Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dobrze, że TVN 24 BIS mimo, że dubluje program z TVN 24 to gdy są wystąpienia to w TVN 24 BIS emitowana jest wersja bez tłumaczenia.

Eeeeeee Polsat z Wydarzeniami bije ich na głowę,bo lecą one  na Polsacie, Polsacie News, Polsacie News 2 i Polsacie 2 (inna pora) :D

Oj…  :roll:

 

Natomiast wielka szkoda, że pierwotna grafika ekranowa nie pobyła sobie zbyt długo i ją mocno ujednolicili do tej z TVN 24. Mam na myśli np. te fajne ząbkowanie przy scrollu i belkach po prawej stronie  :-|

Taka  jest naj...

2Iiotm9.jpg

http://www.tvnfakty.pl/forum/viewtopic.php?t=6107&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@SatExpert, może coś wiesz o dodaniu w końcu TVN24 BIS HD do CP?

 

W kwietniu wspominałeś, że już niedługo będzie, a tutaj już sierpień i ani słowa o wersji HD.

Coś CP nie może się dogadać z NC+, może to i dobrze dla nas użytkowników. Nadmierne dogadywanie się konkurencyjnych firm, z perspektywy czasu szkodzi klientom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj TVN 24 BiS nadawał swój program na żywo nieco dłużej od TVN 24. TVN 24 zakończył go po konferencji prasowej Premiera Mateusza Morawieckiego, czyli o ok. 23:56. Natomiast TVN 24 BiS prowadził rozmowy i dyskusje, w niedawno także pokazano ekskluzywny wywiad dla redakcji TVN z Premierem, a program na żywo zakończono przed chwilą, o ok. 0:50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od kilku tygodni na antenie stacji jest nadawany program "Świat". Kiedyś już był taki magazyn (w pierwszym okresie istnienia stacji), ale obecnie to jest inaczej zrobione. Otóż jest to rozmowa z kilkoma gośćmi na dany temat, na przykład o tym, jak się relaksować, albo czy jest życie na Marsie. Nie zauważyłem jakoś w tym programie takiej "bieżączki". Program prowadzi Rafał Wojda, premiery od poniedziałku do piątku o 15:30, powtórki o 10:30.

Tak swoją drogą to jak widziałem fragment programu to on tak trochę bardziej moim zdaniem pasuje do ramówki weekendowej.

 

W ogóle to od pewnego czasu TVN24 BiS nieco goni w piętkę. Pasmo poranne to przeplatanka serwisów i dokumentów, tak naprawdę taki ciągły program na żywo zaczyna się o 11:25, nieco też zaniedbują wydarzenia. Bo o ile wybory w USA w 2016 czy francuskie w 2017 były obsłużone bardzo dobrze, to już troszkę gorzej to wyglądało przy wyborach do niemieckiego Bundestagu, również w 2017 czy też włoskich wyborach z zeszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten program - faktycznie jest to typowy hyde park, np. natrafiłem na odcinek poświęcony gitarom gdzie wśród gości był m.in. Zbigniew Hołdys. A co do wydarzeń to faktycznie są zaniedbane a szkoda, bo np. mogliby relacjonować przebieg wyborów we Włoszech, gdzie program o wyborach w Italii by prowadził Jacek Pałasiński - czyli osoba, która się na Włoszech doskonale zna.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy TVN 24 BiS cokolwiek mówiło na temat zamachów terrorystycznych we Francji czy informują cały czas o tym poprzez PILNY pasek? Włączyłem sobie i od 10 minut nawijają o "czarnym proteście", wraz z TVN 24. Jakby na jednym kanale nie mogli zając się tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tyle, ale i tak bardzo słabo. Zająć dwa kanały na jeden temat, czyli "czarny protest"? Przesada!

Szybko też im się temat znudził, bo scroll jest już normalny.
Najwidoczniej kolejne ataki terrorystyczne we Francji nie robią już na nikim większego wrażenia  :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi wygląda to na to, że z TVN 24 BiS robią bardziej ogólnoinformacyjny kanał z pewnymi serwisami i programami dotyczącymi świata. A sam kanał miał skupiony tylko na świecie. O olaniu tematyki biznesowej już nie wspomnę. Czy też szybkiej zmianie oprawie ekranowej niedługo po starcie kanału. Psują to co w tej materii wyszło im najlepiej.

 

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak dokładniej to na tym pasku są notowania walutowe, widać że się to aktualizuje bo wskaźniki się zmieniają. Szczerze mówiąc to bardziej by to pasowało na grafikę weekendową, przy czym wtedy na tym miejscu musieli by dać zwykłego scrolla z informacjami. Nie zdziwiłbym się też, jakby to była sytuacja testowa i jakby za jakiś czas wrócono do stanu poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...