Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Strażnicy Galaktyki" na HBO HD z dubbingiem. Film na podstawie komiksu. Co do dubbingu, każdy ma swoje zdanie. Według mnie wyszedł dobrze. Nie idealnie, ale dobrze. Nie czułem aż tak tej stuczności. Ogólnie powinny być też dostępne napisy, ale trzebaby do HBO o tym napisać.

Co do samego filmu, jak dla mnie świetny, widowiskowy, no i mnóstwo jest efektów specjalnych. Zdecydowanie film warty obejrzenia.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek oglądałem pierwsy odcinek szóstego sezonu The Walking Dead na Foxie. Wg. mnie niepotrzebnie się spieszyli z tą akcją z szwendaczami. A i było nawiązanie do komiksu, niektóre sceny były czarnobiałe. Rick w ostatnim czasie rewelacyjny.

 

 

"Epicentrum" w środę na HBO HD. Nie za bardzo lubię filmy o tornadach, ale ten film był jak dla mnie nawet dobry. Było kilka niepotrzebnych scen, ale nie budziło to we mnie dyskomfortu podczas oglądania.

 

 

Edit: Oglądałem również na TV Puls chyba środkowy epizod drugiego sezonu TWD. Niestety, porównując zimnych z drugiego i szóstego sezonu myślę, że straciły swoją inteligencję. Jeszcze w pierwszym sezonie szwendacze używały kamieni, a teraz? Pchają się na betonowy płot, i tłuką swoje łby. Co do tego epa z drugiego sezonu, fajnie było sobie przypomnieć odcinek z przed kilku lat.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Knick sezon 2 odcinek 1, Cinemax.

Jak dla mnie pierwszy odcinek trzyma poziom. Trochę mi się zbierało na wymioty przy

Operacji nosa, którą wykonywał głowny bohater

. Tak jak w poprzednim sezonie, postaram się dopilnować emisji każdego odcinka. Dziś powtórka na Cinemax 2 o 22:00.

 

 

"Tajremnice Lasu" na HBO HD. Czyli połączenie bohaterów z Kopciuszka, Jasia i magicznej fasoli, Roszpunki, czerwonego kapturka, oraz piekarza z żoną. I to były historie z bajek braci Grimm kto czytał w dzieciństwie orginalnego Kopciuszka, pewnie wie, o co chodzi. W filmie nie zabrakło licznych śpiewów, jak to w filmach Disney'a bywa. I dobra, epizodyczyna rola Johnny'ego Deppa, jako wilka. Ogólnie dla mnie film 7,5/10.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Walk. Sięgając chmur" w 3D w Multikinie.

Jest to historia oparta na faktach.

Lata 70 XX wieku. Pewien francuski linoskoczek wykonije różnorodne sztuczki. Często zawiesza liny na dużych wysokościach, i po nich przechodzi. Gdy dowiaduje się, że prace nad dwoma wieżami WTC dobiegają końca, wpada na pomysł który przynosi mu sławę. Postanawia po linie przejść między dwoma wysokimi wieżami przejść po linie. Zbiera ekipę, i pewnego razu przygotowywują dwa budynki do tego wyczynu.

Ogólnie ocena w skali 1 na 10 to dla mnie 7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead S01E01 na Pulsie 2. Czyli mały powrót do przeszłości do początku tego fenomenalnego serialu. Pomimo błędów, np. Sytuacja z czołgiem, ten odcinek ogląda się rowno świetnie, jak podczas premiery na Foxie. Nie rozumiem, co twórcy mają do koni, bo w piątym sezonie również ginie koń powalony przez zombie. Oglądałem też początek drugiego odcinka, niektóre sceny chyba raczej nie pasują do emisji przed 22:00. Ale trzeba się cieszyć tą wczesną porą emisji.

 

Jutro na Foxie premiera trzeciego odcinka szóstego sezonu. Dwa pierwsze trzymały poziom, trzeci zapowiada się wspaniale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead S06 E03

Po prostu istna rzeźnia. Ten odcinek trzeba zobaczyć

 

"Uśmiercono" Glenna, chociaż są to prawdopodobnie zwłoki Nicholasa zjadane przez szwendaczy. W necie krążą zdjęcia z Glennem, który stoi obok nowego aktora (!). Według mnie pojawi się nowa postać "Jesus", i uratuje koreańczyka.

 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Miasteczko Halloween'' na Polsat Film - jest to jedna z kultowych animacji poklatkowych, którego twórcą był m.in. sam Tim Burton!. Jest to opowieść o mieszkańcu tytułowego miasteczka, który postanawia stworzyć własne Święto Bożego Narodzenia porywając samego Świętego Mikołaja. Niezapomniana animacja ze świetnymi piosenkami, które pojawiają się w ''Miasteczku Halloween''. Ocena: +5.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''AmbaSSada'' na TVP1 - jest to komedia Juliusza Machulskiego o młodym małżeństwie, które odkrywa windę przenoszącą do sierpnia 1939 roku i spotykają tam Adolfa Hitlera oraz Joachima von Ribbentropa gdzie wraz z tym postanawiają zmienić bieg historii, uniemożliwiając rozpoczęcie II Wojny Światowej. Świetne role Roberta Więckiewicza (Hitler) oraz Adama ''Nergala'' Darskiego (Ribbentrop). Ocena: +4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300: Początek Imperium na HBO HD.

Kontynuacja dobrze znanego filmu 300, film jest na podstawie komiksu, jest bardziej rozrywkowy niż historyczny. Dobry film, ale według mnie pierwsza część jest lepsza. Tutaj co kilka minut mamy rozlewy krwi, co z początku jest dobre, ale w końcu się nudzą te monotonne rozlewy krwi. Świetna rola Evy Green. Ocena 6.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crimson Peak. Wzgórze krwi (Kino), Dark Was The Night (Kino), Trzynaste Piętro (Cinemax HD), Who Am I. Możesz być kim chcesz (CANAL+) - Wszystkie filmy gorąco polecam. Chociaż.. w filmie Dark Was The Night, mogliby się bardziej postarać wyilustrować obcego.. no ale cóż. Mimo to dobry film. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Łatwy szmal'' w Stopklatce TV. Film opowida o napadzie na bank, a potem o próbie ucieczki i odlocie na ciepłą wyspę. A po drodze złodziejaszkowie mają tyle śmiesznych przygód. Ten film bardzo mi się spodobał.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...