Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktu ... 9072014.cp

 

"Serial The Bridge dostępny jest w IPLI za darmo dla Abonentów Cyfrowego Polsatu i klientów sieci Plus. Oglądać go można na urządzeniach: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, telefony i tablety z systemem Android oraz dekodery Cyfrowego Polsatu. "Bez dodatkowych opłat" dotyczy okresu kończącego się 20.10.2013 r. i oznacza, że Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają w swoim abonamencie kanałów FOX i FOX HD, mogą oglądać te kanały bez żadnych dodatkowych opłat. Nie dotyczy Abonentów Pakietu Darmowego HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito - Pozostaje Ci się niestety pogodzić z tym, że dla CP jesteś jako abonent pakietu Darmowego HD "ten gorszy", którego traktuje się po macoszemu, bo nie ma z Ciebie kasy i maksymalną inwestycją jaką można na Ciebie ponieść to udostępnić Ci te kilka kanałów. W ten sposób jakiś promil korzystających z Darmowego HD wcześniej czy później zmieni ten pakiet na pakiet płatny i wtedy ktoś taki staje się zauważalny dla operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważalny to pewnie jestem, bo mam inne kontrakty przynoszące zysk CP. Tak informacyjnie to posiadam aktualnie w CP 11 zarejestrowanych kontraktów z czego, 8 to dekodery a 3 to moduły (2CI+,1CI). W ramach tych kontraktów mam 4 aktywne pakiety:

a. 1 Rodzinny HD/Familijny HD,

b. 4 Mini HD,

c. 5 Darmowych HD

d. 1 bez umowy (pre-paid).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki, Burito, za ekspresową odpowiedź.

Rozumiem, że nie szkodzi tu fakt, że dekoder jest na własność (przy darmowym to w sumie oczywiste).

Tak sobie po prostu pomyślałem, czy CP "przejmuje się" jeszcze użytkownikami HD, czy po prostu czekają, aż dekoder padnie i będzie trzeba podpisać kolejną płatną umowę, by dostać nowy dekoder/CAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będą tobie chcieli wcisnąć dekoder Mini HD 2000 lub HD 3000 ale nie daj się :) Bajka na babcię która potrzebuje dekodera z wyświetlaczem działa ;) a nie ma żadnej instrukcji mówiącej o tym jaki mają ci przydzielić. W jednym z APS-ów warszawskich chcieli mi wkręcić makaron na uszy, że otrzymanie dekodera HD 5000 wiąże się tylko i wyłącznie z zawarciem nowej umowy ale nie ze mną te numery.....

 

Oddajesz dekoder własnościowy otrzymujesz własnościowy, status się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam 2 tyg na umowę. Konsulka mówiła, że będzie to trwało do tygodnia, z tym, że zapłace za kuriera 15, coś tam. 2 tyg i cisza. Więc dzwonię, i słyszę, że niby wszystko ok, zarejestrowane, ale wysłanie dokumentów do podpisu trwa do 30 dni... i przeprosiny, że koleżanka się pomyliła... Takie rzeczy to były tylko w erze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ odnalazłem kartę do starusieńkiego dekodera sagem zadzwoniłem w celu reaktywacji staruszka i oczywiście dokonania podmiany sprzętu :wink:

Miła pani nawet się nie zająkneła i w ciągu minuty miałem zlecenie w systemie - czekam więc na kolejną umowę DRH6=>DarmowyHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...