Skocz do zawartości

Aktualnie najlepsza stacja o profilu muzycznym


TopModel
 Udostępnij

Najlepsza stacja muzyczna to?  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza stacja muzyczna to?

    • Viva
      1
    • 4 Fun
      11
    • Eska TV
      23
    • Rebel
      9
    • Polo TV
      11
    • TV Disco
      6
    • Stars TV
      47
    • Next Music
      7
    • VH1 Polska
      8
    • ITV
      1
    • Hot TV
      2
    • Inny (Jaki?)
      9


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z kolei wygląda to tak: 1) Stars.TV, 2)Eska TV, 3)4.fun.TV i ostatnio coraz częściej zaglądam na RBL.tv, ze względu na to, że w ramówce zagościł Hip-Hop. Powinni tego puszczać więcej w TV, fakt, słowa używane w kawałkach przez wykonawców są często wulgarne, ale można je przecież wyciąć. Mogliby pomyśleć nad jakimś pasmem nocnym z hh, głównie polskim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat hip hop w ostanim okresie emitowany jest teraz prawie wszędzie poza Vivą, która kiedyś tak bardzo promowała ten gatunek na swojej antenie. Trochę to wygląda tak jak z dancem i techno na Vivie De, która odcięła się od takiej muzyki w późniejszej działalności tak "nasza" odcina się od rapu. Eska TV ma takie pasmo we wtorki, gdzie przez 2h leci tylko rap, natomiast na RBL TV średnio co 2-3 numer pochodzi z tego nurtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei wygląda to tak: 1) Stars.TV, 2)Eska TV, 3)4.fun.TV i ostatnio coraz częściej zaglądam na RBL.tv, ze względu na to, że w ramówce zagościł Hip-Hop. Powinni tego puszczać więcej w TV, fakt, słowa używane w kawałkach przez wykonawców są często wulgarne, ale można je przecież wyciąć.

Nawet są cenzurowane wideoklipy emitowane późno w nocy. Mania.

 

W HOT TV\EZO TV do tej pory leci muzyka? Jakoś trafić nie mogę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...