Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 1 zł to siś opłaca, bo jak się coś zepsuje po roku, to będzie na naprawy. Ale ogólnie ja uważam, że starych, zużytych mediasatów kupować się nie opłaca. Elementy elektroniczne starzeją się. I pamiętaj, nasza kochana Cyferka nigdy nic nie robi bezinteresownie, dla dobra abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy, sprzet musi przejść jakieś testy bo inaczej nie dawaliby na niego 12miesiecznej gwarancji

ta gwarancja jest spoko: kumpel przypadkiem, bo elektryk z niego żaden, na gniazdka puścił dwie fazy zamiast + i - i popalił sobie trochę sprzetu w domu, dekoder P6010 który miał na własność i na tej gwarancji zawiózł do punktu cyfry, powiedział że mu przestał działać i panowie grzecznie wymienili mu na nowy bez żadnych komplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie wiem czy jest sens kupowania teraz nawet za 1 zl tych dekoderow, skoro juz za jakis tydzien ma wejsc nowy dekoder z obsluga HD. Jasne - bedzie drozszy o kilka niezlych zlotowek :lol: , ale osobiscie mysle, ze lepiej zaczekac na ten nowy wynalazek jesli juz ktos koniecznie chce zostac abo C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy, w mojej sytuacji chyba jest sens, telewizora HD nie mam i nie zamierzam w ciągu liku miesięcy najbliższych mieć, no i cena uważam że jest za wysoka

poza tym ...promocja i koniec obecnej umowy.. ale o tym w innym temacie (pozdrawiając serdecznie kolegę PawelU1981) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens kupowania teraz nawet za 1 zl tych dekoderow

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Przecież promocja jest kierowana tylko do ludzi, którzy podpisuja umowę z Cyfrą. Uważasz, że nie opłaca się kupić na własność dekodera za 1 zł ?

 

Nawet jeśli ktoś myśli o kupnie Humaxa, to dekoder Cyfry może sprzedać za jakieś 200-250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens kupowania teraz nawet za 1 zl tych dekoderow, skoro juz za jakis tydzien ma wejsc nowy dekoder z obsluga HD. Jasne - bedzie drozszy o kilka niezlych zlotowek :lol: , ale osobiscie mysle, ze lepiej zaczekac na ten nowy wynalazek jesli juz ktos koniecznie chce zostac abo C+.

 

Ciekawy post. :roll: A za ile się opłaca za 1 gr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie pisalem o oplacalnosci tylko o sensie po co to kupowac jak juz jest on przezytkiem :roll: Ale kazdy moze wybrac wiec nie krytykuje tego ze ktos to kupi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jesli juz to bierz Mediasata. Mam senstyment do Philipsow, ale Mediasat ma nieco wieksze mozliwosci, chocby lista z Astry czy serwisy multimedialne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Majac drugi konwerter mozesz ogladac te kanaly z Astry. Dla niektorych jest to wazne, jesli Ty wolisz ogladac tylko Hot Birda to nie ma to znaczenia dla Ciebie i mozesz wybrac Philipsa. Najwazniejsze zebys byl zadowolony i mial to czego oczekujesz od dekodera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłem u dwóch dystrybutorów C+ i pytałem o nowe dekodery i warunki na jakich te będą wymieniane...

Na obydwie informacje nikt nie potrafił udzielić żadnej, konkretnej informacji zasłaniając się brakiem informacji w tych sprawach z "centrali"... :x

Także teraz to się poważnie zastanawiam, czy wogóle uda mi się spędzić święta (po części), oglądając canal+Hd... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jasne ze warto. To dobre tunery. Daja rade z C+ jak i z CP i do tego ze wszystkimi FTA. Jedna wada to ze ten tuner nie poradzi sobie z transmisjami w HD. Jesli jednak nie planujesz ogladac kanalow HD w najblizszej przyszlosci to polecam ten tuner. Choc nadzialem sie na Ferdku DF 9000 to ten model o ktorym piszesz polecam z pelna odpowiedzialnoscia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena razem z montażem to ok. 1000 zł.

czy warto????

 

:shock: Warto, ale chyba przejdź do innego sklepu. Nie wiem jaką wielkość czaszy wybrałeś, ale:

 

7318 jest za ok. 350 zł

czasza 80 cm za ok. 70 zł

dwa konwertery średniej klasy 100 zł

okablowanie i inne drobiazgi góra 30 zł

 

z tego by wynikało, że montaż... 450 zł :shock: I to byłby najdroższy montaż o jakim słyszałem :P

 

No najwyżej jeśli liczysz jeszcze z abo C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić własny dekoder np. ferdka AF 7318 z możliwością odbioru z HB i Astry

cena razem z montażem to ok. 1000 zł.

czy warto????

 

Jak sam przymocujesz sobie antenę, poskręcasz wszystko, rozprowadzisz kable to samo ustawienie anteny powinno kosztować z 50 PLN. Z tego wynika, że cały zestaw (z ustawieniem anteny) powinien wynieść 400 - 450 PLN. Samego Fergusona dostaniesz już od 320 PLN. Czyli w tym układzie, który ci zaproponowali moim zdaniem dwukrotnie przepłacasz :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w punkcie w którym chciałem kupić TV SAT

AF 7318 kosztuje 399 zł.

montaż 180 zł. na Hot Bird (z ustawieniem na HB)

ale dochodzą koszty związane z konwerterem na Astere, jakiś przełącznik DiSEqC, uchwyt zez

talerz 90 cm - ok. 80 zł.

 

jestem zielony w sprawach TV SAT, gdyż będzie to moja pierwsza antena

 

 

a w Warszawie za samo ustawienie anteny - jeden konwerter kosztuje aż 100 zł. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwóch miejscach na vforach HDTV przeczytałem nieoficjalne info (nie wiem na ile wiarygodne ?), że rozpoczęcie sprzedaży Philipsa HD się opóźni, ale za to Cyfra+ będzie sprzedawać w promocji Humaxa 2000.

Czy ktoś jest to w stanie potwierdzić bądź zdementować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jasne ze tak bedzie jak sobie kupisz Humaxa to bedziesz go mial a CYFRA raczej nie da tych tunerow w promocji. Wyobraz sobie najpierw dadza Humaxy a pozniej Philpsy, to ludzie w zyciu nie kupia Philipsa :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ceny.

 

Philipsa zamierzaja sprzedawać za 699. Na innym forum ktoś dobrze poinformowany (albo dowcipniś) napisał, że przed philipsem ma się pojawić w ofercie Cyfry humax 2000 za 1080 zł i moduł do obioru cyfry za niecałe 200 zł.

 

Oczywiście nie mam pojęcia czy to prawdziwe info czy plotka, ale jednak wstrzymuje mnie to od zakupu Humaxa w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...