Skocz do zawartości

ME piłkarzy ręcznych - Dania 2014


andi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziw, że nikt nie napisał o "szybkiej" pomocy medycznej dla naszego zawodnika. Tak źle prowadzonej akcji dawno nie widziałem. Najgorsze, że ratownicy robili to tak, jakby wcale nie chcieli pomóc. Dobrze, że nikomu nerwy nie puściły po tym spacerku. Na szczęście prawdopodobnie nic złego Jakubowi się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra, ten leżał i czekał... a dostał mocno z łokcia od chorwata na szczęście to nie było specjalnie. Ciekawi mnie jednak czy Chorwacja ma szanse wygrać i zdobyć złoto czy nie? Szkoda, że nie zagramy w TOP4, nie musielibyśmy wtedy się kwalifikować do MŚ w Katarze 2015 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Szmal puszczał takie bramki , że wstyd ... Czemu trener Biegler nie zmienił Szmala na Wyszomirskiego , gdy ten pierwszy puszczał bramki w 2. połowie meczu z Chorwatami? Zauważcie , że Szmalowi te Mistrzostwa w ogóle nie szły dobrze .

To chyba niezbyt uważnie oglądałeś ten mecz, to jak precyzyjnie rzucali Duvnjak czy Bicanic ma duże znaczenia, akurat wczoraj Chorwaci rzucali bardzo dobrze i precyzyjnie a bramkarz bez pomocy obrońców wielu piłek nie odbije, to co wyprawiał Bicanic w końcówce meczu to zasługuje na duże uznanie, rzutu z biodra, z nabiegu, z podłoża, wszystko trafiał, szykuje się gracz światowej klasy. Dla porównania Mirko Alilovic bramkarz Chorwatów obronił tylko 8 rzutów na 34 oddane przez Polaków, Sławek Szmal również osiem, ale na 31 rzutów, więc wcale nie grał tak źle, w ataku Polska 54%, Chorwacja 60%. Mecz został przegrany zaraz na początku drugiej połowy kiedy Chorwaci rzucili 5 bramek z rzędy a nasz zespól żadnej, zrobiło sie 4 bramki przewagi i Polacy nie mogli już tej straty zniwelować, szczególnie, że Chorwaci grali bardzo dobrze w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Szmal puszczał takie bramki , że wstyd ... Czemu trener Biegler nie zmienił Szmala na Wyszomirskiego , gdy ten pierwszy puszczał bramki w 2. połowie meczu z Chorwatami? Zauważcie , że Szmalowi te Mistrzostwa w ogóle nie szły dobrze .

To chyba niezbyt uważnie oglądałeś ten mecz, to jak precyzyjnie rzucali Duvnjak czy Bicanic ma duże znaczenia, akurat wczoraj Chorwaci rzucali bardzo dobrze i precyzyjnie a bramkarz bez pomocy obrońców wielu piłek nie odbije, to co wyprawiał Bicanic w końcówce meczu to zasługuje na duże uznanie, rzutu z biodra, z nabiegu, z podłoża, wszystko trafiał, szykuje się gracz światowej klasy. Dla porównania Mirko Alilovic bramkarz Chorwatów obronił tylko 8 rzutów na 34 oddane przez Polaków, Sławek Szmal również osiem, ale na 31 rzutów, więc wcale nie grał tak źle, w ataku Polska 54%, Chorwacja 60%. Mecz został przegrany zaraz na początku drugiej połowy kiedy Chorwaci rzucili 5 bramek z rzędy a nasz zespól żadnej, zrobiło sie 4 bramki przewagi i Polacy nie mogli już tej straty zniwelować, szczególnie, że Chorwaci grali bardzo dobrze w obronie.

 

Bardzo uważnie oglądałem mecz . Tu chodziło mi bardziej o to , że zmiana bramkarza na Wyszomirskiego (nawet wtedy gdy przegrywaliśmy 4 bramkami ) mogłaby przynieść zmianę w grze obrony Polaków - taki efekt psychologiczny . Załóżmy , że Wyszomirski na początku 2 połowy gdy przegrywaliśmy 5 bramkami broni 3 następne rzuty Chorwatów i chorwacka obrona zachodzi w głowę i zaczyna się sypać ... Polacy odrabiają 4 bramki i strzelają następne 4 . Wiem , że to mogło tak wyglądać (mogło , ale nie musiało , ale według mnie należało zaryzykować) , gdyby nastąpiła zmiana bramkarza Polaków . A tak to Polacy posypali się , bo podświadomie pytali się sami siebie czemu nie mogą strzelić bramki, choć bardzo by chcieli - działała tak zwana blokada , która nie pozwalała im się wznieźć ponad swoje możliwości i grać tak jak ze Szwedami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska niestety przegrywa z Islandia 27:28, można powiedzieć na własne życzenie, w drugiej połowie były nawet 4 gole przewagi jednak już w 43 minucie spotkania Islandczycy odrobili straty, później bramka za bramka z obu stron, końcówka to już niecelne rzuty Jaszki i Bartosza Jureckiego i w konsekwencji porażka w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam głupoty gadasz. Syprzak to fruwał na tym kole. Lijewski tez dawał dużo tak samo Kuchczyński ładnie ze skrzydła i 100% z rzutów karnych ale końcówkę zagrali tragicznie no i pomyłka Jureckiego Bartka to mnie zaskoczyło już czułem że może być kiepsko. Po prostu dali d :censored: w ostatnich minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalony pierwszy półfinał, obydwa zespoły miały momenty genialne, ale też i katastrofalne. Francja w finale, a przed mistrzostwami eksperci mówili, że to już nie ta Francja co kiedyś i może ich znowu zabraknąć nawet w półfinale. Teraz trzymam kciuki za Chorwatów, którzy okazali się lepsi od Polaków, a mają w składzie wielu graczy z polskiej ligi.

 

Bramka Abalo przy podwójnym osłabieniu kapitalna. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wymarzony finał Francja-Dania, chciałbym, żeby wygrała Francja i Dania popełniła by zeszłoroczny błąd (drużyna przegrywa co najmniej 1 mecz w czasie turnieju). O brąz zagra Chorwacja-Hiszpania i większe szanse na zwycięstwo daję Chorwatom ponieważ, Hiszpanie celowali tylko w złoto i mogą , aż tak nie walczyć w meczu o brąz 9ponadto na poprzednim Euro przegrali z Chorwatami właśnie mecz o brąz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...