Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Temat trudny - aktywawałem HD na Cyfra +. Przez złącze SCART w miarę OK, ale po HDMI na obrazie pojawiają się białe poziome migające linie. Sprawdziłem już dwa powyższe tunery na trzech różnych kablach i jest to samo. Nie wiem co jest grane sygnał z DVD przez to samo wejście HDMI jest OK. Stawiam że problem jest w tunerze ale... może ktoś miał te same problemy?? U dystrybutora CYFRY + na Samsungu LCD obraz OK.

Ja używam Sharp LCD LC-37 GA9 E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam alternatywnego dekodera do odbioru C+. Mysle nad radixem X7 i X9 ewentualnie jakis ferdek. Po 5. latach czas na zmiane sprzetu :lol: Jakie macie spostrzezenia odnosnie tego sprzetu?? Przydalby sie temat nowosci/testy sprzetu sat. moze znacie jakies strony na ktorych pisza nowinki o tematyce satelitarnej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tunerami Radix DT X9 CR lub DT X7 UCI z kartą C+. Posiadam Fergusona 7318 a wcześniej 6018 i karte C+. Fergusony pracują bardzo niestabilnie, wiesza się EPG a podczas przesylania uprawnień do karty wiesz się tuner :x ,pomaga restart poprzez wyciągnięcie wtyczki z gniazdka, lecz casami kończy się to wykasowaniem listy kanalów i trzeba programować tuner od nowa :evil:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli ma ktoś tuner Radix i karte C+ prosze o odpowiedź!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast płacić kilka lat 10zł za dzierżawe sprzętu to wolałbym wziąść samą karte i kupić coś konkretnego, bo przez pare lat płacenie 10zł i tak przekroczy to sume którą można przeznaczyć na dobry sprzęt.

 

Polecam AB-IPBOX 200S

użytkuje go od jakiegoś czasu i jest super.

cb27b5c1f4cadea8m.jpg

 

Screeny:

 

119ec98602a7393em.jpgfca27a44c72cc114m.jpg

99cf31f8c4a208c5m.jpg366da9637f14c256m.jpg

685f2f70fe7fc57cm.jpg397fe13f31ce2c06m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego sporo na allegro, ale tuner dopiero zaczyna być popularny, jak narazie to nowość.

 

Zależy czy nowy czy używka.

Używanych jest nie dużo bo jak mówie to nowość.

 

Screeny nie są z oryginalnego softu bo na oryginalnym to nawet karty C+ nie da sie odpalić.

Wgraną mam nową Enigme SF-team z 16.02.2007r.

Musiałem wgrać jakiś soft aby odpalić karte, ten soft chyba jest najlepszy i ciągle wychodzą do niego poprawki. Jak narazie tuner sie niesamowicie rozwija i ma duże możliwości.

Wystarczy spojrzeć na częstotliwość - na daty

 

Enigma 1.08 - First public release of basic enigma (serial_all), based on kernel 2.6.9, 16-11-06 (incl. fix for Mutants with new DAC)

Improved version of Enigma 1.08 (serial_all), based on kernel 2.6.17, 20-12-2006

SF-team image for Mutant 200s (serial_all) 26-01-07 and update (readme included)

SF-team test update (27-01-07)

SF-team test image (serial_all) 28-01-07 and update

SF-team test image (serial_all) 31-01-07

SF-team test image (serial_all) 02-02-07

SF-team NTSC image (serial_all) 09-02-07 and update (kernel_root)

SF-team PAL image (serial_all) 16-02-07 and update (kernel_root)

 

Uaktualnienie softu można zrobić pilotem, oczywiście jesli podłączymy tuner do netu.

 

Dodam jeszcze że można wgrywać inne skórki (jak w winapie) :D

db32df43aab0779fm.jpg

032f56cbf190ddaemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...