Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrażenia po filmie Mr & Mrs Smith :

- obraz HD ogólnie dobry.

- w porównaniu z tym samym przekazem na zwykłym telewizorze (mia łem mozliwość bezpośredniego porównania) - kolosalna róznica.

- ogólnie bardzo pozytywne wrażenia i spora róznica nawet w stosunku do "Nigdy w życiu" które leciało równolegle na Canal + film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenaj

 

Mam małe rozwiązanie Twojego problemu (tymczasowo i po warunkiem, że nie oglądasz innych programów HD: Luxe; Promo; PR07; SAT1 lub nie chcesz ich oglądać tymczasowo a interesuje Cię lista z Canal+ Sport ale nie ten HD i oczywiście w formacie 16/9) to załaduj listę dedykowaną dla DSR-3201 (...)

 

 

Dziękuje serdecznie Galileo3G :) Antene mam ustawioną jedynie na Hot Birda, więc narazie nie mam jak oglądać innych kanałów HD (Chyba że jest jakis na HT, a ja o tym nie wiem ;) ). Aż mi kamien spadł z serca że bede mógł cieszyć sie C+sportem w normalnym obrazie ;) Tymsamym moja ocena dekodera poszła znacznie w góre :) Jeszcze dzisiaj test "Chinskiego Boom'u" i będę wiedział na co stać nowy dekoder C+ :)

 

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pomóżcie. Posiadam C+, pakiet komfortowy oraz AXN Pack i CINEMAX. Opłacam w abonamencie na dodatek za wynajem dekodera +10zł /mies. do rachunku. Płacę dodatkowo za wynajem dekodera odkąd przystąpiłem do C+, czyli od października 2005. Czy opłaca mi się opłacać nadal wynajem? Czy wziąć na własność dekoder? Ale za to jeśli opłacam wynajem ciekawszą ofertę mam co do wymiany dekodera w razie problemów - bezterminowa gwarancja, oraz mogę zamienić tego Mediasata co mam na np., inny dekoder np. Thomsona TS-4 - bardzo ciekawy, mały ale nie wiem jak jest z jego menu. Czy normalny, czy łatwy ten dekoderek? (i czy współpracuje ze splitterem?)

Ale wracając do sprawy, bardziej się opłaca płacić za wynajem ale jeśli chce do swojego pakietu załóżmy CANAL+ to już razem z wynajmem płacę prawie 100 PLN a tak to bym miał o 10 zł taniej. Proszę Was o pomoc i odpowiedzi. Pozdrawiam :wink::wink:8)

 

Weź CP :D :D :D:wink::wink:8) Pozdrawiam

 

Ps. mają lepszy sprzęt na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam pytanie :)

Czy dekodery Philips DSX 6010 były do kupienia tylko na własnosc ?? Bo jak pamietam to wtedy istniała wizja i ja z 4 do 5 lat temu brałem abonammet z dekoderem i własnie nie pamietam czy jest moja własnoscia ten dekoder ?? Czy musze od niego płacic 1o zł misiecznie ?? Pomocy i dziekuje za odpowiedzi z gory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam pytanie :)

Czy dekodery Philips DSX 6010 były do kupienia tylko na własnosc ?? Bo jak pamietam to wtedy istniała wizja i ja z 4 do 5 lat temu brałem abonammet z dekoderem i własnie nie pamietam czy jest moja własnoscia ten dekoder ?? Czy musze od niego płacic 1o zł misiecznie ?? Pomocy i dziekuje za odpowiedzi z gory .

 

Jeśli płacisz co miesiąc za cyfre to chyba widzisz na rachunku czy płacisz 10zł dzierżawe.

 

A jeżeli nie masz c+ to wizji juz tym bardziej to wychodzi ze dekoder jest twój.

 

Sorry ale tak zawile napisałeś ze cięzko wyczuć a ja nie jestem wróżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu mialem wizje skonczyła mi sie umowa i juz zadnej nie podpisywałem . Teraz w lutym zamierzam załozyc ponowinie cyfre + a dekoder mi pozostał i cały czas lezy w domu i teraz chce abonamment wykupic na niego od lutego . Czy musze płacic dzierzawe za niego ?? Mam nadzieje ze jasniej troszke napisałem Dziekuje z gory za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pomóżcie. Posiadam C+, pakiet komfortowy oraz AXN Pack i CINEMAX. Opłacam w abonamencie na dodatek za wynajem dekodera +10zł /mies. do rachunku. Płacę dodatkowo za wynajem dekodera odkąd przystąpiłem do C+, czyli od października 2005. Czy opłaca mi się opłacać nadal wynajem? Czy wziąć na własność dekoder? Ale za to jeśli opłacam wynajem ciekawszą ofertę mam co do wymiany dekodera w razie problemów - bezterminowa gwarancja, oraz mogę zamienić tego Mediasata co mam na np., inny dekoder np. Thomsona TS-4 - bardzo ciekawy, mały ale nie wiem jak jest z jego menu. Czy normalny, czy łatwy ten dekoderek? (i czy współpracuje ze splitterem?)

Ale wracając do sprawy, bardziej się opłaca płacić za wynajem ale jeśli chce do swojego pakietu załóżmy CANAL+ to już razem z wynajmem płacę prawie 100 PLN a tak to bym miał o 10 zł taniej. Proszę Was o pomoc i odpowiedzi. Pozdrawiam :wink::wink:8)

 

Weź CP :D :D :D:wink::wink:8) Pozdrawiam

 

Ps. mają lepszy sprzęt na własność.

 

 

 

TAK, ale nie chcę CP, najbardziej podoba mi się oferta C+ i nie będę z niej rezygnował pod względem tylko dekodera. Po drugie, karty CP nie współpracują ze splitterami, a nie chcę oglądać tylko na jednym telewizorze bo to byłoby niemożliwe. Chcę mieć do własnej dyspozycji ofertę i mam splitter, i mam C+ na dwóch telewizorach, i jest wporzo. Każdy z mojej rodziny chce oglądać co innego. A w CP nie ma możliwości korzystania ze splittera, a nie będę oglądać na jednym tv z całą rodziną kanałów z oferty. To śmieszne. Pozdrawiam :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu mialem wizje skonczyła mi sie umowa i juz zadnej nie podpisywałem . Teraz w lutym zamierzam załozyc ponowinie cyfre + a dekoder mi pozostał i cały czas lezy w domu i teraz chce abonamment wykupic na niego od lutego . Czy musze płacic dzierzawe za niego ?? Mam nadzieje ze jasniej troszke napisałem Dziekuje z gory za odpowiedzi .

 

bierz samą karte i ogladaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie Philipsa DSR, taki srebrny, w promocji cyfry za 289 zyla, bylem dzisiaj w punkcie dystrybucyjnym, zapytalem dlaczego nie moge wlaczyc tego dekodera przyciskiem na panelu centralnym (tylko pilot), odpowiedzial, ze ten przycisk sluzy tylko do wylaczania, (sciemnial?), fakt, daje sie wylaczyc, poza tym ogladajac tv wspomniany dekoder sam przelacza mi kanaly i czasami wlacza sie tablica MENU, niby nic, ale w koncu dalem troche grosza i szkoda, ze cos nie dziala tak jak powinno, pozdro. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Sport i C+ Sport HD to to samo. Tzn taka sama ramówka jest. Jedyna różnica, że niektóre rzeczy są nadawane w HD.

 

OK, mad85 ma rację, dodam tylko, że w moim przypadku, gdy dekoder philips HD mam podłączony poprzez eurozłącze RGB do TV SD 16:9, jakość C+ Sport HD (kanał 18) jest... dużo gorsza niż C+ Sport (kanał 17). Tak to u mnie wygląda i podkreślam, że różnica jest znaczna.

Z w/w powodu, sposób podany przez Galileo3G uzyskania kanału nr 17 tj. C+ Sport na dekoderze Philips HD jest dla mnie bardzo przydatny. Dzięki Galileo3G za Twoją podpowiedź.

 

Gerard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodam, że istnieje oprócz PID-u 128, który podałem także PID 127 na którym też nie mamy np. dodatkowych kanałów HD z ASTRY. Różnica w stosunku do 128 jest taka, że dochodzą interaktywne kanały CYFRY np.

ban-cyfraplus-gry.gif

lecz niestety nie działają prawidłowo na DSR-6201 więc instalacji takiej listy nie polecałem i nadal nie polecam.

 

W porównaniu do innych forum, gdzie podają tylko PID 127 uważam jednak, że ze względów wymienionych powyżej najbardziej odpowiednią listą dla DSR-6201 dążąc do pozyskania Canal+ Sport SD *jest lista zaciągana poprzez PID 128.

 

I tyle .... pozdrawiam.

 

PS:

*) [beep]sko usuniętego z listy DSR-6201 kanału przez CYFRE, bo po co dodają w liście kanałów na zwykłych Mediasatach Canal+ Sport hd.gif jak i tak ludzie nie pooglądają ?

Dla starych Mediasatów to chyba na zachętę a dla nowych obawiam się, że chcieli uniknąć porównywania jakości pomiędzy SD i HD. Co jak widać z wypowiedzi nie zawsze musi być na korzyść tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dla starych Mediasatów to chyba na zachętę a dla nowych obawiam się, że chcieli uniknąć porównywania jakości pomiędzy SD i HD. Co jak widać z wypowiedzi nie zawsze musi być na korzyść tego drugiego.

 

Nic tak nie zastąpi słów jak obraz - ten sam mecz, który był transmitowany (powtórka): Liverpool - Chelsea. Sorki za jakość, zdjęcia robione z ręki. Wyraźnie widać różnicę w jakości - zwłaszcza schodkowanie na liniach...

 

kanal 17 +sport -> http://files.largo-ar.pl/P1010002.JPG

kanał 18 HD -> http://files.largo-ar.pl/P1010001.JPG

 

W/w zdjęcia zrobione w odstępie kilku sek.

 

Gerard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie zawsze musi być na korzyść tego drugiego...

W celu sprostowania, pisząc powyższe myśląc o HD nie stwierdzałem, że u mnie jest także źle. Na moim LCD po kablu HDMI powtórka w HD była jak najbardziej SUPER. Ja jestem zadowolony z jakości. Ale zgadzam się z Tobą @kgb102 ze zdjęć nie wygląda to najlepiej.

 

Denerwuje mnie jedynie fakt, że od czerwca czy tam lipca za tą przyjemność będę płacił 10 PLN a jak chcę oglądać Canal+Sport w jakości SD(16:9) to nie moge bo Szanowny Operator ma takie widzi mi sie. KU...A M..Ć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...