Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dekoder jest w porządku, tylko oprogramowanie wymaga dopracowania... :D

Nowy soft nie zlikwidował sławetnych "pasków" na TVN-ach!

Ale mimo wszytsko 299zł za sprzęt umożliwiający ogladanie HD, to dobra propozycja...

 

p.s. listy kanałów nie można układać osobiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft nr 54 wg. mnie nic nie zmienił.Audio b/z czyli mono,brak teletex.Różnica to komunikat w języku polskim o zmianie oprogramowania.Czekam dalej .

 

Korekta poprzedniej uwagi-audio się poprawiło.Amplituner dekoduje sygnał stereo.

 

Edycja RafiX: Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem z cyfra

Mam oryginalny tuner Pioneer 1630 w nim karte Cyfry w pakiecie prestiz

W piatek zabraklo Cyfry + . Dokonalem reaktywacji karty przez telefon ok 10 razy w przeciagu trzech dni i za kazdym razem wszystko wrocilo do normy na kilkanascie minut a potem wszyskie kodowane programy znikaja i tak w kolko pojawiaja siena 30min i znikaja na 20min,najdziwniejsze jesto ze cyfra wogole przestaje odbierac kodowane kanaly po 19. Dzwonilem z tym problemem do cyfry ok 10 razy oni nie moga mi pomoc bo nie mieli jeszcze takiego problemu (dzial techniczny) poniewaz wyeliminowalem wszystkie ich mozliwosci tzn :

-poziom sygnalu caly czas na 4.5 zielone

-ustawienia w tunerze prawidlowe

-konwenter i dekoder sprawny (sprawdzone u kolegi na jego cyfrze)

-wymieniony kabel antenowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe!

Powrócił stary soft nr 53 na dekodery HD Philipsa... :D

Wszystko przez to, że co prawda w ostatnim oprogramowaniu nr 54 udało się naprawić dźwięk -stereo-, ale pogorszył się znowu obraz... :?

Tak więc pod atakiem abonentów skarżących się na obraz w sofcie 54, Cyfra przywróciła ten z numerkiem 53 (lepszym obrazem, ale znowu bez stereo) i tak oto trzeba czekać kolejny miesiąc (może niecały), na kolejną poprawkę oprogramowania... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie przeczytalem ze obsluguje mediahigway ,ale nie moge znalezc tych kanalow na 130 i 131 :/ wie ktos jak to posuytawiac zeby dzialaly ?tuner ten zalicza sie do mediasatow chyba

 

PS.

czy do philipsa 6010 pasuje ktorys z tych pilotow ?

 

http://allegro.pl/item174231022_pilot_c ... ginal.html

 

badz

 

http://allegro.pl/item172549045_pilot_c ... r_bat.html

 

wprawdzie pisze ze nie obsluguje philipsow ale widzialem na allegro ze sprzedaja philipsy z takimi pilotami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze slowem mediasat to dziwne historie sa wiec nie lepiej tego nie komentowac. W sumie to nie wiem w ulotkach pisze ze te serwisy sa dostepne na dekoderach z mediahighway wiec powinno dzialac..... Ale to tyle jesli chodzi o ulotki. A jak jest naprawde to w sumie nie mam jak sprawdzic

 

Ten drugi wyglada ksztaltem (ale opisy przyciskow juz inne) jak do philipsa ale jak pisze w aukcji nie obsluguje philipsow wiec zaden z nich.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze posiadacie duzo wieksza wiedze niz ja ,wiec zapytam jeszcze o philipsa 6201 , duzo czytalem o nim na tym forum ,ale chce zapytac czy na chwile obecna jest sens go brac? co prawda mam teraz od niedawna 3201 i musialbym pogadac z dystrybutorem u ktorego kupilem czy udalo by sie zamienic bo kupilem tydz temu , no a jak nie to chyba musialbym zaplacic 300 zl za tego z hd . Pytam czy jest sens i czy jakos obrazu jest lepsza bo widzialem wpisy ze kanaly SD na tum tunerze to tragedia :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...