Jump to content
musia

Dawny Cartoon Network/TCM

Recommended Posts

Polska miała jeszcze taki problem, że chyba od 3 do 6 rano CN leciał w angielskiej wersji.

Tak było, do czasu aż 1 marca 2007 zrobili osobno Cartoon Network i TCM nadający 24h.

Pamiętam, że kiedyś na Youtube był fragment przeglądarki kanałów z sierpnia 2001 (miał to kiedyś MrMBL2) i było widoczne w jednym z "okienek" przelączenie z TCM Polska na Cartoon Network UK. Przebiegało mniej więcej tak: Emitowano na TCM przed przełączeniem na CN UK planszę z informacją "TCM z powrotem na antenie o godz. 20.00". Po pewnym czasie ok. 02.00 nastąpiło przełączenie na CN UK, gdzie juz zaczynało emitować ident związany z kreskówką Zwariowane Melodie, gdzie Sylwester nie mógł zasnąć.

Tak :) tak było, jest w Internecie zresztą (powinien być, a jeżeli nie, to ja go mam) całość tego MultiPiP-u Aster City Cable, nagranego 12 sierpnia 2001, z godzin od 2:59 do 4:29 (1,5 h!). ;)

teraz mam pytanie mam ktoś jakieś nagranie gdzie widać przejście TCM polskiego na Cartoon Network UK i z Cartoon Network UK na Cartoon Network polskie i z Cartoon Network polskiego na TCM polskie ale nie jak było Cartoon Network 24h i mało wersje od 6 od 21 tylko przed 24 h wersja

Ok 2000 r pamietam przełączenie Cartonu UK na TCM ( nadawał od 4 do 22 ) ok 21 59 wyskakiwała plansza z napisem TOONAMI i za ok kilka sekund wskoczyły zapowiedzi filmów w TCM

TCM przed rozdzieleniem z cn to na pewno byl nadawany bez reklam w trakcie filmu, nawet sporo po rozdzieleniu tak filmy lecialy, dopiero od jakichs 5lat moze 6ciu TCM podczas filmow reklamy wstawia. :/

Wolałem duzo bardziej starą wersję Cartoon Network, same praktycznie bajki Hanna Barbera, same wisienki, teraz są same trójwymiarowe na komputerze, a klasyka kultowana nadawana jest przez Boomerang, ze starego Cartoona pozostały tylko wspomnienia, tak samo jak ze starej MTV gdzie mamy obecnie same [beep]y typu nastolatki w ciązy :)

Guest Kubelek

Stary CN można było oglądać całymi dniami. A teraz tylko Pora na przygodę, bo książkę lubiłem :-)

Witam

Jestem tu nowy, więc post, który umieszczam proszę przenieść, gdyby był w nieprawidłowej kategorii.

Drodzy forumowicze

Otóż chciałem Was zapytać, czy ktoś dobrze pamięta jak zachowywał się kanał Cartoon Network/TCM 2 i 3 kwietnia 2005 roku. Czy przerwali emisję swoich programów i pokazali planszę o śmierci papieża, czy kontynuowali bez żadnych przeszkód ? Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż mnie to ciekawi. A ja miałem wtedy 6 lat (grudzień 1998 r.), więc niezbyt pamiętam :) .

Pozdrawiam :wink: .

Czy 2 i 3 kwietnia 2005 wstrzymali to nie jestem pewny, ale plansza była na pewno w dniu pogrzebu, 8 kwietnia.

Z tego co pamiętam o CN nadawał normalnie. Też byłem wtedy młody, ale pamiętam że tylko tu leciały wtedy kreskówki gdy w tym samym czasie na Jetixie była tylko plansza.

Ja pamiętam, jak w dniu śmierci księżnej Diany pojawił się napis: - proszę przełączyć się na kanały informacyjna- ważna wiadomość. Podobnie chyba było 11 września 2001 r.

Takowa była na Jetixie, na CN nie pamiętam czy coś takiego było

Bo była krótko, na czas transmisji pogrzebu w TVP 1.

Mam pytanie, chodzi o taką sytuację oglądałem CN kiedy miałem 12 lat to był 2010 r wtedy jeszcze posiadałem CP i na liście znajdował się CN który po 21 zmieniał się w TCM.

Wtedy byłem bardzo zdenerwowany ale przypadkowo wyszukalem w menu wyszukiwaniu kanałów na jakieś liście zagraniczne stacje a tam właśnie Cartoon Network który wersji polskiej który emitował całą dobę nie zmieniając się w TCM.

I oto moje pytanie jaka to była wersja druga.?

Możliwe że to mógł być jakiś dosył do kablówek, bo pamiętam że u mnie w kablówce czasem emitowano CN w wersji 24h, a czasem w wersji z TCM po 21. Przy czym to musiało być jakoś ręcznie przestawiane, bo były sytuacje, gdzie zapomniano z powrotem przestawić na CN i ok. 11 jeszcze leciał TCM.

Z tego co pamiętam to może w weekendy była zmiana proporcji w nadawaniu programów.

Mam takie pytanie czy ktoś wie jaki krajach była tam sama wersja Cartoon Network/TCM/Cartoon Network UK po 2 a potem 3 nocy przed wprowadzili emisji nocnego Cartoon Network wersji polskiej zamiast Cartoon Network wersji UK