Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak problem aplikacji Polsatu na ich dekoderze bo gdy na PC podpiętym do tego samego łączą oglądam HBOGO to się nie tnie.

 

Szukam teraz wiedzy jak bezprzewodowo przesłać obraz z HBOGO na PC do TV albo PlayStation 3 z DLNA. Tylko DLNA chyba nie przesyła streemingu on-line. Może macie jakieś pomysły ? Może jest jakaś aplikacja na PC co użyje do tego DLNA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj wszedłem w ICOK na prepaidowym Samsungu i zacząłem klikać. Ku mojemu zdziwieniu wyklikałem włączenie samodzielnego pakietu HBO HD HBO GO za 35zł bez pakietu Familijnego HD. Czyżby dało się kupić w Polsacie samo HBO? Płacić na razie nie zamierzam, bo jeszcze mam w NC+ MIX i zamierzam zrobić przerwę w oglądaniu do ferii włącznie, ale sam fakt mnie zastanowił...

 

Ktoś ma pomysł jak się dobrać do HBO GO jak się ma tylko Samsunga DSB-H370G?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jestem zorientowany w temacie więc zapytam tutaj:

1. Czy da się wykupić na HBO Go dostęp do jednego filmu? Mam chrapkę na film niepowstrzymani, ale nie posiadam pakietu HBO Go.

2. Czy można wykupić usługę HBO GO powiedzmy w lutym, a w następnym miesiącu wyłączyć tą usługę?

 

Mam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, czy jest możliwość oglądania HBO GO z Vectry na dekoderze Polsatu HD Mini 2000? Chodzi mi o to czy mając ten dekoder (bez wykupionego abonamentu) mogę się zalogować na dekoderze w aplikacji HBO GO loginem i hasłem z Vectry (tam opłacam HBO GO) i oglądać je na tv przez dekoder? Chodzi mi o to, czy po uruchomieniu aplikacji HBO GO na dekoderze Polsatu jest możliwość wyboru operatora i podania tam loginu i hasła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj podczas ogadania tv [mam cyfrowy polsat ] zobaczyłem w menu ze mam funkcjie hbogo :jupi: [dekoder hd 5000] posiadam również internet netii [router netia spot] zwykupionym pakietem hbogo i mam pytanie czy jesli z routera netia spot polacze kablem etherowym z dekoderem hd 5000 to bede mógł korzystać z hbogo w tv? Jeśli to durne pytanie to sorki ale w necie nie znalazlem odpowiedzi i jestem dość słabo obeznany w tych sprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Aktywowałem darmowy dostęp do HBO GO do końca marca i mam taki problem , że nie które filmy buforują się bardzo długo a inne lecą bez żadnego problemu, co jest przyczyną takiej sytuacji. mój net to 5/1 mb/s

Mam to samo, HD5500s, łącze 80Mbps. Dekoder pokazuje 1600 kbps.

 

Walczę z CP, ale cały czas słyszę "proszę zdiagnozować sprzęt w punkcie obsługi", a diagnoza polega na wymianie dekodera - CP wychodzi z założenia, że w końcu się uda.

 

Moim zdaniem sam dekoder ogranicza prędkość (poprzez źle napisany soft na przykład). I w pewnym sensie technik na infolinii to potwierdził (choć nie wprost).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że pakiet HBO Go w Polsacie to zmarnowane pieniądze. Jeśli nie masz super stabilnego łącza blisko jakiejś centrali to można sobie oglądać co najwyżej na PC lub komórce.

Dekoder jest totalnie zrąbany w tym zakresie. Łącze 10Mb wykrywa jako 400-500 Kb lub często mniej. W szczycie to żadnych szans na oglądanie. CP o tym wie i najnowszym sofcie dekodera w teście prędkości łącza podnieśli opis minimalnej prędkości łącza (wcześniej było 500Kb). Co z tego gdy to ewidentnie spaprany soft dekodera to łącze tak przycina. PC na tym samym łączu odtwarza HBOGo płynnie. Panowie programiści lub inżynierowie CP lepiej się postarajcie !!!

 

Niedługo będzie u mnie światłowód 25Mb/s to zobaczę ile pokażę dekoder CP ... Pewnie ze 3-4 Mb :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale czasami chcę obejrzeć jakiś film niekoniecznie w czasie antenowym. Zmiana dekodera u mnie nic nie dała. Mam łącze 20 MB i cały czas lipa. A może CP im za mało płaci dlatego ograniczają przepływ danych. Na tablecie i komputerze mogę oglądać bez problemu ale szkoda oczu. Panowie technicy zróbcie coś z naszym problemem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Go to opcja na Laptopa czy Tablet i chyba długo to się nie zmieni, technicy wątpię by pracowali nad tym problemem, znając życie zwalają winę na dostawcę Internetu,

korzystam z HBO GO na Laptopie ale to z powodu że za to płacę, takie usługi powinny być w osobnych pakietach a nie na siłę dodawane przez Operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonili do mnie z Polsatu (tj. do mojej mamy) z nową ofertą, bo umowa wygasa w sierpniu. Zgodziliśmy się na zaproponowane warunki, a więc pakiet z HBO i innymi atrakcjami. Pan, który dzwonił mówił, że kanały zostaną włączone w ciągu 2-3 godzin. No i miałem dostać aneks do umowy na maila. Dzwonił wczoraj o 13. Do 17 nic się nie działo, więc zadzwoniłem do COK - tam pan z kolei powiedział, że faktycznie nowa umowa została zawarta, ale system widzi tą starą i proszę czekać... Trochę mnie to irytuje z tego powodu, że jeśli się mówi coś, że będzie i nie będzie problemu to tak być powinno, a tu dzień mija nic się nie zmienia. Na ICOKu wszystko po staremu... maila do tej pory nie dostałem. Na kanałach HBO cisza.

Sam się zastanawiam czy ta zmiana nie wejdzie w życie wraz z początkiem następnego okresu rozliczeniowego, czyli w moim przypadku - 3. następnego miesiąca.

Może takie opóźnienia, bo wczoraj sobota była?... i może dopiero potwierdzenie tego wszystkiego będzie jutro - w kolejnym dniu roboczym?

Nie panikuję, tylko chciałem Was zapytać czy mieliście takie też podobne... pokręcone historie z tym związane? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nikomu nie poleciłbym HBO Go w cyfrowym polsacie, o ile chodzi o odbiór z dekodera - usługa działa bardzo niestabilnie (lub nie działa w ogóle) w bardziej popularnych porach na oglądanie TV. Od stycznia obserwuję sytuację na dekoderze HD 5500S i wychodzi na to, że cyfrowy polsat ma przydzielony jakiś limit transferu na ogół abonentów - im więcej abonentów korzystających z hbo go w tym samym czasie, tym gorzej działa usługa.

 

Wiem, że p. Solorz liczy kasę, ale budowanie jakichś akcji marketingowych odnoszących się do Hbo GO w CP (co ma miejsce ostatnio), to już naciąganie ludzi na usługę marnej jakości. Świetny przykład dziadostwa cyfrowego polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...