Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ratter napisał(a):

Pierwszy raz w nowej TVP Info widzę coś co można nazwać dyskusją i wymianą różnych punktów widzenia.

Mnie się tez ta dyskusja podobała, a także to, ze prowadzący zwrócił uwagę na brak konsekwencji rządzących w kwestii uznawania bądź nie wyroków Izby Sądu Najwyższego. 

Nie znam tej dziennikarki, ale niezła jest 

 

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krystian Darżnik napisał(a):

Profil okupowany przez Samuela Pereire na portalu X, został zgłoszony jako kradzież tożsamości.

Miejmy nadzieję, że portal X szybko w tej sprawie zadziała i skończy się bezprawne korzystanie z nie swojego konta.

Z tym może być problem, bo właściciel X czyli Elon Musk to skrajny prawicowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, swordfish napisał(a):

Czy w nowym TVP Info są serwisy ekonomiczne, sportowe i kulturalne? Jeśli tak, to o której godzinie?

Na pewno w ramach serwisów są rozmowy z redaktorem sportowym, to w ich drugiej części się dzieje. Wygląda to tak jak przed 19 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mikrofon mu się wyłączył jakoś tak dziwnie gdy książkę na stole położył. Prawdopodobieństwo jest duże że sam spowodował to wyłączenie :)

Ale rozmowa wróciła i była kontynuowana. 

Kolejna aferka @Ratter zbudowana na siłę. Kolejna niewiarygodność. 

Tak to jest jak się nie ogląda a czyta bzdury w sieci. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje, że niektórzy wpadają tu by szukać afer i przyczepić się bo ich"władza" została odklejona od koryta. Naprawdę, niewiele trzeba by sprawdzić jak było naprawdę. Sam obejrzałem ten fragment programu na TVP GO i wiem, że za chwilę wypowiedź została dokończona.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Ten mikrofon mu się wyłączył jakoś tak dziwnie gdy książkę na stole położył. Prawdopodobieństwo jest duże że sam spowodował to wyłączenie :)

Ale rozmowa wróciła i była kontynuowana. 

Kolejna aferka @Ratter zbudowana na siłę. Kolejna niewiarygodność. 

Tak to jest jak się nie ogląda a czyta bzdury w sieci. 

I akurat się wyłączył jak zaczął krytykować UE.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie ma znaczenie, kiedy mu się wyłączył mikrofon, skoro awaria trwała kilkanaście sekund a po tym i tak powiedział wszystko, co chciał? Serio jeśli musicie wymyślać sobie takie afery to tylko oznacza, że faktycznie z nowym TVP Info nie jest tak źle, jak niektórzy by chcieli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w rano w jakiejś telewizji informacyjnej (nie pamiętam której), było łączenie z prof. Piotrowskim i także był chwilowy problem z zanikiem fonii. Po chwili profesor już bez problemów jeszcze raz powtórzył swoją wypowiedź. Odniosłem wrażenie, że problem techniczny był po jego stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądając wczoraj TVP Info także odniosłem wczoraj takie wrażenie. Gdy się prześledzi dobrze materiał na powtórce problemy zaczęły się gdy sięgnął po książeczkę. Po tym gdy dźwięk wrócił i ją przeglądał jeszcze kilka razy na chwilę sekundę, czy dwie dźwięk zanikał. Ustabilizowało się gdy nie wykonywał żadnych czynności na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...