Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany w TVP Info od czerwca:

Bez Retuszu: niedziela 20:00 -> Poniedziałek 20:18

Teraz Kobiety: sobota 17:30 (nowość - 30 minut)

Sprawdzam: niedziela 17:30 (nowość - 30 minut)

Magazyn Ekonomiczny: niedziela 18:30 (nowość - 30 minut)

Rozmowy niesymetryczne: sobota 17:30 -> niedziela 20:00

 

Przerwa wakacyjna lub wylot:

1. Młodzież Kontra czyli pod odstrzałem

2. Bez trybu Justyna Dobrosz - Oracz (zamiast programu w środy „Dziś wieczorem")

3. Rozmowy (nie)wygodne (tu los programu póki co jest nieznany)

 

W poniedziałek 27 maja o 22:40 ma być rozmowa po spektalu „1989" przez co „Panorama" będzie o 23:25, „Sportowy Wieczór" o 23:55 a  „Dziennik Regionów" o 00:30. Powtórki ruszą od 01:00. 

Poza tym TVP Info o 17:30 w dniach emisji KFPP w Opolu pokaże dwugodzinne wydanie specjalne.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj "Niebezpieczne związki".Dwie sprawy mnie zdumiały, dziennikarz TVP Grzegorz Nawrocki rozmawiał z dziennikarzami TVP . To dość specyficzne. 

Druga sprawa to goście w studiu. Joński, Szczerba( KO) oraz Leo( Trzecia Droga). Niezbyt pluralistycznie. Niby zapewnienia, ze zapraszano, ale efekt jest jaki jest. Z Konfederacji tez nie chcieli? Dlaczego z trójki gości dwóch jest z PO, a gdzie przedstawiciel Lewicy? 

Program efektownie zrobiony. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zepsuł się pasek informacyjny. Widać, że teraz resetują grafikę.

Czy nie prościej dać pasek statyczny, a nie przewijany? Chyba mniej byłoby z tym problemów 🤔


Chociaż muszę przyznać, że teraz jak nie ma jeszcze paska i loga, to dużo lepiej ogląda się ten kanał :)

Edytowane przez hgf22593
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej takich problemów z grafiką i logotypem TVP Info nie było. Nad logiem była przewijana grafika z zapowiedziami pozycji programowych i informacja "TVP World, English Report" i wszystko graficznie lepiej wyglądało i było to bardziej dopracowane. Nie wiem "Kidawa TV" po przejęciu zwolniła też osoby z techniki za to odpowiedzialne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2024 o 21:11, Poland napisał(a):

Przerwa wakacyjna lub wylot:

3. Rozmowy (nie)wygodne (tu los programu póki co jest nieznany)

Ten program zostaje. Po prostu pasmo, w którym emitowane są dwa podobne programy na przemian (każdy co dwa tygodnie) zmieni swoją godzinę. Z soboty 17:30 na niedzielę 20:00.

Edytowane przez Kostka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Oglądałem wczoraj "Niebezpieczne związki".Dwie sprawy mnie zdumiały, dziennikarz TVP Grzegorz Nawrocki rozmawiał z dziennikarzami TVP . To dość specyficzne. 

Nie pamiętam nazwisk wszystkich osób, były trzy, jedną z nich jest Magdalena Rigamonti i jest dziennikarką Onet. Chyba że o czymś nie wiem i zmieniła pracę.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2024 o 18:11, norbitor2 napisał(a):

Transmisji się nie spodziewam, ale jeśli chcą robić obszerne skróty z meczy, zawodów, czy publicystykę z czymś więcej niż statyczne zdjęcia, to pewnie musieliby kupić dużo droższą licencję na FTA paneuropejskie.

To dziwna decyzja. Na przykład niemiecki Tagesschau24 obejmuje tylko wiadomości sportowe z ekranem powitalnym. Sugerowałbym, że lepiej byłoby podzielić sygnał na 2 kanały: za pośrednictwem kodowanej, płatnej i cyfrowej telewizji - z relacjami wideo z Euro i igrzysk olimpijskich oraz w wersji satelitarnej i internetowej ze zdjęciami zamiast wideo chronionych prawem autorskim.

Tak jak na przykład zrobił to ukraiński kanał ICTV podczas Igrzysk Olimpijskich.
W tle słychać odgłosy zawodów. Wideo z transmisji w telewizji publicznej jest zablokowane ze względu na prawa autorskie.

A to jest właściwie druga wersja - z wideo olimpijskiego.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w programie doszło do awantury o taśmy dotyczące Funduszu Sprawiedliwości. Poseł Wanda Nowicka zasugerowała, że jej rozmówca w studiu były v-ce minister sprawiedliwości Sebastian Kaleta jest pod wpływem narkotyków: https://www.tvp.info/77765207/awantura-o-tasmy-ziobrystow-ostra-wymiana-zdan-miedzy-kaleta-a-nowicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mastano napisał(a):

 Poseł Wanda Nowicka zasugerowała, że jej rozmówca w studiu były v-ce minister sprawiedliwości Sebastian Kaleta jest pod wpływem narkotyków: 

Oglądałem i nie relacjonujesz rzetelnie.

Powiedziała mniej więcej coś takiego że zachowuje się "jakby był pod wpływem", a to znacząca różnica.

Jest to zresztą precyzyjnie zacytowane w artykule

Cytat

Gdy polityk, zaczął krzyczeć i nerwowo się śmiać, Nowicka powiedziała: „Pan zachowuje się, jakby pan był na narkotykach”.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowanie że ktoś jest pod wpływem narkotyków a tak napisałeś, to nie jest to samo co powiedzenie, że ktoś się tak zachowuje jakby był pod wpływem, bo to drugie jest porównaniem nieeleganckiego zachowania do czegoś/kogoś. I chyba każdy potrafi to oddzielić.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...