Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Czy można się gdzieś dowiedzieć kiedy polsat czy jakaś firma z nimi współpracująca planuje uruchomić nadajniki? Postawili nadajnik w mojej miejscowości, wiem że ma to być pod internet CP, anteny już wiszą ale nie wiem czy jest uruchomiony bo mapa zasięgu na stronie nie jest zaktualizowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tym internetem?? Bo miałem 3+9GB i tylko tyle, gdy chciałem umowe zerwać, dali mi 5 + 50 GB tam jakieś inne pakiety. I skończyło mi się to 5 GB i o 8 rano mi wyskoczyło, że limit wyczerpany, a teraz o 20 mam dalej internet. Wcześniej miałem podział dzień i noc, 0.00-8.00, i 8.00-0.00. Czyli teraz jakoś inaczej jest to poustawiane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych ile kosztuje CP 1MB danych zakupionych i ile na tym zarabia na media2.pl

 

Zamówienie obejmuje zakup usług transmisji 13 milionów GB z gwarantowanym okresem ważności pakietu do dnia 31 grudnia 2015 roku, przy czym strony dopuściły w umowie możliwość wydłużenia tego okresu. Cena 1MB/netto wynosi 0,00774 zł. Płatność z tytułu powyższego zamówienia nastąpi w 12 równych miesięcznych ratach począwszy od stycznia 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego złodziejstwo jak kazda firma chce zarobic a nie tracic bo jaki ma sens prowadze firmy bez ponoszenia duzych zysków nic to nie da.

2 sprawa jak to ci nie odpowiada to trudno nie musisz im płacić, Orange czy inna sieć wcale mniej nie zarabiają ba a może nawet więcej mają bo niechcą podawac takich informacji jak CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironia, ukryte komiczne znaczenie negatywne, różniące się od dosłownego; pogarda wyrażona przy pomocy pozornej aprobaty. Czasami przybiera postać autoironii. Rozróżnia się różne rodzaje ironii, np. sokratyczną, tragiczną, romantyczną itp.

http://portalwiedzy.onet.pl/71958,,,,ironia,haslo.html

 

sarkazm (gr. sarkasmós od sarkázein ‘rozdzierać mięso jak psy’ od sárks ‘mięso’) szyderstwo, złośliwa ironia, kpina.

http://portalwiedzy.onet.pl/szukaj.html ... ll&x=0&y=0

 

Teraz rozumiesz to "złodziejstwo" i do czego (a raczej do kogo) była to odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do sprzedawców, a może do klientów też - czy te najtańsze modemy (poniżej MIMO) to są jeszcze fizycznie dostępne, czy to tylko lipa?

Klika miesięcy temu odwiedziłem parę stanowisk i nigdzie ich nie widziałem.

Poza tym pluję sobie w brodę, że w październiku nie podpisałem multioferty, bo przez kilka dni modemy w ofercie "socjalnej" (czyli bez pakietów) były tanie jak barszcz, a może jest szansa w najbliższym czasie na obniżkę cen modemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, iż z dniem 7 lutego 2012 r. wprowadzone zostają zmiany w ofercie Internet dla Każdego oraz w Multiofercie.

 

Najważniejsze zmiany:

•Klient ma możliwość kupienia sprzętu na własność lub wybrać opcję na udostępnienie.

Klient nie będzie mógł skorzystać z dwóch rodzajów ofert (jednoczesne udostępnienie modemu i sprzedaż routera). Anteny internetowe zawsze będą oferowane w opcji sprzedaży.

Oferta udostępnienia dostępna jedynie w przypadku wyboru jednego z cyklicznych pakietów danych.

Od Klienta pobrana zostanie opłata za udostępnienie urządzenia/urządzeń w postaci:

•Jednorazowej opłaty z tytułu włączenia usługi udostępnienia - płatnej w momencie zawierania umowy.

•Miesięcznej opłaty z tytułu udostępnienia (czynsz) - płatnej z fakturą usługową.

W przypadku gdy opłata miesięczna za udostępnienie (czynsz) nie jest pobierana od klienta, wówczas z Jednorazowej opłaty z tytułu włączenia usługi udostępnienia wydzielana zostaje Zryczałtowana opłata z tytułu udostępnienia w całym okresie umowy w wysokości 50 gr.

Wysokość opłat zależy od pakietu danych, na który zdecyduje się Klient, długości umowy oraz modelu urządzenia.

 

Cennik na udostępnienie:

 

tabela3_03022012.jpg

 

Cennik na własność:

 

IDK_13012012.jpg

 

multi_popr_13012012.jpg

 

ids_13012012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Probuje zalozyc sobie konto na ICOK dla internetu i mam komunikat "Kontrakt nieaktywny". Place juz faktury za internet, a tu sobie w icok nie moge zalozyc konta. Bez konta nie moge sprawdzic ile wykorzystalem danych z mojego miesiecznego pakietu. Mial ktos taki problem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...