Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

 

"W TV Mobilna nie zobaczymy jednak wszystkich spotkań, a wyłącznie wybrane. Zamiast czterech kanałów Polsat Volleyball pojawi się jeden kanał z transmisją najciekawszych spotkań oraz 3 dodatkowe stacje umożliwiające oglądanie danego meczu z konkretnej kamery. Za dostęp do Mistrzostw w TV Mobilna nie trzeba będzie dodatkowo płacić."

 

Jeśli to prawda, to jestem zadowolony z takiego rozwiązania. Myślałem, że kanał "wszystkie kamery" to MultiPiP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TV Mobilnej już puścili 4 kanały, jakość nawet dobra no i:

Test Kamera 1 - transmisja Polsat Volleyball 1 ale bez loga

Test kamera 2 - widok na obie połowy z pozycji siatki przecinającej boisko ( najgorsza kamera)

Test kamera 3 - Kamera za plecami Serbów.

Test kamera 4 - kamera cały czas w ruchu, widok z pozycji latającej muchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonamentem cp, więc mam mundial za darmo. Dziś z ciekawości spojrzałem na te kanały, i według mnie te zapychacze przed ceremonią to było świetne rozwiązanie. Były materiały, ostatnie mecze polaków, hymn. Równie dobrym rozwiązaniem jest, że jak jest taki słabszy mecz, to na innych kanałach Volleyball'a można obejrzeć te reportaże. Oczywiście największym minusem tej stacji to... reklamy...

 

 

Miałem jeszcze coś dopisać, ale zapomniałem :D. Jak na dzisiejszy dzień te kanały wyszły dobrze. Ale nie zachwalajmy dnia przed zachodem słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki bitrate na PV1 HD?

Też jestem bardzo ciekawy jak bitrate na tym kanale wygląda.Ma ktoś odpowiedni sprzęt by to sprawdzić?

 

Poprawka: Bitrate znacznie się poprawił, teraz jest 9-10 Mb

Jak by nie było, PV1 HD nadaje w miejscu dawniej TVP Sport HD, wię bitrate przyzwoity

 

Niestety, reszta PV (z wyjątkiem PV1 który jest na miejscu PPV SD) nadaje na dawnych VOD i bitrate jest 2,5Mb . Ich jakość jest okropna, nie widać nawet napisu "Polsat" w logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...