Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tych dekoderów po Wizji to nie powinni wogóle sprzedawać, właśnie wcisneli taki jeden moim dziadkom, z poziomu dekodera nie można zmienić nawet siły głosu, nie mówiąc już o liście ulubionych kanłów!

Starszych ludzi i laików można jednak łatwo oszukać i dystybutorzy się z tym nie szczypią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie są po 1 złociszu 8)

 

Po 49zl chyba ze mówisz o 3000 ale tych w ogóle nie widać......

 

Philipsy 6000 i stare miediasaty po 49zl niezależnie od czasu trwania umowy.

 

Tych dekoderów po Wizji to nie powinni wogóle sprzedawać, właśnie wcisneli taki jeden moim dziadkom, z poziomu dekodera nie można zmienić nawet siły głosu, nie mówiąc już o liście ulubionych kanłów!

Starszych ludzi i laików można jednak łatwo oszukać i dystybutorzy się z tym nie szczypią.

 

eeee Ja mam philipsa nie narzekam. To ma odbierać kanały i to robi bez żadnego problemu więc mi styka a nikt ich nie zmuszał do takiego dekodera mogli sobie wziąć philipsa 3200 albo ferdka który nie zawsze przepuszcza uprawnienia..... A jak kogoś stać do dekodery z wyższej półki też można kupić nie ma problemu. To wybór klienta nikt nie ukrywa że to stare i używane dekodery wiec nie przesadzaj....

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Mam niewielki problem - ostatnio nie dekoduje mi się CNN z Hot Birda (12597 V). Pozostaje Astra, gdzie przekaz jest FTA, ale według mnie, na HB jest lepszy dźwięk. Tuner DSR-7001, pakiet Komfortowy. Reszta opłacanych kanałów działa.

 

Mam to samo. Zastanawiałem się co się stało, ale krótko :)

 

A ja w dalszym ciągu nie mam (ale tylko na moim ID Humax'a). Co gorsza nie pomaga ponowne skanowanie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weź pod uwagę odbiorniki Interstar. Jest jeden, który można korzystnie kupić - cena jego to 370 zł. Jest to GI DSR 7800CI CONAX Premium. Tutaj link: http://www.sat.pl/index.php?edycja=459&body=oferta Nie wiem, czy szukasz coś w tym stylu dekodera. Jeśli tak, polecałbym ten. Sam przymierzam się kupić niedługo. Ten tuner jest to dobry stosunek jakości do ceny.

Pozdrawiam :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Dreamboxa,ale 2 miesiące temu kupiłem Opticum 7100 CR.Kapitalna sprawa.Przesyła uprawnienia cyfry.Ma wbudowany wielosystemowy czytnik kart.Kupiłem go w sklepie internetowym za jedyne 200 zł.Świetnie współpracuje ze spliterem.Co mam zachwalać znajdz dobry sklep i go kup.Najnowsze oprogramowania do niego znajdziesz na forach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły uprawnienia przepuszcza dobrze, ale ogółem ferki głównie z serii xx18 są dużo awaryjne. Sam posiadam ferdka 6318CR, liche, same problemy co do softu, zawieszania się a na dodatek EPG nie działa praktycznie. Dyrek, weź pod uwagę mój poprzedni post, ciut wyżej! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma wbudowane 2 gniazda CI. Wejdź w ten link, który podałem w zupełnie pierwszym poście. O niejasności np. co do Twojego modułu CI popytaj na forum sat.pl. Polecam Ci Interstara. Sam zamierzam go kupić! :):wink::wink: Poza tym, przepuszcza podobno uprawnienia C+ bez problemów. Zacytuję Ci fragment ze strony sat.pl na temat sprzedaży tego tunera GI:

Nowe cena Interstara DSR 7800 (czytnik karty + 2xCI) Już za 370 zł można kupić tuner w pełni przygotowany do Cyfry+ i współpracujący z modułem Cyfrowego Polsatu!!!

 

Tak więc wnioskując, co do modułów zalecają moduł CP, ale warto zapytać na forum sat.pl o to, czy Twój Aston będzie również działał. Popytaj tam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, możesz wypożyczyć mediasata za 10 zł / mc.

 

Udajesz się do dystrybutora, podpisujesz formularz wydania terminala (po uprzedniej zgodzie z C+ którą otrzymuje dystrybutor telefonicznie jak się u niego pojawisz) i zabierasz dekoder do domu.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...