Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na interesach z Zygmuntem Krokiem tak się wychodzi - Trzeba trochę oczy otworzyć

 

Ja mam w Play za 29,90 zł 12gb umowa na rok ,nie jest to LTE ale jakie to ma znaczenie ,że strona się otwiera trochę wolniej .Sygnał silny jak żyleta (91%) zero problemów ,modem wpięty w laptop żadnych idiotycznych anten

 

I rzecz najważniejsza Play nie jest taki nachalny jak Solorz ,nawet 3-4 tygodnie rachunki płacone po terminie nie spowodują wyłączenia usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga mógłbyś mi wytłumaczyć jeszcze jedną kwestię... Tata wziął TV w CP na Familijny, a ja skorzystałem z "promocji" 3GB+3GB za 29,90 (więcej z TV) z umową na siebie. Jak rozwiążę umowę na TV, co się stanie z "promocją" na internet? 3GB przepadną, czy dalej będzie 6GB?

 

Szukam coś w Play, ale znalazłem 4GB za 19,90. Oferta bez urządzenia, bo Huawei mam na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktoś podobny problem?

 

Od dwóch dni jestem posiadaczem internetu LTE (brak innych opcji w okolicy) IDU-ODU i niby wszystko jest ok poza jednym szczegółem:

 

qFTicNy.png

 

 

Modem ciągle coś pobiera ze stałą prędkością 16Kb/s, nawet jeżeli komputer i inne sprzęty są odłączone. w godzinę potrafi się nazbierać nawet 10MB, nib nic, ale martwi mnie Czy to normalne i nie odliczy mi tego z transferu danych? czy to nowy sposób na ciche rypanie klienta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się do ICOK i niby nic nie odjęło, nie mogę dokładniej sprawdzić w historii transferu bo ta aktualizowana jest co 24h o północy (śmiech na sali).

 

Wersja oprogramowania IDU CPE_PT3_PL_v1.3.6

Wersja oprogramowania ODU MIFI_KT_00_v1.3.6

 

Dzień po instalacji ODU/IDU zaktualizowało się do owej wersji.

Wydaje mi się że wcześniej było to CPE_PT3_PL_v1.4.1 oraz MIFI_KT_00_v1.4.1

 

Nie wiem co o tym sądzić, jeżeli jest tu jakiś właściciel tegosprzętu, byłbym wdzięczny za sprawdzenie jaki ma soft i czy dzieje się u niego to samo. Na razie napisałem do CP zobaczymy co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecnie posiadam Internet WiMAX od sieci Inea w małej miejscowości. Nie jestem do końca zadowolony z prędkości - 3 Mb/s za 59,90. Zastanawiam się nad Internetem LTE Domowym w CP. Pytanie do osób korzystających z tego rozwiązania jak to się sprawuje? Czy nada się to do normalnego przeglądania stron + korzystanie ze smart tv (ipla, tvn player) i grania po sieci na konsoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Aero 2 ma prędkość do 512 kbit. Warto to podkreślić. Na dodatek rozłącza się po 60 minutach ale wystarczy się znów połączyć i mamy kolejne 60 minut. Największy plus jest taki, że darmowy, płaci się tylko 20 zł na kartę sim i 7 zł za przesyłkę. Modem ok. 100 zł we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy można w ramach przedłużenia umowy dostać coś z TV? Jutro mają dzwonić i chciałbym być zorientowany.

 

Edit: Po 16 zadzwoniła konsultantka z propozycjami przedłużenia umowy (bez wypowiedzenia). Jako, że nie chcę płacić więcej jak 29,90 zaoferowała:

1. 3GB - 29,90 - 12m.

2. 4GB - 24,90 - 18m.

 

Mam 6GB za 29,90, na które składają się 3GB abonamentowe i 3GB w promocji za TV (TV na tatę) i 50GB w nocy. Po okresie podstawowym zostaje tylko to 3GB, tak więc bez wypowiedzenia ani rusz. O TV nie rozmawialiśmy, bo Pani była wyłącznie od Internetu (w opcjach kontaktu pewnie trzeba zaznaczyć TV i LTE). Negocjował ktoś już taką umowę? Co można osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wy też macie problemy z internetem LTE?

 

Od kilku dni google sporadycznie mnie blokuje (około 00:00 01:00 ) z powodu podejrzanego ruchu. Na pewno nie jest to wina mojego komputera a sieci.

Ktoś notorycznie wysyła spam.

 

Wyniki z przykładowych IP

http://www.projecthoneypot.org/ip_5.172.248.106

http://www.projecthoneypot.org/ip_5.172.248.107

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i do CP też konsola PS3 zawitała.

 

Zawartość zestawu w ofercie CP:

 

Konsola Sony PlayStation 3 Super Slim z wbudowanym dyskiem 500 GB,

Sony PlayStation Move Motion Controller (kontroler + kamera),

Gamepad Sony DualShock 3,

Gra Gran Turismo 6,

Gra Sport Champions 2,

Przewód komponentowy AV,

Kabel zasilający,

Kabel USB,

Przejściówka z „komponent AV” na EURO.

 

Ceny:

Dla klienta z dobrą historią płatniczą w CP i/lub Plusie konsola Sony PlayStation 3 Super Slim 500GB za 1200zł w 24, 36 lub 48 ratach.

Dla klienta z brakiem historii płatniczej w CP i/lub Plusie konsola Sony PlayStation 3 Super Slim 500GB za 1349zł w 24, 36 lub 48 ratach + pierwsza wpłata 149zł.

 

Dla klienta z dobrą historią płatniczą w CP i/lub Plusie konsola Sony PlayStation 3 Super Slim 500GB + Manta MID802 8'' Wi-Fi/Manta MID9701 9,7" Wi-Fi za 1680zł w 24, 36 lub 48 ratach.

Dla klienta z brakiem historii płatniczej w CP i/lub Plusie konsola Sony PlayStation 3 Super Slim 500GB + Manta MID802 8'' Wi-Fi/Manta MID9701 9,7" Wi-Fi za 1829zł w 24, 36 lub 48 ratach + pierwsza wpłata 149zł.

 

Sprzęt na raty dostępny jest w ofertach z umową na 24 miesiące z pakietami internetowymi 10 GB i wyższymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w trakcie umowy na internet (koniec za 14 miesięcy) można podwyższyć pakiet danych za rozsądną cenę?

 

Obecnie płacę 39,90 zł. za 3GB + 5GB za telewizję. Czy ceny ze strony internetowej są możliwe? Ewentualnie dobranie routera? Ostatnie pytanie czy nowy limit danych obowiązywałby tylko do końca obecnej umowy czy byłby to nowy aneks np. na 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...