Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dziś wymieniłem sobie starego Mediasata, na nowego Philipsa (HD)...

I muszę przyznać tu nieskromnie, że jestem trochę poirytowany!

Mam podłączony tuner do tv -Samsung Lcd- przez HDMI i albo śnię, albo mi się wydaje, ale obraz jest gorszy tzn. trochę bardziej smuży, niżeli oglądając programy na starszym dekoderze... :?

Ponadto, kanały przełączają się bardzo dziwnie (obraz czasem się jakby zacinał razem z dźwiękiem), no i ten kłopot z kanałami TVN, gdzie widnieje mi jakiś felerny pasek po lewej stronie... :x

Można to jakoś poprawić... Tudzież liczyć na to, że poprawią to którąś z kolei wersją oprogramowania... :?:

p.s. poczekam na jakąś emisję w HD, żeby zajrzeć jeszcze, jak wygląda tam jakość obrazu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek występuje tylko na TVN przy odbiorze 4/3, czy to po HDMI czy to po Componencie 8)

 

Sam nie wiem co to.... Na wszystkich dekoderach które zainstalowałem się pojawia po lewej stronie, jakby już poza głownym obrazem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest to jakaś alternatywa, tylko wiaze sie to jeszcze z zakupem dodatkowego modułu co znacznie podwyższa koszty oczywiście kwestia własnego wyboru/

mimo wszystko sam fakt ze cyfra nic jeszcze nie zaproponowała z tej serii to obciach, ponoć ma sie w przyszlości coś pojawić......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo najpierw dysk do tunera (obecnego)... :)

 

jak się usuwa posty drugi raz się pojawiające-niechcący... ?

 

Edycja pitter: nie masz możliwości kasowania swoich postów. Jak coś się dwa razy wyśle to wyedytuj jeden post i napisz "proszę usunąć" (czy coś podobnego) a kiedy moderator to znajdzie to wywali :wink:

Twój drugi post wykasowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ... mono

 

Przed chwilą znów leciała na jedynce reklama Canal+ HD i same kłamstwa jak na dzień dzisiejszy. Żenada ...

 

Ile czasu jeszcze będą poprawiać oprogramowanie dla 6201 przecież wszelkie testy przeszły pomyślnie już rok temu?

 

Mogli by chociaż kolory zmienić w oprogramowaniu bo szarość i ta czerwień już od tylu lat raczej się wszystkim znudziła - ale przepraszam techników Cyfry - zbyt wiele chyba wymagam (/wymagamy).

 

:?

 

Edycja RafiX: Usunięty cytat. Nie cytujemy posta gdy odpowiadamy na niego tuż pod nim!

 

Edycja Galileo3G: OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach. Kochana Cyfra+ zafundowała dziś kilka niespodzianek:

1. Dołożono na liście HBO Comedy - to nawet OK

2. Usunięto z listy LUXE TV HD (dotej pory był koło Polsat2)

3. Dla list zaciąganych poprzez PID 127 lub 128 w Philipsie 6201 co prawda jest Canal+ SPORT (SD) i Canal+ SPORT HD lecz ten drugi został tak zmodyfikowany by obraz się nie wyświetlał. Wyszli z założenia, że jedyną słuszną decyzją dotyczącą układu kanałów jest WIDZI MI SIE [beep]...YCH TECHNIKÓW.

 

To moje szybkie spostrzeżenia. Oczywiście można się z nimi nie zgadzać.

 

Wg mnie jedynie co nam udowodniono to to, że przeglądają fora i na siłę chcą udowodnić, że abonenci to idioci i [beep]i a jedyną słuszną platformą jest CYFRA+. Szczerze ? Mam ich [beep]skie pomysły w naprawdę głębokim powarzaniu. Niech w końcu naprawią oprogramowanie do 6201 bo na układaniu list kanałów to się nie znają w zupełności. Lecz szczerze i w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...