Sprytne,ale myślę,że większość nie dała się oszukać.

 

Oglądalność dobra, wpływ na to ma przede wszystkim fakt,że abonenci CP nie muszą dodatkowo płacić. Nijak ma się to do oglądalności EURO 2012.Ponadto warto zauważyć,że większość najciekawszych spotkań emitowana jest w kanale SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawali 12 Mln, bo jeśli ktoś ma rodzinę to nie ogląda sam, tylko z rodziną, dlatego podawali, ze do MŚ dostęp ma większa liczba widzów, a wyniki oglądalności podaje się w liczbach gospodarstwa domowego, a nie ludzi, więc te 1,2mln to liczba gospodarst domowych.

 

A skąd polsat wie ilu jest uzytkownikow TV? W umowie sie tego nie podaje. Druga sprawa to moze byc i 10 osob w domu, a siatkowke lubi tylko jedna. Wiec jak miarodajnie traktowac takie dane? (pytam Was informacyjnie, nie traktujcie tego jako atak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozmy, ze:

- 100.000 wykupi prepaid za 19,90 = 2mln pln

- 100.000 wykupi dostep w innych sieciach za 60,00 = 6mln pln

- 50.000 kupi abo cp mini hd za 14,90 = 745tys. x 18mies = 13.4mln pln

co daje ponad 21mln pln, a publiczna niechciala dac 15mln,

a uwazam ze sa to liczby realne :)

Ja w swojej sieci zapłaciłem 89zł za dostęp. A przecież inni mieli kwoty nawet 100 zł. Skąd wziałeś to 60PLN, skoro marża CP to podobno 75 PLN od abonenta? Tak samo długość umów z CP. Ja widziałem też takie oferty na 15 miesięcy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operatorzy negocjowali z CP więc te marże mogą być różne. NC+ oferuje za 81 zł i całość oddaje CP, czyli tyle wynosi ich marża. Wiemy jaka była pierwotna oferta - marża CP to było 92 zł z groszami.

Na podstawie statystyki oszacowali,że skoro CP ma 3,5 mln abonentów odpowiada to liczbie ludności 11 mln. Rekord oglądalności jakiekolwiek imprezy sportowej to ponad 16 mln osób(mecz Polska-Rosja na EURO 2012),a dostęp wtedy teoretycznie miał każdy Polak- czyli 38 mln osób.

Wyniki meczów Polaków są bardzo zadowalające biorąc pod uwagę także klasę przeciwników i poziom rozgrywek(to dopiero 1 faza). Jednak Polsat zrobił gigantyczną reklamę tej imprezie i afera z zakodowaniem zrobiły swoje. Rok temu ME w siatkę były zakodowane w istniejących kanałach sportowych- jednak Polsat nie zadbał o promocję tej imprezy i było słabiej pod względem oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już o tym napisałem. Że dobrze byłoby, gdyby Cyfrowy Polsat właśnie kanał Volleyball HD odpowiednio zagospodarował. Jak będzie czas pokaże.
Ciekawi mnie, czy po mistrzostwach zostawią Polsat Volleyball HD na stałe? Czy definitywnie zniknie? W sumie mnie by pasował taki kanał tylko siatkarski. :)

No właśnie jestem tego samego zdania - przynajmniej pozostałe sportowe anteny Polsatu byłyby trochę obciążone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej spodziewam się kroków typu 'przeżyjmy to jeszcze raz' i na którymś z tych kanałów przez 1-2 miesiące będą wałkowane te wszystkie mecze od początku.

Potem zapewne wyłączą te kanały, żeby zwolnić miejsce a akcję 'przeżyjmy to jeszcze raz' powtórzą np. na Polsacie Sport. Wtedy mistrzostwa będą mogli zobaczyć wszyscy abo kablówek, którzy nie zapłacili tych 90-100 zł. Kotlet będzie co prawda odgrzewany, ale w cenie abonamentu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię tak jeszcze tydzień i będzie cicho ....Z tego co wiem już Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony NIE! zakoduję ani piłki nożnej polaków ani siatkówki pozdrowienia dla KRiT .

 

Ktoś wyżej pisał co dalej z Polsat Volleball ? najprawdopodobniej zniknie bo co nim zrobią ? Po za tym za darmo nie będą te kanały leżały na transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu był pomysł międzynarodowego kanału siatkarskiego. Kmita w jednym z wywiadów mówił,że Polsat wróci do tego pomysłu po MŚ.

PV w ofercie Orange. Cena 81 zł pomimo rozegrania 60 spotkań z 103. Szczerze uważam tak- kupić albo na samym początku albo wcale. Teraz to się naprawdę nie za bardzo opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha CP nieźle postąpił.. jak to możliwe?

 

nc+ - 81 zł za wszystkie spotkania (103)

Orange - 81 zł za spotkania w liczbie (43)

 

gdzie tutaj sprawiedliwość?

 

co do Polsat Volleyball 1 HD, jeśli kupiliby jakieś siatkarskie prawa sportowe + jeśli mają jakieś prawa sportowe bo chyba trochę ich mają to mogliby utrzymać na tp. Polsat Volleyball HD jako jeden kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku Polsat musiałby złożyć nowy wniosek o koncesję dla takiego kanału, ponieważ obecne nie są odpowiednie. Moim zdaniem Polsat tego nie zrobi, ponieważ mocno osłabiłby swoje obecne kanały sportowe, dla których siatkówka stanowi ważną i dużą część, a może nawet podstawę oferty. Poza tym Polsat juz raz sie przekonał, że takie decyzje nie są opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel Szymona Majewskiego :

 

 

wiesz takie coś przydało by się także w kierunku TVN

 

mianowicie mam zapisany cytat oj jeszcze sprzed dobrych 2 lat

 

a modów forum od razu nastawiam że jest to skopiowane i nie ja odpowiadam za zawartość jednak może być delikatnie rzecz biorąc niecenzurowana

 

o to cytat :

 

ramówka tvn: Guten morgen TVN, 2x W11, 2x Detektywi, [beep] serial z Muchą, Żmudą albo innym beztalenciem, Rozmowy z Marginesem Społecznym u Drzyzgi, wieczorem prymitywny program "rozrywkowy" typu Taniec z Frustratami albo Top [beep].... Czyli w kółko moda, uroda, seks, rady z cyklu jak kreatywnie popełnić zbrodnię i stracić dziewictwo w wieku 12 lat bez zajścia, gotowanie i promowanie swoich gwiazdeczek. Dziękuję, omijam."

 

już wole Polsat od TVN.

 

I to by było na tyle

 

 

teamat o kanale Volleyball no cóż z tego co wiem można mieć dostęp do tych kanałow za free? jeśli się ma nawet pakiet mini więc w czym rzecz jeśli ktoś ma nieaktywny zestaw to raz przelewa 15 zeta na konto i na czas turnieju ma dostęp

 

nc+ to inna bajka ale ~80 zeta to gorzej niż za ppv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...