Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co nam kanał powtórkowy w HD?? Kanał siatkarski- dlaczego nie. Siatkówki mają bardzo dużo, jeśli chodzi o ten rok to bardzo dużo spotkań LŚ było wyłącznie w retransmisji. Polsat Futbol był klapą, bo Polsat nie miał w ofercie dobrego futbolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często się zdarza, że brakuje miejsca by pomieścić wszystko na trzech antenach, więc niech mi tu nikt nie pisze, że nie byłoby czym zagospodarować kolejnego kanału. PSN HD to też niezła opcja, bo leci tam całkiem sporo na żywo. Szczególnie MotoGP warte jest pokazywania w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie motory to by z tego całkiem sporo niewiele zostało. Utworzenie kolejnego kanału sportowego by jeszcze bardziej ograniczyło bardzo słabą ofertę kanału PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz głupot, że jest aż tak mało na żywo w PSN, bo dosyć często coś jest. Co prawda zazwyczaj pozycje nienajwyższych lotów, gdyż to kanał trzeciego wyboru i przede wszystkim darmowy w DVB-T, ale HD byłoby mile widziane.

 

Czwarty kanał sportowy mógłby działać na zasadzie, że uruchamiamy, kiedy jest potrzeba. Tak mniej więcej miało być z zapowiadanym Polsat Sport Weekend, ale coś ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma tego wiele, wystraczy przeanalizować to co wrzuca Fan, niby wydaje się dużo,ale jak się przypatrzy to Moto GP rozbite i tak to efektownie wygląda.

https://satkurier.pl/news/105574/pol ... yball.html

Powodzenia :lol2: Ciekawe ile Was kosztują ludzie rozsiani po całym kraju sprawdzający każdy pub ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam ten kanał dosyć często i wiem co mówię. W ostatnim czasie na żywo oprócz Moto widziałem m.in. Beach Soccera, kosza, piłkę nożną, siatkę, siatkę plażową, tenis, a nawet żużel. Oczywiście to tylko z kilku, kilkunastu ostatnich dni. Przez PSN przewija się mnóstwo różnych dyscyplin sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memoriał Wagnera leciał tylko w PS. Miałem na myśli turniej finałowy WGP siatkarek. Powiedzmy, że tak wziąłem z ostatnich 2-3 tygodni, więc się jeszcze łapie. Według mnie jest całkiem sporo transmisji jak na kanał dostępny bezpłatnie w NTC i bądź co bądź o profilu informacyjno-sportowym, a nie czysto sportowym. Na pewno HD by się przydało.

 

Myślę, że robimy jednak trochę OT z tą gadką o PSN HD i innych możliwych tworach, więc może na tym zakończmy. Na chwilę obecną kanały PV mają być dostępne tylko podczas mundialu, a co się potem stanie zobaczymy z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma tego wiele, wystraczy przeanalizować to co wrzuca Fan, niby wydaje się dużo,ale jak się przypatrzy to Moto GP rozbite i tak to efektownie wygląda.

https://satkurier.pl/news/105574/pol ... yball.html

Powodzenia :lol2: Ciekawe ile Was kosztują ludzie rozsiani po całym kraju sprawdzający każdy pub ?? :wink:

 

No dziwi mnie fakt, że akurat dopiero teraz sprawdzają, a nie od rozpoczęcia pierwszego meczu :lol2: trochę im zajmie przetrzepanie każdego puby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/105574/polsat-sprawdza-licencje-pubow-na-polsat-volleyball.html

Powodzenia :lol2: Ciekawe ile Was kosztują ludzie rozsiani po całym kraju sprawdzający każdy pub ?? :wink:

Czekam tylko na pierwsze info o oszustach podających się za ludzi z CP, a tacy cwaniacy zawsze się znajdą :/ Najgorsze, że nieświadomi właściciele mogą stracić sporo kasy choćby i nawet zapłacili za licencje :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma tego wiele, wystraczy przeanalizować to co wrzuca Fan, niby wydaje się dużo,ale jak się przypatrzy to Moto GP rozbite i tak to efektownie wygląda.

:wink:

@wislok W ten weekend w PSN rzeczywiście dużo motocykli, do tego dwa mecze ligi ukraińskiej i dwa połfinały turnieju WTA w Quebecku.(ogólnie to ten weekend trochę bardziej ubogi jeśli o transmisje na żywo oprócz motocykli w PSN niż zwykle)

Ale ten temat to może przenieśmy do wątku Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat bezpodstawnie obwiniają o zakodowanie, a to przecież prywatna firma, nie musi społeczeństwu nic fundować. Nawet występów reprezentacji. Krytykującym jakoś nie przeszkadza, że bilety na spotkania swoje kosztują. Dlaczego w Polsce zawsze obwinia się tych, którzy mają kapitał i chcą go pomnożyć?

 

Skoro tak wielu osobom zależało na MŚ odkodowanych, to czemu nikt się nie interesowali problemem wcześniej? Tylko dopiero jak w ostatniej chwili CP podjął taką decyzję, gdy poważny sponsor się wycofał? Miasta i TVP miały dostatecznie dużo czasu na wypracowanie wspólnego kompromisu z Polsatem. I to im się należy krytyka za zaistniałą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...