Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam kumpla co ma LTE od Cp to nie nażeka. Często gramy w CSa i pingi ma ok. 20-50ms i co ciekawe nie laguje co jest nie możliwe w przypadku 3G

Prędkości ma ok. 30Mb na DL i ok 10Mb na UL a mieszka w Piasecznie\

 

A jak chcesz popatrzeć Speedtesty to wejdz na youtube i wpisz lte polsat speedtest i popatrzysz jak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam skorzystałem z usługi dostępu do internetu CP. Modem E398 + router edimax + antena kominowa. Usługa jeszcze nie jest aktywowana, jednak mogę chociaż sprawdzić poziom zasięgu - wg. mapy nie powinno u mnie być LTE, a jest bez podłączania anteny - na dniach ją zamontuję, powinno być jeszcze lepiej. Mam jednak zastrzeżenia co do routera - możliwość podłączenia do niego modemu bezpośrednio bez użycia kabla jest ograniczona. Gniazdo na modem jest za blisko gniazda zasilającego, więc E398 się nie mieści. Na dołączonym z kolei w zestawie krótkim kablu jest problem taki, że podłączony do niego ciężki modem powoduje wyginanie się płyty/płytki drukowanej w środki routera, co z kolei skutkuje brakiem zasilania. Na szczęście miałem dłuższy kabel USB, więc problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Od niedawna CP świadczy usługi dostępu do internetu, na terenie całej Polski. Korzysta on teraz także z nadajników Plusa. Od teraz internet działa w technologiach LTE/HSPA+/HSPA/3G/EDGE/GPRS i loguje się kolejności jakiej podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam mam problem z ich internetem otóóóóóóóż przez 3 miesiące chodził az miło bo od 5 do 9 megabajtów( z góry przepraszam jak coś zle napisze bo sie za bardzo w tym nie łapie)od piątku do teraz do wtorku wcale nie działał a od dzis niby chodzi ale z taka prędkością ze mnie przeraza bo 100kbps do 256kbps chyba tak sie to pisze nie rozumiem o co t\u chodzi zasięg sie nie zmienił bo sprawdzałem ciągle ten sam posiadam antene zewnętrzną oczywiscie zgłaszałem to im ale oni nie widzą problemu u siebie z 50zł straciłem na dzwonienie do nich wypisali jakis protokuł w poniedziałek i tyle miał ktoś zadzwonić do dziś cisza nie mam zamiaru do nich dzwonic i znó tracić kase myslałem o tym zeby iśc do nich z modemem i tam u nich sprawdzic czy tak mozna? A JESTEM W ZASIĘGU HSDPA+ wiedz powinien chodzic jak zawsze proszę o pomoc czy miał juz ktoś taki problem ,i jak go rozwiązał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie jaką macie realną prędkość internetu cyfrowego polsatu w technologii HSDPA + ile maksymalnie wyciagneliście z łącza? ja mam średnio od 4-8 mb/s na 1,5-2,0 uploud ? mam 10 km w linii prostej do nadajnika. Antene mam kominową z zyskiem energetycznym 17dbi. Jaka jest najlepsza antena do cyfrowego polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem od jakiegoś czasu z internetem CP HDSPA+ , mam go od pół roku i jakiś miesiąc temu zaczęły się problemy, połączenie z WCDMA spada często na EDGE a na dodatek zasięg spadł ze 100% do czasami nawet 0, a głównie waha się między 24-76%, nie wiem co jest tego problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwość przełożenia karty do innego modemu? Być może jest to kwestia uszkodzonego sprzętu. Problem który opisujesz kilka razy zdarzył się w modemie E182 - zgłoszenie do serwisu, naprawa i problem zniknął. Jeżeli w innym modemie również to samo będzie się działo, to masz podstawę do złożenia reklamacji do operatora o ile lokalizacja w której korzystasz jest objęta zasięgiem wg oficjalnej mapy dostepnej na stronie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam tez E367 i tez problemy z predkoscia, tak gdzies od m-ca. Ponoc akturalizowali wtedy simy - to moze dlatego. Moj modem jest w zasiegu 99% na parapetowej antenie, ale predkosc mam od 0,5 do 1 MB. Wieczorami to spada gdzies ponizej 0,3 MB. Gdyby ktos cos mogl doradzic to bylbym wdzieczny. Podejrzewam ze zalozenie anteny kominowej nie wiele pomoze, skoro na parapetowej mam 90 -99% sygnalu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji kart zaczęły się one logować także do sieci Plusa, a ta zazwyczaj ma silniejszy sygnał niż CP i zazwyczaj nie jest to HSPA+ tylko wolniejsze tecnologie, nawet EDGE. Do tego wszystkiego dochodzi zapchanie sieci Plusa i mamy odpowiedź. Rada? Jeżeli korzystacie stacjonarnie z tego internetu to ręcznie wybrać sieć do której ma się modem logować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...