Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kunkore...udajesz, ze nie zrozumiałeś? Do niedawna retransmisja SGP ZARAZ po zakończeniu LIVE JAKOŚ mieściła się na kanale nSoprt i świat się nie zawalił. Teraz dopiero doczytali, ze nie mozna....czy jednak można tylko, ze nie ma woli? O to pytałem , a nie o sytuację na Wegrzech...zresztą w tym temacie żuzel padł zupełnie przypadkowo jako przykład.

W zeszłym sezonie dawali zaraz po, tak samo jak na początku powtórki ligi Angielskiej mimo że nie mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co po zakończeniu magazynu "Polska 2014" koniec Polsat Volleyball 1/HD-4 czy jeszcze przez jakiś czas będą powtarzali rozgrywki i sztucznie utrzymywali stacje?

Na jutro już nie ma programu dla żadnej stacji PV. Myślę, że jutro już nie będzie po nich śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by pasowało kilka opcji, z czego wszystkie dotyczą tylko i wyłącznie kanału PV1 HD i SD. Mianowicie:

- PV1 HD zmienia się w stały PV HD i jest flagowym siatkarskim kanałem CP, odciążając z siatkówki pozostałe anteny. PV1 SD zmienia się w PV SD i działa na tych samych zasadach, lecz jest dostępny dla szerszej widowni

- PV1 HD zmienia się w stały czwarty ogólny kanał sportowy lub włączany tylko w przypadku braku miejsca na wszystkich antenach. Mam tutaj na myśli PSW HD. PV1 SD zmienia się w PSW SD i jak wyżej

- PV1 HD zmienia się w PSN HD, PV1 SD znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie do której wczoraj trwało studio? Bo usnąłem gdzieś na reklamach ok. 1:00, a jeszcze miało trochę potrwać. Obecnie na wszystkich PV plansza z logiem mistrzostw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...