Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, k05 napisał(a):

To po co to kupować takie wybrakowane? Żeby "niedzielny kibic" sobie coś obejrzał? TVP ma 2. Ligę to może to obejrzy? ;).

A po co Canal+ nabył od Viaplay 2 mecze Ligi Angielskiej jak to jest wybrakowany produkt nawet bez najważniejszego meczu kolejki (Hitu) ? TVP ma prawa do 17 meczu nr 1 i do 17 drugiego wyboru z Ekstraklasy oraz do najlepszego meczu środowego LM . Chyba lepiej obejrzeć coś niż nic nie oglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Beks napisał(a):

nie ma "ciśnienia" aby kupować coś za wszelką cenę. 

I to jest bardzo racjonalne podejście.

Prawa sportowe to nie jest punkt honoru jak to było prezentowane za poprzedniej prezesury. Są wydarzenia ważne, w które warto inwestować, ale nie pewno nie w mecze naszej ekstraklasy. Ich oglądalność na antenie ogólnopolskiej FTA nie zrekompensowała by poniesionych nakładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorry. Szkoda, bo może TVP bardziej rozpropagowałaby tę piękną dyscyplinę. Kiedyś wielu, w tym ja, ekscytowało się koszem i Wójcikiem, Zielińskim czy Walkerem, a teraz nawet nie kojarzę kto jest mistrzem. :) Czyli powinni się skupić na PP, już nie ma Bońka, więc nie będzie wspierał Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już tylko piłkarska Legia interesuje. :) Kiedyś jednak chodziłem na siatkę Legii, a jako że mieszkałem w Pruszkowie, to oglądałem Mazowszankę w kosza. Piękne czasy. Generalnie dziwny kraj, bo wszędzie kosz króluje, a u nas siatka czy skoki narciarskie. Pewnie wynika to z sukcesów, ale szkoda kosza marnującego się w Polsacie. Tak samo PP w piłce.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Cytat

Michał Mitrut (Eleven) - Jeden z najbardziej wystrzałowych transferów ostatnich lat w stacji Canal+. Komentuje naprzemiennie żużel i piłkę nożną. Wyciągnięty z niebytu przez szefa redakcji - Michała Kołodziejczyka, kiedy po odejściu z Eleven zastanawiał się nad zmianą branży i wycofaniem z dziennikarstwa
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-jedni-wola-sanah-dla-nas-to-ich-glosy-sa-najlepsze-w-polsce,nId,6741831#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

To Mitrut był bezrobotny jak go zatrudniał Kołodziejczyk? Myślałem, ze Canal+ go podkupił tak jak Ćwiąkałę.


Ranking komentatorów żużlowych
https://sport.interia.pl/zuzel/news-jedni-wola-sanah-dla-nas-to-ich-glosy-sa-najlepsze-w-polsce,nId,6741831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o piłce nożnej? Naprawdę musi być nudny mecz, żeby go komentować i musieć patrzeć na coś innego niż boisko lub własne notatki. Ewentualnie jak notatki są niepełne - szybka akcja z wujkiem Google. Zawsze sobie odpalam Twittera (konkretnie TweetDecka), ale w praktyce zaglądam tam tylko w przerwach.

 

Jeśli zaś chodzi o golfa - zupełnie inna specyfika dyscypliny. Tam komentujesz spokojnie, przez kilka godzin - zwłaszcza w duecie można sobie pozwolić. Przy żużlu dwie godziny transmisji, piętnaście wyścigów po minucie - też spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...