Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne masz rację, bo porządny tuner ma więcej możliwości i nie musi być przypisany do konkretnej platformy. Jak ktoś nie ma ochoty na zabawę z tunerem, wgrywanie nowych softów itp. a potrzebuje sprzętu, który jest prosty w obsłudze w miarę niezawodny i ma tylko służyć do oglądania telewizji to tuner cyfry może być odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna atrakcja. Byłbym ostrożny w zakupie tego sprzętu nawet w tej "atrakcyjnej" cenie. Sprzęt z tysiąca rąk i z nadmiernej eksploatacji. Z wielkimi niewiadomymi ingerencji w jego stan wyposażenia. Chyba, że jest to egzemplarz, od początku, przy jednym użytkowniku.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zepsuje dostajesz od reki drugi egzemplarz u dystrybutora, wiec przez rok mozesz spac spokojnie.

 

Fakt ze Pioneerki 1330 są przechodzone ale Thomsony TS3 sa naprawde nw dobrym stanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - widziałem dzisiaj w Wyborczej reklamę Polsatu:

Dekoder z twardym dyskiem 160GB za ... 199 zł.

Nie znam warunków promocji ani marki sprzętu, ale w porównaniu do oferty cyfry rewelacja. C+ ze swoimi 299 zł za sam dekoder staje się trochę śmieszna.

Ciekawe, co dalej?

Mam C+ prawie 10 lat, ale jak tak dalej pójdzie, to chyba przeniosę się do Polsatu. Na Polsat można narzekać, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Cyfra jak zwykle ma wysokie mniemanie o sobie i niestety my ja w tym mniemaniu utwierdzamy bo oczywiscie znajdzie sie wielu ktorzy te dekodery kupia nie tylko za 299 a nawet na wlasnosc za 699zl. Wiec oni tylko korzystaja na glupocie ludzi ktorzy biora wszystko co sie im pod nosc podstawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Na Philipsie nie odbierzesz serwisow C+ Gry, C+ Info Extra. Poza tym wyglad menu sie rozni, ale reszta mozliwosci jest ogolnie podobna. Jednak mysle ze Philips (przynajmniej dla mnie) jest jakis ladniejszy i lepiej mi sie go urzytkowalo niz aktualnie posiadanego Thompsona :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że Philips 6010 zewnętrznie jest ładniejszy i... tylko tyle :)

Więcej czasu spędzamy chyba patrząc na ekran, a nie na dekoder. Tak więc wygląd menu ma większe znaczenie i tu punkt dla Mediasata. Z Astry można obejrzeć kilka ciekawych kanałów (jeszcze), m.in.: DSF, Eurosport Germany (ważna dla posiadających pakiet startowy w C+), MTV Central, VIVA, VlVA PLUS, Nick, Deluxe Music, Sat 1, Pro 7, Travel, Sky News. Myślę, że to dobra oferta a uchwyt do zeza na antenkę C+ to około 20 zł + drugi konwerter razem max 40 PLN i już. Do zeza antena powinna mieć 90 cm, ta od C+ jest trochę za mała, jednak przy dobrym ustawieniu (i pogodzie :D ) daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - widziałem dzisiaj w Wyborczej reklamę Polsatu:

Dekoder z twardym dyskiem 160GB za ... 199 zł.

Nie znam warunków promocji ani marki sprzętu, ale w porównaniu do oferty cyfry rewelacja. C+ ze swoimi 299 zł za sam dekoder staje się trochę śmieszna.

Ciekawe, co dalej?

Mam C+ prawie 10 lat, ale jak tak dalej pójdzie, to chyba przeniosę się do Polsatu. Na Polsat można narzekać, ale...

Tak na wszelki wypadek, warto doczytać (dopytać) do końca. 199 zł na początek , potem 12 miesięcy x 40zł. I wtedy można porównac te oferty. Co zresztą wcale , wg mnie, nie świadczy na korzyść C+, ale to już inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli nie masz kina domowego i nie planujesz zakupu w najbliższej przyszłości to śmiało bierz Philipsa dsx6010. Nie ma zupełnie sensu przepłacać i to dość sporo :? Już lepiej za zaoszczędzoną kasę wziąć wyższy pakiet. Tak swoją drogą ten dsr-a 3201 to też żadna rewelacja. W tej kasie można już kupić całkiem znośnego np. Fergusona AF 6318, lub za niewielką dopłatą 7318 UCI, z gniazdem na dodatkowe moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...