Skocz do zawartości

ME piłkarzy ręcznych - Dania 2014


andi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, jak będzie trochę szczęścia, to i z 2 punktami wyjdziemy z tej grupy, ale wtedy nie będziemy mieli szans na półfinał. Nie wiem jakie były oczekiwania (bo grupa rzeczywiście ultrasilna), ale jeśli turniej nie wyjdzie, to chyba czas zrezygnować z Bieglera. Mam wątpliwości czy już nadeszły te czasy aby Niemiec trenował jakieś nasze drużyny narodowe. Może jestem starodawny, ale jak się patrzy jak Biegler wydziera się na naszych po szwabsku to rożne można mieć skojarzenia :smile: Poza tym widać, że nie ma posłuchu i charyzmy. Czas Wenty może i minął, bo było już zmęczenie materiału, ale za niego widać było u zawodników to zaangażowanie. Nawet jak brał czas to widać było jak nasi są jednością i jaki miał autorytet. A jak Biegler bierze czas i drze się, to nasi tylko patrzą po sobie jacyś niewyraźni, a niektórzy nawet go nie rozumieją i muszą słuchać tłumacza. Znamienne było jak w meczu z Serbią trener wziął czas i coś tam sobie pokrzyczał, a nasi później i tak po swojemu wszystko sobie ustalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz Polaków, gdyby tylko lepsza skuteczność, szczególnie w sytuacjach sam na sam z bramkarzem, to wygralibyśmy ten mecz, a tak znowu porażka jedną bramką. Osobiście byłem pod wrażeniem gry Łucaja, który rzucił kilka bramek ze skrzydła, z tego co pamiętam tylko raz się pomylił.

 

Teraz decydujący mecz z Rosją, z taką grą jak dzisiaj powinniśmy wygrać i awansować. Jeszcze jedno, gdybyśmy wykorzystali wszystkie swoje rzuty karne w rozegranych meczach , tak jak Francuzi, to dzisiaj mielibyśmy 3 punkty i pewny awans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku równej liczby pkt mecze pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Najlepiej dla Polski by było, gdyby Serbia przegrała z Francją, a my poonali Rosję 1-2 bramkami lub 3 (przy czym Rosja musi rzucić minimum 19 goli, a my o 3 więcej) i wówczas awansujemy my do 2 etapu z 2 pkt. Jak wygramy 4 lub więcej to awansuję Serbia i wtedy w 2 etapie mamy 0 pkt. Tak więc z Rosją jutro trzeba wygrać, ale nie za wysoko góra 3 bramkami i liczyć na Francuzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak przypuszczałem. Nie wiem czy jedna bramka przewagi nad Rosją wystarczy, bo wtedy mamy bilans bramkowy (-1) i Serbowie też mają (-1) a Rosjanie (+1)

I wtedy my chyba byśmy musieli odpowiednio dużo liczbe bramek myśl regulaminu:

 

9.12. If two or more teams are equal on points in the preliminary round, their ranking is determined as

follows:

 

 

[...]

After the completion of the preliminary round matches:

 

a) Higher number of points obtained in the group matches played amongst the teams in

question

 

B) Superior goal difference from the group matches played amongst the teams in question

 

c) Higher number of goals scored in the group matches played amongst the teams in question

 

d) Superior goal difference from all group matches (achieved by subtraction)

 

e) Higher number of goals scored in all group matches

 

 

Co ciekawe właśnie musimy wygrać nisko z Rosjanami a nie wysoko, żeby mieć jakiekolwiek punkty w II rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak przypuszczałem. Nie wiem czy jedna bramka przewagi nad Rosją wystarczy, bo wtedy mamy bilans bramkowy (-1) i Serbowie też mają (-1) a Rosjanie (+1)

I wtedy my chyba byśmy musieli odpowiednio dużo liczbe bramek myśl regulaminu:

 

9.12. If two or more teams are equal on points in the preliminary round, their ranking is determined as

follows:

 

 

[...]

After the completion of the preliminary round matches:

 

a) Higher number of points obtained in the group matches played amongst the teams in

question

 

B) Superior goal difference from the group matches played amongst the teams in question

 

c) Higher number of goals scored in the group matches played amongst the teams in question

 

d) Superior goal difference from all group matches (achieved by subtraction)

 

e) Higher number of goals scored in all group matches

 

 

Co ciekawe właśnie musimy wygrać nisko z Rosjanami a nie wysoko, żeby mieć jakiekolwiek punkty w II rundzie

 

Wystarczy jedną bramką, gdyż wtedy Rosja (+1) Polska (0) Serbia(-1). Mecze z Francją nie liczą się wówczas do małej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...