Skocz do zawartości

ME piłkarzy ręcznych - Dania 2014


andi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że Francja raczej nie pokpi sprawy i wygra z Serbią, co do meczu to bardzo dobry występ Sławka Szmala w bramce, w drugiej połowie przebudzenie Bartka Jaszki i Michała Jureckiego. Pierwsza połowa fatalna, mnóstwo strat i niecelnych rzutów, sędziowanie w całym meczu również nie było najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktos mi wyjaśnic dlaczego my i rosjanie awansowalismy? z tego co widzę w tabeli, zarówno my, rosja i serbia mamy 2 pkt a wiec liczy sie stosunek bramek miedzy zainteresowanymi, my mamy 0, serbia -4 a rosja -7. więc Rosja powinna odpaść. Prosze niech ktoś mnie olsni bo 12 godzin juz w pracy jestem i mam pomroczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gramy z Chorwacją, Szwecją i Białorusią.

 

Polska - Białoruś, 19 stycznia (niedziela, 15:45)

 

Polska - Szwecja, 21 stycznia (wtorek, 20:15)

 

Polska - Chorwacja, 22 stycznia (środa, 20:15)

 

Z każdej grupy do półfinału awansują dwie najlepsze drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry układ meczów. Na początek teoretycznie najsłabszy zespół. Później Szwecja- z którą przeważnie toczymy wyrównane boje. Wariant optymistyczny - wygramy te 2 mecze a wtedy o awans z Chorwacją. Ostatnio z nimi nie wygraliśmy. Z Francją również, choć było tak blisko remisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Szwecja ostatnio w meczu towarzyskim wygraliśmy, a na MŚ po dramatycznym pościgu zremisowaliśmy, tracąc po pierwszej połowie chyba z 10 bramek, z Białorusią ostatnio na Turnieju noworocznym przegraliśmy, o Chorwacji nie ma co mówić, jest to świetny zespół, dobry bramkarz, genialni skrzydłowi, bardzo dobrzy obrońcy i druga linia, bardzo trudno będzie Polakom wygrać z Chorwatami. Raczej awansu do półfinału nie będzie, bo tak naprawdę to Chorwacja i Francja nawet wygrywając tylko jedno spotkanie mogą awansować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbowie zamiast się wściekać na innych to powinni wygrać mecz z Rosją a wtedy mieliby pewny awans ale okazało się że są najsłabsi a wygrana z nami tylko jedną bramką to był przypadek, nasz zły dzień

Ze Szwecja na MŚ po dramatycznym pościgu zremisowaliśmy, tracąc po pierwszej połowie chyba z 10 bramek

Dokładnie było 20:9 i to co zrobiliśmy w drugiej połowie przechodziło ludzkie pojęcie :o a mało brakowało żeby zwyciężyć 8) Między Francją a Chorwacją będzie bezpośredni mecz także ktoś straci pkt albo oba zespoły w przypadku remisu a my wygrywając dwa mecze przy dobrym układzie, a do tej pory nam sprzyja, możemy być w półfinale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to dziś jest mecz pomiędzy Chorwacja a Francja najlepszy byłby remis i podział punktów, ale zwycięzcę też trudno wytypować. Jeżeli chodzi o statystyki to Polacy są oprócz Macedonii najsłabsi w ataku tylko 44% skuteczności rzutowej, 70 bramek na 160 rzutów, dla porównania Francja - 60% i 94 bramki na 156 rzutów, Chorwacja jest niewiele gorsza bo 57% w ataku, 85 bramek na 149 rzutów. Wysoko jesteśmy jeżeli chodzi o bramkarzy bo Sławek Szmal ma skuteczność 39% obronionych rzutów i z grających zespołów jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tu komentarze Panów o wyłaczaniu tv, nerwach , stanach przedzawałowych i...mam satysfakcję dotrwałam do końca ,paznokcia nawet nie obryzłam choć emocje były .....żyję i cieszę się jak wariatka , no..50 letnia wariatka :))

 

Mam dla Panów kibiców uwagę - nie wyłączajcie tv jeśli jesteście kibicami. Fakt trzeba dbać o serducho ,ale popatrzcie ile tego serducha, woli walki oddają na boisku zawodnicy-dla siebie i dla nas- kibiców i co najważniejsze ,zawsze, zawsze walczą do końca !!! Takich ludzi szanuje bez względu na wynik są wielcy a za dzisiejsze emocje DZIĘKUJĘ !

Wszyscy się cieszą. Ja jestem rozczarowany. Poza walecznością nie było nic.

Przepraszam! Mieli jeszcze szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna druga połowa w wykonaniu Polaków z Białorusią, to tylko szczęściu i błędom rywali zawdzięczamy zwycięstwo, czyżby Rutenka w końcówce sie zagotował, pierwsza połowa była bardzo dobra, mało strat i niezła skuteczność, druga to już błędy i znowu brak skuteczności w ataku, bo pozycje do oddania rzutów były, tylko precyzja kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja - Rosja 20:13 do przerwy, z Białorusią w pierwszej fazie też wygrali bez problemów, patrząc na liczby, to we wtorek dostaniemy baty, ale ja liczę, że zagramy tak jak z Francją, tylko wtedy widzę szanse na zwycięstwo.

Jednak muszę posypać głowę popiołem, Szwecja drugą połowę grała na stojąco, nawet już przegrywała jedną bramką, ale ostatecznie wygrała.

 

W szlagierze Francja lepsza od Chorwacji, teraz trójkolorowi grają z Białorusią, a więc są już jedną nogą w półfinale, ciekawa sytuacja, jeśli wygramy ze Szwecją, to zagramy tak jakby ćwierćfinał z Chorwacją. :D

 

Natomiast jeśli przegramy ze Szwecją, w ostatniej kolejce przy wygranej Francji ze Szwecją, to także będziemy mieli szanse na półfinał (jeśli wygramy z Chorwacją).w takim przypadku będzie liczyła się prawdopodobnie mała tabela między Polską, Szwecją i Chorwacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLAN TRANSMISJI ME PIŁKARZY RĘCZNYCH W DANII - MECZE POLAKÓW:

 

21-01-2014 r. (WTOREK)

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Danii - mecz: Polska - Szwecja tvp2-hd.png

 

22-01-2014 r. (ŚRODA)

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Danii - mecz: Polska - Chorwacja tvp2-hd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa spotkania również na Sport1, mecz ze Szwecją będzie kluczowy, szczególnie trzeba zwrócić uwagę na Andreasa Nilssona który na 16 rzutów trafił wszystkie, również groźny jest Kim Ekdahl Du Rietz który rzucił 17 bramek i ma bardzo dobry rzut z dystansu. Szwedzi w ataku prezentują sie bardzo dobrze bo rzucają z 59% procentową skutecznością, Polacy w ataku 53%, poza tym niezły bramkarz Mattias Andersson który jak ma swój dzień to potrafi bronić niesamowicie, łatwo nie będzie, ale liczę, że wygramy, gorzej może być z Chorwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...