Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO On Demand to jest nazwa pod jaką funkcjonuje ta usługa poza europą - prawdopodobnie chodzi o ujednolicenie nazewnictwa. To po pierwsze, a po drugiego C+ nie ma wyłączności na tą usługę. Rok temu była wypowiedź bodajże prezesa N w której powiedziano, że nie planują włączyć HBO Digital ponieważ nie ma tyle miejsca na HDD w nboxach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati82 - widać późna pora i androny sadzisz, że aż szkoda oczu sobie marnować na czytanie. Nagrywanie to 1. - 2. to HBO digital

 

Nie, nie prawda! Potwierdzam, co Mati82 napisal. Troche mnie nie bylo, sorrki! Wlasnie przeszukalem na mojim Technisacie HD S2 transponder, ktory podal Mati82. Oprocz kanalow HD (C+Film HD itp) sa tu 2 puste kanaly u mnie pod nazwa service:13049 i service:13050 ( na kazdym innym dekoderze nazwa bedzie chyba inna). Na tym pierwszym serwisie leca nonstop przegrania dla Cyfra+ VOD, takze podczas dnia i tych przesylow faktycznie (albo logicznie) nie mozna odczytac ale na tym drugim kanale leca od okolo 00:00 przesyly HBO Digital. Akurat mam pecha, bo puszczaja teraz nastepny odcinek serialu Uwieziony. Ja bym wolal akurat koncert Madonny. :wink:

 

Nie jest to w sumie rozwiazaniem, bo to sie poprostu samo powinno wgrywac i to byl by chyba cel sprawy ale dzieki za pomoc Mati82, napewno z tej mozliwosci skorzystam. Moze to i jest jakis blad softu i powinni to poprawic w nastepnej wersji. Przy okazji zadzwonie do ICA i porozmawiam na ten temat. Dziwi mnie tylko, ze prawie caly repertuar C+VOD sie wgral (oprocz filmu 2012 w HD) a HBO Digital nie chce funkcjonowac. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta:

Wiec wreszcie udalo mi sie cala noc spedzic przy HBO Digital ogladajac dosyly do dekoderow na wyzej podanym kanale. Dosyly zaczely sie o o 23.58 a zakonczyly o 04.52. Na kanale jest EPG, na mojim Technisacie chodzi ok. W ciagu tego czasu przegrali zaledwie 3 pozycje (serial Uwieziony odc. 6, film Odlot i Zaginiony Diament). Wszystkie pozycje wgraly sie bez problemu na mojego C+Philipsa. Mam podpiete 2 kable i ogladalem wogole cos innego - it works!. Problem tkwi wiec poprostu w tym, ze ten kanal powinnien chodzic 24h na dobe i tyle, to bylo by super. Tak jest np. C+ VOD! Caly repertuar nigdy sie nie wgra, jak beda tylko 3 filmiki grac w nocy, to jaja na mieko! O co tu chodzi??? Co to oszczednosc, czy kryzys jaki, prad oszczedzaja? Bo od dekoderow, czy od softu napewno to nie zalezy!

 

Mialem wiele pozycji, ktore byly zapowiadane "Wkrotce dostepne" a na dekoderze nigdy sie nie pojawily. Tutaj Cyfra Plus poprostu zawodzi na calej linii. Uwazma, ze ta sprawe trzeba naprawde w ICA naglosnic. Jezeli macie HBOD i bedziecie przy okazji dzwonic do ICA, to radze zwrocic im uwage. Ja napewno tak zrobie. Mam umowe na 18mies i za co ja te 12zl place. Kurcze, to jeden 4pak Carlsberga w miesiacu wiecej!? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby HBO Digital miało wkrótce zmienić się w HBO On Damond (HBO OD)?

Na nowej stronie HBO używa tylko tej nazwy - HBO OD.

 

Bardzo spodobał mi się opis dotyczący cen:

"Cena jest ustalana przez operatora. Zwykle abonament HBO obejmuje koszt usługi HBO OD. Są także operatorzy, którzy pobierają dodatkową opłatę za HBO OD, traktując usługę jako dodatkowy kanał. Aby poznać warunki, skontaktuj się z operatorem , który zajmuje się dystrybucją kanału HBO".

 

Na szczęście w UPC opcję HBO OD mam w cenie abonamentu HBO. Musze przyznać, że fajna sprawa... właśnie oglądam sobie zaległy koncert Tiny Turner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej nocy mojich badan Instytutu Swistak Enterprises! :lol2: Puscili najpierw Spartakusa cz. 03 a potem Surogaci z B. Willisem. Ucieszylem sie poszedlem spac ale niestety nic sie nie wgralo. Zostawilem nawet dekoder wlaczony cala noc na kanale z tego samego transpondera. Podejrzewalem, ze cos nie tak, bo nie bylo u mnie pozycji Spartakusa a zazwyczaj tak najpierw robia, ze wpisuja nazwe i podpisuja "dostepny wkrotce". Na Surogaci mi zalezalo i sie teraz naprawde wk... Jak by tak, co noc wgrywali te 3 pozycje, to nie bylo bym juz przebolal ale to nie chce do konca funkcjonowac! To chyba tez jednak jakis softowy problem. :evil: Wogole powinni te softy czesciej wgrywac. Moj Philips PVR ma wiele bledow a Pace wlasnie wymienilem bo nie ma MediaHigway. Co oni tam w tym C+ robia? Za co oni kase biora? :read:

 

W sumie po co za ten HBO Digital placic, szkoda naprawde kasy. :( To powinno byc faktycznie gratis, jako cukiereczek np. do paczki HBO, jak jest w UPC Polska! Ale mozna robic poprostu tak! Miejac dekoder PVR (szczegolnie od Cyfry+ ze wzgledu na dobra prace EPG a system EPG w C+ naprawde mi sie podoba) mozna sobie poprostu rano wstajac i pijac pierwsza kawke pozaznaczac wszystkie pozycje, ktore sie chce i isc z chalupy ponagrywa sie i tyle - wszystkie najlepsze filmy z HBO, C+, Filmboxu i Cinemaxu beda. To jest chyba najlepsze rozwiazanie. Ja mam w salonie akurat 2 PVRy z Multiroomem i jest ok. Dzis popoludniu leci np. Surogaci, wiec sobie poprostu nagram.

 

Fakt, ze jest tak, jak Mati82 napisal. Nastawic PVRa (wlasnego, nie firmowego od C+ oczywiscie) na 23.58h na danym kanale przesylow HBO Digital i rano zobaczyc, co sie wgralo (beda tylko 3 pozycje) a sa to w koncu tez premiery... :wink:

 

P.S. Jestem teraz na stronie www.hbo.pl i faktycznie programu HBO Digital juz nie ma, jest tylko HBO OnDemand, czyzby zmiana nazwy i ujednolicenie serwisu z UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hbopolska.pl/hbodigital/ - ta strona jeszcze działa. Tam jest wykaz wszystkich filmów, które będą ściągane danego dnia.

 

Ja miałem tą usługę przez 3 miesiące i niestety nie jest to warte swojej ceny. Nawet jak ustawisz o 23:58 i zostawisz na określonym transponderze nie masz gwarancji , iż wszystko się ściągnie na dysk. Wiem bo sam próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna jedynie manualnie (bez EPG) nastawic mojego Technisata na 5h nagrywania i nagra sie wszystko po koleji, co bedzie leciec. Zawsze beda jakies premiery... W nocy w sumie nie przeszkadza. Te seriale mnie nie ciekawia, to wogole glupi pomysl. Interesuja mnie tylko filmowe premiery i koncerty. Niektore filmy dokumentalne, sa ok ale to musi byc naprawde cos dobrego. "Dom" mi sie wgral i ogladalem, byl super. Ale jakies tam "Wyznania w taxowce"? Szkoda pojemnosci PVR na to. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
Nadchodzi koniec usługi VOD telewizji HBO pod marką HBO Digital, która dostępna była dla abonentów satelitarnej platformy Cyfra+. Klienci otrzymają dostęp do HBO On Demand.

 

zrodlo: media2.pl

 

Z HBO Digital by bylo warto zmienic na HBO ON DEMAND, w nowej ulotce C+ jest juz HBO OD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...