Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko ujawnianiu i publikowaniu. Jestem natomiast zdecydowanie przeciw transmitowaniu tych w większości jałowych wielogodzinnych posiedzeń, z których nie wynika bezpośrednio nic oprócz taniej rozrywki z żenującej wiedzy i zachowania się przesłu[beep]ących a często i przesłuchiwanych. Tak jak publikuje się ogłaszanie wyroku sądu tak i tutaj powinno się tylko publikować ustalenia komisji. Wielogodzinne transmisje to tylko tania rozrywka dla telewidzów.

To już nawet nie tania rozrywka tylko cyrk i żenada.Kanał informacyjny powinien być od przekazywania informacji tak jak Polsat News a nie od taniego show.Ale to tylko jeden z elementów,który wpisuje się w mierność naszych pseudo-publicznych mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba mylą komisję Amber Gold z Komisją Reprywatyzacyjną. Na tej drugiej każdorazowo słychać relacje ludzi, którzy przeżyli prawdziwe piekło na Ziemi. Ja tam żadnego "cyrku" i żadnego "show" nie widziałem nigdy. Polsat News zresztą też transmituje te posiedzenia i jakoś hejtu na tego nadawcę nie widzę, na TVP a i owszem.

Miśku, przecież Polsat News (dokładniej Polsat News 2) też pokazuje transmisje z komisji :).

Nie tylko Polsat News 2, część posiedzeń była transmitowana na głównej antenie, czyli Polsat News. TVP niestety nie ma drugiego dopełnieniowego kanału informacyjnego tak jak konkurencja (a od dawna powinna). No to gdzie ma to pokazywać?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Polsat News 2, część posiedzeń była transmitowana na głównej antenie, czyli Polsat News. TVP niestety nie ma drugiego dopełnieniowego kanału informacyjnego tak jak konkurencja (a od dawna powinna). No to gdzie ma to pokazywać?

Jest jeszcze TVP Parlament - ale ten kanał jest dostępny w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu rzeczy "nie powinno być", ale jak słusznie stwierdził fan tv: TVP Info żyje w alternatywnej rzeczywistości.

Jest to manipulacja, bo ujmuje fakty połowicznie. A fakty są takie, że jak już to TVP INFO i Polsat News 2 żyją w alternatywnej rzeczywistości, bo obie stacje stosują te błędne belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli była belka "Tylko w Polsat News" to nigdy nie widziałem transmisji w innej stacji. Jeśli jest belka "Tylko w TVP Info" to bardzo często jest transmisja także w innej stacji, szczególnie w przypadku Amber Gold i reprywatyzacji.

 

pavl6 - nie jest to więc manipulacja, ani fakty połowiczne tylko fakty z którymi trudno dyskutować. Nawet jeśli w Polsat News pojawiła się belka, że coś jest tylko u nich a tak nie było to są to przypadki bardzo rzadkie, w TVP Info to codzienność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli była belka "Tylko w Polsat News" to nigdy nie widziałem transmisji w innej stacji. Jeśli jest belka "Tylko w TVP Info" to bardzo często jest transmisja także w innej stacji, szczególnie w przypadku Amber Gold i reprywatyzacji.

 

pavl6 - nie jest to więc manipulacja, ani fakty połowiczne tylko fakty z którymi trudno dyskutować. Nawet jeśli w Polsat News pojawiła się belka, że coś jest tylko u nich a tak nie było to są to przypadki bardzo rzadkie, w TVP Info to codzienność.

Kłamstwo jest kłamstwem niezależnie od tego, jak często występuje. Nie kłócę się z tym, która stacja częściej kłamie, bo aż tak szczegółowo tego nie obserwuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No tak. Pomyliłem komisje :-) Mimo wszystko jest to dziwna sytuacja. Komisja ds. Amber Gold i tak była emitowana z odtworzenia. Teraz jest przerwa w obradach a o raporcie smoleńskim ani słowa. Ciekawe dlaczego TVP Info jak na razie nawet nie zająknęła się na temat prezentacji, która trwa od godziny. Tematy smoleńskie są przecież bliskie rządowi a tym samym powinny być bliskie TVP Info. Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVP Info wspólnie z TVP Polonia oraz TV Trwam transmitują teraz msze świętą z Archikatedry Gdańskiej, z okazji 10-lecia posługi abp. Sławoja Leszka Głódzia w Archidiecezji Gdańskiej. Co ciekawe, na uroczystości są także Prezes TVP Jacek Kurski i o. Tadeusz Rydzyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News także na żywo. Nie wiem dlaczego TVP Info pokazuje zeznania z poślizgiem ale jest to częsta praktyka tej stacji. Wszelkie komisje śledcze są też często z odtworzenia. Próbowałem się doszukiwać jakiś politycznych powodów ale analizując wszystkie konferencje, posiedzenia czy komisje, które idą z odtworzenia to są to te zarówno przychylne jak i nieprzychylne władzy.

Edytowane przez Mr. Orbita
Ograniczona polityka - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe są te Wasze teorie spiskowe :) Opóźnienie jest nieznaczne, zapewne wynika z tego, że spóźnili się z transmisją, może przez jakąś reklamę albo puszczony już materiał, a nie chcą teraz wyciąć kawałka, bo w takim przypadku też byłyby oskarżenia o cenzurę. Naprawdę myślicie, że w reżyserce siedzi cenzor gotowy zrobić /ciach/? Przecież leci wszystko i tak

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...