Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Ja bym bardziej pytał tego który odpowiada za ten bałagan jakim jest portfolio kanałów Polsatu.
  3. Napisz o jakie urządzenie chodzi, jeśli o ich boxa to podaj kod urządzenia i powinien być na nalepce pod spodem. DVxxxx, gdzie x to cyfry.
  4. Czy można oficjalnie powiedzieć, że Polsat Sport 2 i 3 powróciły po 8 latach? Od 10 czerwca do 11 lipca 2016 nadawały na czas MŚ w piłce nożnej.
  5. W Polsce nie ma Polsat 1 tylko jest samo Polsat i później Polsat 2. Więc mogliby te Polsat Sport zostawić.
  6. @shevchenko1987 HBO MAX mam niezależne za 19,99 od premiery więc wolałbym ten sam pakiet tylko eleven sports+ C+Prestige za 39zł. do tego dobry kupon rabatowy i telewizja wychodzi prawie za darmo ;D
  7. Posiadam apkę canal + online jestem zarejestrowany w canal plusie przez Vectrę i nie posiadam tego kanału 4K ultra HD czy trzeba dodatkowo wykupić pakiet 4K?
  8. Jeśli vectra pozwala na 2 stramy jednocześnie i do tego dodaliby c+prestige i eleven sports to oferta byłaby tańsza nawet od tych satelitarnych i idealna dla mnie, bo zdecydowanie wolę podstawowy pakiet+ niezależne subskrypcje niż wysoki pakiet tv z kanałami których i tak nikt nie ogląda.
  9. Polsaty sportowe już mają zaktualizowane nazwy no i bez dopisków HD na liście kanałów.
  10. 15 pkt - AVAION - You again (2024) 9 pkt - Duran Duran - The Wild Boys (1984) 8 pkt - Michał Bajor - Nie chcę więcej (1995) 7 pkt - Dżem x Sokół - Lek To Mój Dom (2021) 6 pkt - Marcin Czerwiński - Ulotnie (2023) 5 pkt - Dj Mam's - Hella Decalé (2012) 4 pkt - The Doors - Riders On The Storm (1971) 3 pkt - Pudelsi - Tango Libido (2003) 2 pkt - Breakout - Oni zaraz przyjdą tu (1971) 1 pkt - Seweryn Krajewski - Najpiękniejsza (1984)
  11. Jeśli masz pikselozę na jednym zwykłej konfiguracji to po prostu popraw antenę, mam itca podpiętego pod unicable i jada podpięty pod zwykłe złącze wszystko działa bez problemu.
  12. Niestety mój CryptoBox 752HD nie potrafi poradzić sobie z tym transponderem i pokazuje jakość 0% pomimo wpisania Twoich parametrów.
  13. Ktoś mi powie po co ta 1 przy polsat sport 1? Polsat sport, polsat sport 2 polsat sport 3 i tak do wyczerpania zasobów... nie lepiej?
  14. TV Smart od Vectry działa niby na Internecie od każdego dostawcy. Oferta jest niezła i godna rozważenia. Tylko nie wiadomo co z LM w C+. @_Artek_ ja się odnoszę do tej promocji:
  15. A ja jestem ciekaw czy mogę przy dobrej promocji TV smart od vectry uruchomić po światłowodzie orange? jeden tv mam na systemie operacyjnym google tam by była aplikacja a przy drugim tv byłby dekoder. Czy Vectra pozwala na dwa streamy jednocześnie czy jeden mi zablokuje? Jeśli coś bym od nich brał to najniższy pakiet z c+ prestige i eleven sports w jakiejś nie. głupiej promocji. Np to tylko z c+prestige i eleven sports na całą umowę https://www.vectra.pl/oferta/8152/?ao=6520|
  16. Google właśnie opublikowało plan konferencji I/O, która odbędzie się 14 maja i będzie też premiera Android TV 14 & Google TV 14. https://io.google/2024/explore/#my-io-2024
  17. Dzisiaj
  18. Jest starszy TV Smart z S905X2 i nowszy z S905X4. Chodzi o ten nowszy oraz aplikację C+ online i czy jest kanał C+ 4K? Kiedyś był na urządzeniach z S905X4, ale w jakości 1080p i parę miesięcy temu usunęli.
  19. Nieprawda, bo u mnie z jedną anteną i zwykłym konwerterem również jest pikseloza od czasu tej aktualizacji.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...