Jump to content
pakumy

TVP INFO

Recommended Posts

Nie mam nic przeciwko ujawnianiu i publikowaniu. Jestem natomiast zdecydowanie przeciw transmitowaniu tych w większości jałowych wielogodzinnych posiedzeń, z których nie wynika bezpośrednio nic oprócz taniej rozrywki z żenującej wiedzy i zachowania się przesłu[beep]ących a często i przesłuchiwanych. Tak jak publikuje się ogłaszanie wyroku sądu tak i tutaj powinno się tylko publikować ustalenia komisji. Wielogodzinne transmisje to tylko tania rozrywka dla telewidzów.

To już nawet nie tania rozrywka tylko cyrk i żenada.Kanał informacyjny powinien być od przekazywania informacji tak jak Polsat News a nie od taniego show.Ale to tylko jeden z elementów,który wpisuje się w mierność naszych pseudo-publicznych mediów.

Miśku, przecież Polsat News (dokładniej Polsat News 2) też pokazuje transmisje z komisji :).

Niektórzy chyba mylą komisję Amber Gold z Komisją Reprywatyzacyjną. Na tej drugiej każdorazowo słychać relacje ludzi, którzy przeżyli prawdziwe piekło na Ziemi. Ja tam żadnego "cyrku" i żadnego "show" nie widziałem nigdy. Polsat News zresztą też transmituje te posiedzenia i jakoś hejtu na tego nadawcę nie widzę, na TVP a i owszem.

Miśku, przecież Polsat News (dokładniej Polsat News 2) też pokazuje transmisje z komisji :).

Nie tylko Polsat News 2, część posiedzeń była transmitowana na głównej antenie, czyli Polsat News. TVP niestety nie ma drugiego dopełnieniowego kanału informacyjnego tak jak konkurencja (a od dawna powinna). No to gdzie ma to pokazywać?

Edited by jaszek

Nie tylko Polsat News 2, część posiedzeń była transmitowana na głównej antenie, czyli Polsat News. TVP niestety nie ma drugiego dopełnieniowego kanału informacyjnego tak jak konkurencja (a od dawna powinna). No to gdzie ma to pokazywać?

Jest jeszcze TVP Parlament - ale ten kanał jest dostępny w internecie.

Wielu rzeczy "nie powinno być", ale jak słusznie stwierdził fan tv: TVP Info żyje w alternatywnej rzeczywistości.

Jest to manipulacja, bo ujmuje fakty połowicznie. A fakty są takie, że jak już to TVP INFO i Polsat News 2 żyją w alternatywnej rzeczywistości, bo obie stacje stosują te błędne belki.

Jeśli była belka "Tylko w Polsat News" to nigdy nie widziałem transmisji w innej stacji. Jeśli jest belka "Tylko w TVP Info" to bardzo często jest transmisja także w innej stacji, szczególnie w przypadku Amber Gold i reprywatyzacji.

pavl6 - nie jest to więc manipulacja, ani fakty połowiczne tylko fakty z którymi trudno dyskutować. Nawet jeśli w Polsat News pojawiła się belka, że coś jest tylko u nich a tak nie było to są to przypadki bardzo rzadkie, w TVP Info to codzienność.

Po 3 miesiącach emisji w pełnym HD, TVP Info dostało przełączone na nadawanie w wysokiej rozdzielczości na platformie TVP Stream.

Edited by Peterownys

Jeśli była belka "Tylko w Polsat News" to nigdy nie widziałem transmisji w innej stacji. Jeśli jest belka "Tylko w TVP Info" to bardzo często jest transmisja także w innej stacji, szczególnie w przypadku Amber Gold i reprywatyzacji.

pavl6 - nie jest to więc manipulacja, ani fakty połowiczne tylko fakty z którymi trudno dyskutować. Nawet jeśli w Polsat News pojawiła się belka, że coś jest tylko u nich a tak nie było to są to przypadki bardzo rzadkie, w TVP Info to codzienność.

Kłamstwo jest kłamstwem niezależnie od tego, jak często występuje. Nie kłócę się z tym, która stacja częściej kłamie, bo aż tak szczegółowo tego nie obserwuję.

Kłamstwo jest kłamstwem - pełna zgoda. Czasami jednak zdarzają się niedopatrzenia dlatego warto zróżnicować notoryczne mijanie się z prawdą z tym sporadycznym.

Ciekawa sytuacja. Trwa prezentacja raportu technicznego, który dotyczy katastrofy smoleńskiej. Transmisja trwa w TVN 24 i Polsat News a w TVP Info z odtworzenia komisja weryfikacyjna ds. warszawskiej reprywatyzacji. Hmmm...

No tak. Pomyliłem komisje :-) Mimo wszystko jest to dziwna sytuacja. Komisja ds. Amber Gold i tak była emitowana z odtworzenia. Teraz jest przerwa w obradach a o raporcie smoleńskim ani słowa. Ciekawe dlaczego TVP Info jak na razie nawet nie zająknęła się na temat prezentacji, która trwa od godziny. Tematy smoleńskie są przecież bliskie rządowi a tym samym powinny być bliskie TVP Info. Ciekawe...

Tematy smoleńskie tak, ale ta komisja już niekoniecznie. Zmiany, zmiany, zmiany...

Może złożyli, że Macierewicz nic ciekawego/nowego nie powie? Tak jak założyli, że w meczu w Madrycie nic ciekawego się nie zdarzy ;)

TVP Info wspólnie z TVP Polonia oraz TV Trwam transmitują teraz msze świętą z Archikatedry Gdańskiej, z okazji 10-lecia posługi abp. Sławoja Leszka Głódzia w Archidiecezji Gdańskiej. Co ciekawe, na uroczystości są także Prezes TVP Jacek Kurski i o. Tadeusz Rydzyk ;)

Jaki jest cel opóźniania na TVP Info zeznań składanych w Sądzie przez byłego premiera Tuska?

TVN24 np. transmituje na żywo.

Polsat News także na żywo. Nie wiem dlaczego TVP Info pokazuje zeznania z poślizgiem ale jest to częsta praktyka tej stacji. Wszelkie komisje śledcze są też często z odtworzenia. Próbowałem się doszukiwać jakiś politycznych powodów ale analizując wszystkie konferencje, posiedzenia czy komisje, które idą z odtworzenia to są to te zarówno przychylne jak i nieprzychylne władzy.

Edited by Mr. Orbita
Ograniczona polityka - regulamin.

Mam też swoją teorie, że były premier może powiedzieć coś, co będzie mega nie wygodne dla obecnej partii rządzącej, innym słowem „mają pietra” ;)

Jeśli chodziłoby tylko o to przesłuchanie to miałbym podobne odczucia, ale takich relacji z opóźnieniem jest mnóstwo. Była pięciominutowa przerwa a w TVP Info idzie z relacją bez przerwy więc zniwelowali opóźnienie do ok. 3 minut.

Niezłe są te Wasze teorie spiskowe :) Opóźnienie jest nieznaczne, zapewne wynika z tego, że spóźnili się z transmisją, może przez jakąś reklamę albo puszczony już materiał, a nie chcą teraz wyciąć kawałka, bo w takim przypadku też byłyby oskarżenia o cenzurę. Naprawdę myślicie, że w reżyserce siedzi cenzor gotowy zrobić /ciach/? Przecież leci wszystko i tak

Edited by jaszek

Nie byłoby ich w ogóle gdyby jak inne stacje puścili to na żywo, bez opóźnienia.