Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A ja widziałem dwa świetne filmy rosyjskie Jesteśmy z przyszłości 1 i 2

1 częśc Kilku kolesi  interesuje się militariami ale są strasznie chciwi na pieniądze ,aż nagle przenoszą się w lata 40

2 częśc  Okolice Lwowa rekonstrukcje bitwy 2 Rosjan  ( ci sami z 1 części ) i 2 Ukraińców przenoszą się do bitwy z okolic Lwowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Promised Land" w Ale kino+. Film przedstawia ciekawy temat, w którym przedstawiciele firmy wydobywającej gaz łupkowy namawiają ludzi do sprzedaży ziemi, która ma być przeznaczona na wiercenia. Główną rolę gra Matt Damon, który zagrał przekonująco. Polecam w przyszłości obejrzeć ten film.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cinemax 2 "Wyrmwood. Droga do żywych trupów". Australijski horror komediowy. Nie jest to jakieś dzieło tego gatunku, ale oglądając ten film nie nudziłem się. Pełno czarnego humoru, i "zombie" w sumie też niezłe, czuć było zagrożenie, nawet jeden "żywy inaczej" sprawiał sporo problemu bohaterom. Dobra alternatywa dla klasycznych filmów z zombie.

Ocena: 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last Minute na TVN - drugi po ''Ciachu'' najgorszy film Patryka Vegi (''PitBull'', ''Służby Specjalne'' i ''PitBull: Nowe Porządki'' to najlepsze filmy w jego reżyserii), który opowiada o pewnej rodzinie, która wygrywa w konkursie radiowym wycieczkę do Egiptu i wraz z tym mają różne pechowe perypetie. O filmie zrobiło się głośno na początku stycznia 2013 roku, kiedy to w filmie wystąpiła żona ówczesnego prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (prywatnie przyjaciela Vegi), który z tego powodu został odwołany z funkcji prezesa GPW. Ocena: -2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem horrory na TNT HD:

Koszmar z ulicy wiązów 2: Zemsta Freddy'ego. Według mnie nieco słabszy od pierwszej części, ale i tak jest to klasyk. W porównaniu do innych części, fabuła jest trochę inna, Freedy przejmuje ciało nastoletniego chłopaka, dzięki czemu nie musi zabijać tylko wtedy, gdy dzieciaki śpią.

Ocena: 6/10

"Lśnienie": chyba każdy ten film zna. Świetna rola Jacka Nicholsona, klimatyczna historia, a film według mnie przetrwał próbę czasu. Jeden z lepszych filmów grozy.

Ocena: 7,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

No i...? Jakieś przemyślenia, opis?

Opis Kryminalnych:

Przypomniała mi się sobota 2007,gdzieś ok. 20:00. Byłem mały, a wtedy lubiałem seriale tego typu (nadal lubię) (o ku*wa to małe [beep]o już kryminalnych ogląda). Dobry serial. Podobny do Fali Zbrodni, tyle że w Kryminalnych ruskich nie ma. Muzyka też za[beep]ista.

Ocena: 9,5/10

 

A tak serio... No i... fajnie!

Edytowane przez Pan Survive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śmierć Rotmistrza Pileckiego na TVP1 - spektakl Teatru Telewizji o rotmistrzu Witoldzie Pileckim - Żołnierzu Wyklętym, który przedstawiał aresztowanie go przez UB, umieszczenie w więzieniu na ul. Rakowieckiej w Warszawie w którym był bity, przesłuchiwany i torturowany, a następnie został w pokazowym procesie skazany na śmierć przez komunistów. Wspaniały spektakl i wspaniała obsada aktorska. Ocena: 5/6.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Whiplash"

Jak dla mnie genialny film, ale do arcydzieła sporo mu brakuje. Wyśmienita rola J.K Simmonsa, ale Milles Teller też dobrze zagrał. Spodobało mi się zakończenie, jest takie nietypowe. W przeciwieństwie do podobnych filmów do głównego bohatera nie biegnie jakiś łowca talentów, a po jego solo na perkusji nie ma owacji na stojąco. Można spekulować, że Neimann w tym momencie stał się tym samym człowiekiem, co Fletcher.

Ocena: 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gry wojenne" w AMC. Film opowiada o młodym hakerze, który przez przypadek omal nie doprowadza do III wojny światowej. A to wszystko przez jedną grę...

 

W głównej roli młodziutki Matthew Broderick. Kolejny dowód jest w tym filmie, że nie potrzeba efektów specjalnych, strzelanin, itp., żeby film był ciekawy.I do tego jeszcze te komputery- 33 lata temu...

 

Polecam, dziś jest powtórka o 12:15.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kuchnia Polska na TVP2 - dramat w reżyserii Jacka Bromskiego, który przedstawia losy angielki (świetna rola Krystyny Jandy) i jej męża Polaka (Marek Kondrat), który w dniu śmierci Stalina zostaje aresztowany pod zarzutem ''radości'' ze śmierci przywódcy ZSRR (w rzeczywistości cieszył się z narodzin córki), gdzie wraz z tym zostaje skazany przez sąd na wiele lat więzienia za ''szpiegostwo''. Angielka próbuje wyjechać z Polski, gdzie nawiązuje romans ze sekretarzem PZPR (w tej roli wystąpił nieodżałowany Krzysztof Kolberger).

 

Film ten przedstawia losy Stalinowskiej Polski (1945-1956), pokazujący jak wtedy traktowano obcokrajowców. Na podstawie filmu powstał także serial o tym samym tytule, oraz kontynuacja filmu pt. ''1968. Szczęśliwego Nowego Roku''.

 

Ocena: +4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnie Polską widziałem jako serial za małolata (Początek lat 90 )

Polecam jeszcze serial Panny i wdowy kilka pokoleń kobiet z jednej rodziny + ciężkie czasy

Wczoraj widziałem Kres ludzkości - zbliża się koniec ludzkiej dominacji i muszą znaleść zaginiony kod DNA

Film klasy B ale średniawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki mysi detektyw - świetny film o mysiej wersji Sherlocka Holmesa - Basilu z Baker Street. Oglądałem po raz drugi po trzech latach i był super wtedy i jest super dziś. Bardzo fajne postacie, zwłaszcza główny bohater Basil (!) i mocny czarny charakter - Ratigan. Dobre sceny np. z pułapką i przede wszystkim trzymająca w napięciu końcówka - pojedynek między dwoma bohaterami na Big Benie. Super film Disney'a, niestety bardzo jednak niedoceniany i mało znany, gorąco polecam. 9.5/10

Edytowane przez Piotr3110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obywatel roku" w Ale kino+. Świetny film, bardzo wciągający, ja nie oderwałem od niego nawet na chwilę uwagi. Wplecione są w niego różne informacje o przedstawionej rzeczywistości, które obrazują obecną Norwegię. Co parę minut ktoś w tym filmie umiera i zawsze po tym pokazują nekrolog. A tych osób całkiem sporo jest bo jak mogłoby być inaczej gdy chodzi o gangi. Gra aktorksa też świetna. Dodatkowym atutem filmu są niesamowite mega zimowe krajobrazy Norewgii bez których film nie byłby tak dobry. Świetnie też to kontrastuje jak się ogląda ten film w upalne lato. Polecam obejrzeć.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bernard i Bianka w Krainie Kangurów - kolejny odświeżony film i... kurczę świetny. Pierwsza część była okej, jednak nie była niczym szczególnym. W dwójce dzieje się o wiele więcej. Na ogromny plus zasługuje animacja, majstersztyk i jak dla mnie najwyższy możliwy poziom jeśli chodzi o tradycyjną grafikę (choć w filmie było też sporo elementów w CGI co w 1991 było czymś dopiero rozwijającym się). Zwłaszcza sceny początkowe gdy Cody lata z orlicą nad Australią są niesamowite, wręcz wciska to w fotel, nawet to jak włosy i ubranie bohatera porusza się na wietrze robi ogromne wrażenie, cała reszta animacji i wygląd postaci też są świetne. Moim zdaniem wspaniały film, jednak został mocno w cieniu gdyż był to czas "renesansu" Disney'a i w tym czasie pojawiło się kilka innych filmów które odniosły sukces (Mała Syrenka, Piękna i Bestia i tak dalej) i ten najwyraźniej został wśród nich nieco zapomniany, a ogromna szkoda bo mi bardzo się podobał. Mysiemu detektywowi dałem 9.5/10, cóż, ten film był nawet lepszy więc pozostaje mi dać 10/10. Bardzo polecam. icon_wink.gif

Edytowane przez Piotr3110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Tak, tak'' na TVP Kultura - słaba polska komedia ze Zbigniewem Zamachowskim, który zako c h u je się w kobietach (dla jednej z nich nawet jedzie do Nowego Jorku). Jedyny plus to muzyka Michała Urbaniaka. Ocena: -2.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...